Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
12.07.2013
Místo konání:
louka v blízkosti rybníku Medlov (49°36'53.189
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P1     P2    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 0000410323 Ano Ano Ano 250 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 0000051600 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 0000000000 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno 0000337648 Ano Ano Ano 250 Kč
ACB0650 Nováková Natálie ABK České Budějovice - Šumava C 438612 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232742 Ano Ano Ano 390 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 0000438603 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 0000361987 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 0000981849 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002035739 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0552 Havlová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009004 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002053583 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 Ano Ano Ano 250 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 Ano Ano Ano 390 Kč
LEN0450 Zemanová Andrea SKI Klub Lenora C 420444 Ano Ano Ano 390 Kč
OTK0450 Sedlecká Bára OOB TJ Jiskra Otrokovice 433086 Ano Ano Ano 250 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
44S0151 Renner Linda (SWE) OK Södertörn 450266 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9471 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 0000332970 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0002056293 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53152 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 0000981844 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0260 Nováková Tereza Anna KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232638 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 250 Kč
JHB0152 Novotná Šárka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4776 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM0161 Janotová Emma KOS TJ Tesla Brno C 446404 Ano Ano Ano 390 Kč
LEN0150 Horáková Barbora SKI Klub Lenora C 420458 Ano Ano Ano 390 Kč
LEN0251 Pěstová Eliška SKI Klub Lenora C 416237 Ano Ano Ano 390 Kč
OTK0650 Sedlecká Anna OOB TJ Jiskra Otrokovice 433081 Ano Ano Ano 250 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0052 Slezáková Natálie SKOB Zlín C 425522 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027245 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 0000232865 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B Ano Ano Ano 250 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002032127 Ano Ano Ano 250 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 Ano Ano Ano 350 Kč
CET9751 Gažiová Kristýna TJ Loko Česká Třebová C 2035708 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno C 0000331013 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9853 Kliglová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 0000410196 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 436959 Ano Ano Ano 350 Kč
19N0051 Emilie Westin (NOR) Porsgrunn OL 997892 Ano Ano Ano 350 Kč
19H0051 Gobec Lea (CRO) OK Vihor 504516 Ano Ano Ano 350 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 Ano Ano Ano 350 Kč
12B9451 van Breedam Vanessa (BEL) EPOS 1403131 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano 350 Kč
LEN9551 Zemanová Aneta SKI Klub Lenora B 416240 Ano Ano Ano 550 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8857 Šediváková Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0007200341 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0000219242 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7752 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 Ano Ano Ano 550 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8951 Skládanková Tereza SK Radioklub Blansko C 2034070 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec A 995864 Ano Ano Ano 350 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko B 219249 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 0007906090 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8554 Sladká Kateřina SK Žabovřesky Brno C 0001985427 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8870 Štěpánská Adéla SK Žabovřesky Brno C 0000888602 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 08008 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 Ano Ano Ano 350 Kč
22L9998 Einikyte Reda (LTU) Klaipeda 850506 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 Ne Ne Ano 250 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP8656 Skripniková Petra OK Sparta Praha C 53159 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9203 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9454 Kociánová Barbora SKOB Zlín B 218972 Ano Ano Ano 350 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 0000052019 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 0001234321 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 0000052186 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 0000052247 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000052230 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 350 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 426315 Ano Ano Ano 550 Kč
21P9951 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 600400 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 Ano Ano Ano 550 Kč
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 Ano Ano Ano 350 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49820 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN8351 Zedníková Michaela Neregistrovaní Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 Ano Ano Ano 350 Kč
27S8200 Janotová Zuzana (SVK) Farmaceut Bratislava Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 350 Kč
1QC9050 Martišová Alžbeta Neregistrovaní-HK Ano Ano Ano 350 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN9251 Tesařová Eva Neregistrovaní 219244 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 Ano Ano Ano 350 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000815422 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8676 Kočová Hana SK Žabovřesky Brno C 0000052165 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7652 Oujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
KON8686 Tereza Daňková KOB Konice C 52720 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051498 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN8651 Frainšicová Kateřina Neregistrovaní Ano Ano Ano 350 Kč
NNN8951 Nováková Petra Neregistrovaní Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 350 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN8650 Ryantová Jana Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 640 Kč
TZL8888 Melichárková Kristýna SKOB Zlín 53340 Ne Ano Ano 500 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 232261 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 Ne Ano Ano 500 Kč
65C7400 Hrbková Martina SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit Ano Ano Ano 640 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
