Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0351 | Richterová JulieRichterová Julie | OOB Spartak Adamov | C | 49285 | 40 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 40 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 40 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | C | 1398997 | 40 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 40 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426381 | 40 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | C | 53003 | 40 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 40 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 52482 | 40 Kč |
PLU0352 | Švecová ŠárkaŠvecová Šárka | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443076 | 40 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 40 Kč |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058487 | 40 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 40 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035723 | 40 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | C | 52484 | 40 Kč |
PLU0353 | Staňková MonikaStaňková Monika | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 52619 | 40 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 52523 | 40 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | C | 224900 | 40 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 40 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 40 Kč |
STE0254 | Vysloužilová TerezaVysloužilová Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč | |
UOL0250 | Mošová ValentýnaMošová Valentýna | SOB Olomouc | C | 40 Kč | |
PLU0250 | Fergusonová NikolaFergusonová Nikola | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 40 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 303938 | 40 Kč |
ASU0098 | Václavková ZuzanaVáclavková Zuzana | Magnus Orienteering | C | 433095 | 40 Kč |
KSU9999 | Pukyšová AnežkaPukyšová Anežka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053576 | 40 Kč |
ADA0051 | Čížková EliškaČížková Eliška | OOB Spartak Adamov | C | 49863 | 40 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 40 Kč |
JPV0066 | Lugrová NatalieLugrová Natalie | Oddíl OS SK Prostějov | B | 231316 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 70 Kč |
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007537 | 70 Kč |
KSU9889 | Jílková VeronikaJílková Veronika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53668 | 70 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053582 | 70 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 70 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058483 | 70 Kč |
ADA9652 | Čížková MarkétaČížková Markéta | OOB Spartak Adamov | B | 49862 | 70 Kč |
ASU9677 | Grulichová LucieGrulichová Lucie | Magnus Orienteering | B | 1602631 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9661 | Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana | SK Severka Šumperk | B | 2058520 | 70 Kč |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | A | 49302 | 70 Kč |
KRN8651 | Bohunská JanaBohunská Jana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52636 | 70 Kč |
KRN8383 | Jiříčková BětkaJiříčková Bětka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52627 | 70 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 70 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 70 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 70 Kč |
UOL8850 | Ukolova AnastasiaUkolova Anastasia | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 80 Kč |
VPM8450 | Khulová PetraKhulová Petra | KOS Slavia Plzeň | C | 416122 | 70 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 70 Kč |
PTI9474 | Vítková LucieVítková Lucie | Sportovní klub Ptení | B | 8849 | 70 Kč |
SKM9151 | Christovová NeliChristovová Neli | KOB Směr Kroměříž | C | 331143 | 70 Kč |
VBM9353 | Chmelíková ZuzanaChmelíková Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 361990 | 70 Kč |
VBM9651 | Hiršová GabrielaHiršová Gabriela | VSK Mendelu Brno | A | 7200367 | 70 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 70 Kč |
LCE9251 | Kukolová ŠárkaKukolová Šárka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889304 | 70 Kč |
KSU9393 | Janů HanaJanů Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 886267 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 70 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 70 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 70 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 70 Kč |
ADA7451 | Richterová NatašaRichterová Nataša | OOB Spartak Adamov | C | 52715 | 70 Kč |
YBM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | Klub turistů a lyžařů Brno | C | 253127 | 70 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 70 Kč |
YBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | Klub turistů a lyžařů Brno | C | 49398 | 70 Kč |
JPV6971 | Soldánová KarinSoldánová Karin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49888 | 70 Kč |
CEL7451 | Tomášková RadkaTomášková Radka | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52405 | 70 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 52553 | 70 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 70 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352319 | 70 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 70 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 70 Kč |
KSU7373 | Smrčková VěraSmrčková Věra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420414 | 70 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 53222 | 70 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 70 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 52453 | 70 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 70 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 70 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 70 Kč |
VRB7373 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301241 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 70 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 70 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 70 Kč | |
LBM6460 | Matyášová LenkaMatyášová Lenka | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52093 | 70 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 70 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | SK Severka Šumperk | C | 52557 | 70 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 70 Kč |
OOP4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | TJ Opava | C | 52763 | 70 Kč |
JZL5450 | Chromčáková IvanaChromčáková Ivana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53332 | 70 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52058 | 70 Kč |
SKM5851 | Christovová MarieChristovová Marie | KOB Směr Kroměříž | C | 51307 | 70 Kč |
SKM5557 | Strnadlová ZdeňkaStrnadlová Zdeňka | KOB Směr Kroměříž | C | 52206 | 70 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 40 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2020722 | 40 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 301567 | 40 Kč | |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 40 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 40 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 301698 | 40 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 40 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 40 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 40 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058480 | 40 Kč |
STE0300 | Cupal PetrCupal Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027236 | 40 Kč |
