Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2013
Místo konání:
Beroun - Tyršův stadion
Pořadatel:
LBE - TJ Lokomotiva Beroun
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.30 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
LBE0550 Vaníčková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 232893 50 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 30 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 30 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 30 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno zapůjčit 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 30 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 30 Kč
1.30 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 50 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 50 Kč
ZVO0265 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole 436409 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
1.40 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 70 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný B 8671 130 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 130 Kč
2.20 km, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 90 Kč
2.20 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9250 Zábranská Petra SKOB Slaný C 2023818 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
2.60 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 90 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha A 443101 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 130 Kč
PGP8150 Lacigová Michaela SK Praga C 887608 130 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 130 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 130 Kč
NNN Zamrzlová Eva Neregistrovaní půjčit 130 Kč
2.20 km, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
MFP7552 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 90 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 90 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 90 Kč
1.80 km, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 130 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 90 Kč
1.30 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
LBE0500 Vaníček Josef TJ Lokomotiva Beroun C 232892 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2044893 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2050486 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 50 Kč
DKL0300 Swart Benjamín KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
81C0400 Arnot František Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 30 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 410721 30 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C zapůjčit 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 30 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 30 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 30 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 30 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 30 Kč
81C0300 Šroubek Kryštof Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 30 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 30 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 30 Kč
KAM0212 Halberstadt Patrick OK Kamenice 361932 30 Kč
KNC Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. 420403 30 Kč
1.40 km, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 4188 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 49641 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 2060249 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0110 Voženílek Adam OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C půjčit 70 Kč
MFP0102 Kryštof Kohout Matfyz Praha zapůjčit 90 Kč
1.80 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA 7201191 50 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 50 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda 428273 50 Kč
DOR0001 Štěpo Matěj OK Dobříš C 2045312 50 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B 9200727 50 Kč
TAP0005 Vondra Vladimír KOB Tretra Praha C 232140 50 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 70 Kč
2.50 km, 23 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 90 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 130 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 889292 130 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 150 Kč
2.60 km, 21 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 130 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 90 Kč
3.00 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 90 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
TAP8801 Sládek Jan KOB Tretra Praha C 53642 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515113 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 1006283 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 90 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga R 7003030 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 90 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 90 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 90 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 90 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 130 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 130 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 130 Kč
2.60 km, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 90 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice zapůjčit 150 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno 236502 130 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 53206 130 Kč
2.50 km, 23 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
1.80 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 90 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 150 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
1.30 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
TEP3700 Lejsek Tom Tempo Praha C 51267 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 30 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 0000515154 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 30 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 30 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 30 Kč
DOR0602 Malý Jaroslav OK Dobříš 2050499 30 Kč
DOR0652 Malá Veronika OK Dobříš 2050493 30 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2050498 30 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš 2050486 30 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 30 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 30 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51853 30 Kč
NNN0699 Bramborová Anička Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 30 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
DKP0810 Petr Matoušek Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 50 Kč
NNN0799 Alžběta Navrátilová Neregistrovaní půjčit 30 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 30 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 30 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 30 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno 336741 30 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 49642 30 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 30 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 30 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 30 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
DOR7250 Dudlová Iva OK Dobříš 2050489 30 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2058502 30 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš 2058516 30 Kč
DOR7850 Hronzová Andrea OK Dobříš 2058512 30 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 30 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 30 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 30 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060246 30 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 30 Kč
ZVO7349 Marhold Vít OB SK Zvole 436408 30 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 30 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 30 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 30 Kč
KAM0005 Halberstadt Thomas OK Kamenice 406955 30 Kč
2.60 km, 24 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš 2058507 90 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2058508 90 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda 361926 90 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 90 Kč
KAM7153 Halberstadt Stanislava OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
NNN6949 Ctirad Navratil Neregistrovaní půjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 428, vklad: 31440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.