44S7751 Renner Daniela (SWE) OK Södertörn 2050737 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 0000053255 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 0000230679 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 0000416110 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 0000053284 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 0000052673 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 0000052041 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7664 Humlíčková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 0000052076 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0000336734 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ano Ano 350 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano 550 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 Ano Ano Ano 350 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6752 Slezáková Lenka SKOB Zlín C 425521 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000049412 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 0000053270 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 0000446329 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000232025 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 0000052037 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 350 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 350 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 Ano Ano Ne 400 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 0000053273 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7652 Šmídová Aneta OOB Spartak Adamov 426322 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7653 Zoulová Radka OOB Spartak Adamov 2032151 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 550 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka KČT Aš C 347914 Ano Ano Ano 350 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 350 Kč
19N0052 Lenka Westin (NOR) Porsgrunn OL 99781 Ano Ano Ano 350 Kč
19H0052 Gobec Neda (CRO) OK Vihor 504515 Ano Ano Ano 350 Kč
45S7351 Allwinger Tünde (SLO) OK Slovenj Gradec 1501000 Ano Ano Ano 550 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442890 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7351 Strakošová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331359 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 Ano Ano Ano 350 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 350 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 0000886279 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6870 Nykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno C 0000232038 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 0000008175 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000051601 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 550 Kč
21H9999 Juhász Julia (HUN) Göcsej Környezetvédő zapůjčit Ne Ne Ano 280 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 550 Kč
LEN6751 Pešlová Martina SKI Klub Lenora C 232381 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 600 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 0000410324 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 0000053288 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6751 Rückerová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6152 Zelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 405951 Ano Ano Ano 350 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB6554 Vlková Radka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2023954 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská 49465 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 350 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 350 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 Ano Ano Ano 550 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 Ano Ano Ano 250 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 0000053246 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 0000410192 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 0000008566 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 390 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN5651 Cigošová Marie Neregistrovaní 425580 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9951 Šilerová Zdena Neregistrovaní 2023962 Ano Ano Ano 390 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU5350 Štáblová Jitka SK Severka Šumperk C 52557 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 250 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 250 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 250 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 Ano Ano Ano 250 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP4450 Suchá Bohuslava SK Praga C 51639 Ano Ano Ano 250 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 Ano Ano Ano 250 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 250 Kč
65C0401 Pelánek Daniel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 0000446444 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 250 Kč
45S0501 Allwinger Otto (SLO) OK Slovenj Gradec 45148 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0503 Dvořáček Tomáš OOB Třebíč C 0002011898 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0302 Dvořáček Jakub OOB Třebíč C 0000053173 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano 250 Kč
JHB0301 Novotný Marek TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49814 Ano Ano Ano 390 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
44S0401 Renner Björn (SWE) OK Södertörn 450217 Ano Ano Ano 250 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 250 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano 250 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano 250 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 Ano Ano Ano 250 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0301 Jirgl Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000446361 Ne Ne Ano 150 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 0000410340 Ne Ne Ano 150 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000888648 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 0000888640 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 Ano Ano Ano 250 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 Ano Ano Ano 250 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0202 Spratek Adam O-RUNNAŘI Beskydy C 49444 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 0002042517 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 0000995867 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000886829 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 0000443078 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 0000416020 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice C 9304 Ano Ano Ano 250 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0101 Humlíček Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000410349 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331534 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C Ano Ano Ano 250 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2032192 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 Ano Ano Ano 250 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 0000410254 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM9902 Jirgl Karel KOS TJ Tesla Brno B 0000331083 Ne Ne Ano 150 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 331753 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 Ano Ano Ano 250 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 Ano Ano Ano 250 Kč
19H0001 Gobec Timo (CRO) OK Vihor 504517 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 202536 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 390 Kč
LEN0000 Petzi Mario SKI Klub Lenora B 416232 Ano Ano Ano 390 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJH0001 Svoboda David TJ Tolar Jindřichův Hradec 2012273 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9802 Žáček Matěj SK Radioklub Blansko C 2032123 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 Ano Ano Ano 350 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín B 2025335 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 Ano Ano Ano 350 Kč
LEN9800 Horák Petr SKI Klub Lenora B 232380 Ano Ano Ano 550 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJH9901 Svoboda Michael TJ Tolar Jindřichův Hradec 2012274 Ano Ano Ano 350 Kč
12U9999 Laraia Michael (USA) Orienteering USA 241787 Ano Ano Ano 350 Kč
12U9998 Hubsch Will (USA) Orienteering USA 982092 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 350 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice B 416348 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 Ano Ano Ano 550 Kč