STE0400 | Hájek MarekHájek Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027237 | 40 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035728 | 40 Kč |
STE0301 | Vysloužil ŠtěpánVysloužil Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč | |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 40 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 40 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 40 Kč | |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 40 Kč |
KSU0202 | Reichl MartinReichl Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 40 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 40 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 40 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 40 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | B | 8799 | 40 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 40 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 40 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 40 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč | |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027218 | 40 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2032142 | 40 Kč |
SKM0101 | Zvoníček JiříZvoníček Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 51305 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | KOB ZPV Prostějov | A | 301599 | 40 Kč |
SSU9911 | Kašpar PetrKašpar Petr | SK Severka Šumperk | A | 6713 | 40 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 428210 | 40 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | B | 253106 | 40 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | A | 682370 | 40 Kč |
JPV9917 | Janečka ViktorJanečka Viktor | Oddíl OS SK Prostějov | B | 234537 | 40 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | B | zapůjčit | 50 Kč |
OTK0001 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 331216 | 40 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 40 Kč |
ZLH0000 | Siatka VáclavSiatka Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 301587 | 40 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 40 Kč |
KSU9910 | Dostál PavelDostál Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 40 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 40 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 40 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446436 | 40 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 40 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 40 Kč |
KSU0107 | Valenta MikulášValenta Mikuláš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053569 | 40 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 40 Kč |
JPV9919 | Němeček KryštofNěmeček Kryštof | Oddíl OS SK Prostějov | C | 981837 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9701 | Vosáhlo JanVosáhlo Jan | SK Severka Šumperk | C | 9005223 | 70 Kč |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 920686 | 70 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | B | 234582 | 70 Kč |
CEL9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301569 | 70 Kč |
KSU9800 | Havlíček OndřejHavlíček Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446440 | 70 Kč |
KSU9707 | Knypl JaroslavKnypl Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446419 | 70 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056281 | 70 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056268 | 70 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 70 Kč | |
SKM9801 | Zvoníček JanZvoníček Jan | KOB Směr Kroměříž | B | 253380 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9609 | Mikula JanMikula Jan | SK Severka Šumperk | B | 433099 | 70 Kč |
ZLH9501 | Pavlík MarekPavlík Marek | OOB TJ Zlaté Hory | C | 416100 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 70 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52625 | 70 Kč |
SOP8802 | Lichý OndřejLichý Ondřej | OOB TJ Slezan Opava | C | 49304 | 70 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 70 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 70 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 70 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 70 Kč |
KSU7401 | Smrček PetrSmrček Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420450 | 70 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 70 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 70 Kč |
66C8900 | Kolář RudaKolář Ruda | Amatéři | 51881 | 70 Kč | |
JPV9717 | Otruba VojtěchOtruba Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007529 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 70 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 428256 | 70 Kč |
VRL7305 | Wohanka PetrWohanka Petr | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8973 | 70 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 811213 | 70 Kč |
SSU7847 | Krtička LuděkKrtička Luděk | SK Severka Šumperk | C | 52578 | 70 Kč |
LCE7701 | Bencúr JurajBencúr Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 515096 | 70 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 70 Kč |
SHK7905 | Svoboda LukášSvoboda Lukáš | OK Slavia Hradec Králové | C | 9138 | 70 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 70 Kč |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 52429 | 70 Kč |
ASU8817 | Navrátil TomášNavrátil Tomáš | Magnus Orienteering | C | 920666 | 70 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886292 | 70 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | B | 53824 | 70 Kč |
SKM9501 | Krajcar IvoKrajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | B | 425530 | 70 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 70 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 70 Kč |
ADA7101 | Čížek PetrČížek Petr | OOB Spartak Adamov | C | 336714 | 70 Kč |
PTI8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | Sportovní klub Ptení | C | 8822 | 70 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 70 Kč |
STE7601 | Jašek PetrJašek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 7003007 | 70 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 70 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 70 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 70 Kč |
37C7900 | Karásek MichalKarásek Michal | Bez registrace | zapůjčit | 80 Kč | |
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 70 Kč |
SKM9404 | Zvoníček JosefZvoníček Josef | KOB Směr Kroměříž | A | 253370 | 70 Kč |
ASU8808 | Zbranek RomanZbranek Roman | Magnus Orienteering | E | 920699 | 70 Kč |
HLV9732 | Sedláček OndřejSedláček Ondřej | OB Holešov z.s. | A | 7200377 | 70 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 70 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 70 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 70 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 70 Kč |
KAR7601 | Stibor ZbyněkStibor Zbyněk | SK Karlovice | C | 301259 | 70 Kč |
KRN6808 | Hošťálek DanHošťálek Dan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52650 | 70 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 70 Kč |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 330675 | 70 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 70 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 70 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52544 | 70 Kč | |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 70 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 70 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 70 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 70 Kč |