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 350 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 515116 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 51803 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 9905 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga R 7003030 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 350 Kč
1PC9999 Konotopetz Damian (CAN) Coueurs de Bois 1207038 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7901 Skripnik Štěpán OK Sparta Praha C 8878 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno R 0000515094 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 0000515009 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 350 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 0000886264 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 0000886514 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000515127 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 1302816 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 52136 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 Ne Ano Ano 500 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 515096 Ano Ano Ne 500 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 Ano Ano Ano 550 Kč
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 Ano Ano Ano 350 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8410 Zedník Jakub KOS TJ Tesla Brno C 0000053248 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 Ano Ano Ano 350 Kč
12B8901 Coen Dieter (BEL) EPOS 1403132 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 0000751114 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 0000999666 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 0000520540 Ano Ano Ano 350 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín R 246864 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8108 Vlach Jaromír OK 99 Hradec Králové C 54206 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 52246 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 Ano Ano Ano 350 Kč
21P9999 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 Ano Ano Ano 550 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN8935 Hruška Ondřej SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52125 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 0000920681 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 49483 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 0000053235 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 0000049669 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava B 0000008200 Ano Ano Ano 350 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8807 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9208 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 2016470 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano 350 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 9720 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 350 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ne Ne Ano 250 Kč
ZPV9111 Křeček Jan KOB ZPV Prostějov C 52583 Ano Ano Ano 550 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 Ano Ne Ne 250 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ne Ano Ano 500 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 Ano Ano Ano 600 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 Ano Ano Ano 350 Kč
27S7900 Janota Vladislav (SVK) Farmaceut Bratislava 445620 Ano Ano Ano 350 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
1QC8700 Bláha Petr Neregistrovaní-HK 9179 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 232323 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 Ano Ano Ano 350 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 2059743 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 52714 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8402 Trávniček Petr OOB Spartak Adamov C 2017673 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8401 Tejkal Pavel OOB Spartak Adamov 49867 Ano Ano Ano 350 Kč
11C8200 Touš Michal Letci v akci 232001 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8110 Jevsejenko Alexandr SK Žabovřesky Brno C 0000052073 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 0000301217 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 0000052011 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53303 Ano Ano Ano 350 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano 350 Kč
22L9999 Zalimas Andrius (LTU) Klaipeda 1396069 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8503 Fukátko Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9317 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN8301 Frainšic Michal Neregistrovaní Ano Ano Ano 350 Kč
NNN9102 Bláha Tomáš Neregistrovaní Ano Ano Ano 350 Kč
NNN9993 Lukša Jakub Neregistrovaní 8899 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7712 Valenta Miloslav OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8611 Pivovarník Jan OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 550 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK9011 Berka Milan SK Radioklub Blansko C 232026 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK9015 Pekárek Michal SK Radioklub Blansko C 301285 Ano Ano Ano 550 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 52150 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK9996 Lacina Jaroslav SK Radioklub Blansko 301284 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN7601 Novák Lubomír SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 887911 Ne Ano Ano 500 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 600 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 4181 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN7601 Krakora Jan Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM7802 Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 51304 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno 0000053250 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053242 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000053272 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000887901 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 0000052691 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír KČT Aš C 347913 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Žabovřesky Brno C 0000609906 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 0000053206 Ano Ano Ano 350 Kč
2KC7200 Procházka Josef CSNS 335295 Ano Ano Ano 350 Kč
2KC6700 Hubáček Libor CSNS 53879 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 0000888616 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 0001700079 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7435 Ptáček Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053290 Ano Ano Ano 550 Kč
ACB7701 Novák Jakub ABK České Budějovice - Šumava C 52198 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515034 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 Ano Ano Ano 600 Kč
18C6509 Chalk Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247307 Ne Ano Ne 250 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 0000053264 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000446369 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 0000446339 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000232708 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 0000337650 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 0000995875 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000049342 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7506 Štolfa Jaromír SK Žabovřesky Brno C 416076 Ano Ne Ne 250 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 Ano Ano Ano 350 Kč
2KC7000 Janda Jiří CSNS 54545 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 350 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 Ano Ano Ano 550 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno 0000008874 Ano Ano Ano 350 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008964 Ano Ano Ano 350 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 Ano Ano Ano 550 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 550 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 Ano Ano Ano 550 Kč