STE6703 | Maťátko MiloslavMaťátko Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 980364 | 70 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 70 Kč |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 515468 | 70 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 70 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 70 Kč |
SKM6901 | Zvoníček JosefZvoníček Josef | KOB Směr Kroměříž | C | 331683 | 70 Kč |
SKM7802 | Kožuch VítKožuch Vít | KOB Směr Kroměříž | C | 51304 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 70 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 52428 | 70 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 70 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 70 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 70 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 411761 | 70 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052348 | 70 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 70 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 52462 | 70 Kč | |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 70 Kč | |
LBM6110 | Matyáš PetrMatyáš Petr | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52080 | 70 Kč |
VRB6808 | Slavík TomášSlavík Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301322 | 70 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 53221 | 70 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 70 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 70 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336791 | 70 Kč |
SBR6201 | Zítka JiříZítka Jiří | SKOB Bruntál | C | 51907 | 70 Kč |
SBR6300 | Kolář RudolfKolář Rudolf | SKOB Bruntál | C | 920687 | 70 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 70 Kč |
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 70 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 70 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 70 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 70 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 70 Kč |
KAR5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | SK Karlovice | C | 51950 | 70 Kč |
OOP4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | TJ Opava | C | 52762 | 70 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 70 Kč |
JZL5201 | Chromčák FrantišekChromčák František | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53801 | 70 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 70 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 70 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 70 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 70 Kč |
AOP5701 | Kostka EvženKostka Evžen | Orientační Běh Opava | C | 52666 | 70 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53230 | 70 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 70 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 70 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 51643 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 70 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 70 Kč |
ZPV3511 | Hynek VladimírHynek Vladimír | KOB ZPV Prostějov | C | 232042 | 70 Kč |
BOV4401 | Ptáček JiříPtáček Jiří | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52174 | 70 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 70 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 70 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
97C0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | No register | 40 Kč | ||
STE0500 | Maťátko VáclavMaťátko Václav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52512 | 40 Kč |
PTE0551 | Dočkalová AdélaDočkalová Adéla | TJ Sokol Ptení | C | 8830 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | 981840 | 40 Kč | |
ADA0601 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 52668 | 40 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 40 Kč |
KAR7650 | Stiborová BlankaStiborová Blanka | SK Karlovice | 301254 | 40 Kč | |
PLU0606 | Lorenc ŠtěpánLorenc Štěpán | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52626 | 40 Kč |
UOL1111 | Staroštík JakubStaroštík Jakub | SOB Olomouc | 2045207 | 40 Kč | |
ASU1017 | Aleš MikulášAleš Mikuláš | Magnus Orienteering | C | 8875 | 40 Kč |
ASU1077 | Alešová AnnaAlešová Anna | Magnus Orienteering | C | 765108 | 40 Kč |
ASU1300 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | 416715 | 40 Kč | |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 40 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53565 | 40 Kč | |
VRB0505 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 232194 | 40 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 40 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 40 Kč |
UOLxxx2 | Vrtalová DenisaVrtalová Denisa | SOB Olomouc | půjčit | 40 Kč | |
PTE0501 | Fajstl VojtěchFajstl Vojtěch | TJ Sokol Ptení | C | 52740 | 40 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 8847 | 40 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 8846 | 40 Kč |
HSU4850 | Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava | Horizont klub Šumperk | C | zapůjčit | 50 Kč |
KRN0707 | Zavřel MikulášZavřel Mikuláš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 425525 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA5113 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 352315 | 40 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 40 Kč | |
SOP7808 | Jurčák DavidJurčák David | OOB TJ Slezan Opava | C | 438642 | 40 Kč |
PLU7676 | Lorencová LindaLorencová Linda | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035160 | 40 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 40 Kč |
ASU0051 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | 40 Kč | ||
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | 40 Kč | ||
PTI6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | Sportovní klub Ptení | C | 8826 | 40 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 40 Kč |
ODR7300 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49326 | 40 Kč |
LBMxxxx | Stejskal OndřejStejskal Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52088 | 40 Kč | |
SKM6103 | Dvorský IljaDvorský Ilja | KOB Směr Kroměříž | C | 416082 | 40 Kč |
VRB6202 | Labudík MilanLabudík Milan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51954 | 40 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 40 Kč | |
25C6100 | Honkyš PetrHonkyš Petr | péčkaři | 40 Kč | ||
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 40 Kč |
PTE7619 | Dušek VáclavDušek Václav | TJ Sokol Ptení | C | 8844 | 40 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 40 Kč | |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč | |
STE9851 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | 40 Kč | ||
STE6333 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK SKI-OB Šternberk | C | 426375 | 40 Kč |
SBR9050 | Zítková LenkaZítková Lenka | SKOB Bruntál | C | 51893 | 40 Kč |
UOLxxx1 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | 2060254 | 40 Kč | |
UOL9453 | Jeřábková ZuzanaJeřábková Zuzana | SOB Olomouc | B | 361903 | 40 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 40 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 40 Kč |
STE0002 | Poštulka ZdeněkPoštulka Zdeněk | SK SKI-OB Šternberk | 40 Kč | ||
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 52741 | 40 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 52737 | 40 Kč |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 40 Kč |