65C5700 Nečas Rudolf SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 53320 Ano Ano Ano 550 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 Ano Ano Ano 350 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 342667 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN9997 Slezák Zdeněk Neregistrovaní 425523 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 0000232747 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053233 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 0000301281 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano 350 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 Ano Ano Ano 350 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 350 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 Ano Ano Ano 350 Kč
45S6701 Allwinger Herwig (SLO) OK Slovenj Gradec 800000 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano 350 Kč
MOV6701 Holec Jan SKOB Ostrava C 2045247 Ano Ano Ano 350 Kč
13I6400 Suk Jiří (INA) Jakarta 515016 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN6501 Mikšík Pavel Neregistrovaní 500259 Ano Ano Ano 350 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
44S6301 Renner Claes (SWE) OK Södertörn 1757 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 Ne Ano Ne 200 Kč
19N0001 Kjell Westin (NOR) Porsgrunn OL 997861 Ano Ano Ano 350 Kč
19H0002 Gobec Karlo (CRO) OK Vihor 893801 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 550 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 53796 Ne Ano Ne 250 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 350 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6307 Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000053263 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano 350 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 Ano Ano Ano 550 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano 350 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 Ano Ano Ano 350 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000053268 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 350 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5503 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9869 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 9800337 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM5706 Barták Ladislav TJ Spartak 1. Brněnská C 52052 Ano Ano Ano 550 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5001 Rybička Jan TJ Loko Česká Třebová C 9580 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 0000053243 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053256 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 0000008199 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 250 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 250 Kč
13G4901 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 Ano Ano Ano 250 Kč
2KC5200 Vondrouš Jaroslav CSNS 9453 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 Ano Ano Ano 250 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 390 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano 250 Kč
17A9999 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 250 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 Ano Ano Ano 250 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 250 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 250 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 Ano Ano Ano 390 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava C 2027928 Ano Ano Ano 390 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 250 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano 250 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ano Ano Ano 250 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053230 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 250 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 Ano Ano Ano 390 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano 390 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano 250 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 Ano Ano Ano 250 Kč
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C 51317 Ano Ano Ano 240 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 240 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano 240 Kč
JPV0666 Vláčilová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52859 Ano Ano Ano 240 Kč
27S0700 Janota Maximilián (SVK) Farmaceut Bratislava 4524 Ano Ano Ano 240 Kč
27S0900 Janota Timotej (SVK) Farmaceut Bratislava 4522 Ano Ano Ano 240 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 240 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 Ano Ano Ano 240 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 240 Kč
SFM1001 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy 49487 Ano Ano Ano 240 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 49488 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9996 Marie Anna Kotecká Neregistrovaní 440698 Ano Ano Ano 240 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C 425432 Ano Ano Ano 240 Kč
KON0850 Otrubová Karolína KOB Konice Ne Ano Ne 90 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 0000000000 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 0000446328 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 0000053275 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 0000446326 Ne Ne Ano 90 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 0000230671 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 0000049555 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9866 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 Ne Ano Ne 90 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM0451 Humlíčková Pavla SK Žabovřesky Brno C 0000000103 Ano Ano Ano 240 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 240 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C zapůjčit Ano Ano Ne 240 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053232 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 0000053234 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232649 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009246 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 0000000000 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000224888 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0751 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000053158 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0753 Věžníková Natálie OOB Třebíč 0000000000 Ano Ano Ano 240 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0150 Zoulová Maruška OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
ADA0151 Šmídová Eliška OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
RUZ0550 Lovětínská Anna TJ Růžená C 51780 Ne Ano Ne 90 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0000 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové 301191 Ano Ano Ano 240 Kč
KON0750 Krtičková Ester KOB Konice 8897 Ne Ano Ne 90 Kč
19H0000 Gobec Kimi (CRO) OK Vihor 893805 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0505 Strýček Jan OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 0000000000 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 0000000000 Ano Ano Ano 240 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 Ano Ano Ano 240 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN0701 Cveček Jan Neregistrovaní 8041 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN0501 Mikšík Michael Neregistrovaní 8065 Ano Ano Ano 240 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9999 Jireš František Neregistrovaní 301639 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín B 53672 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS7050 Černíková Dana SKOB Kobra Vsetín C 53688 Ano Ano Ano 240 Kč
KUN7101 Holubář David TJ Sokol Kunvald 9020 Ano Ano Ano 240 Kč
BFM6151 Mutinová Lidmila SKOB Frýdek - Místek 49461 Ano Ano Ano 240 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9995 Zeman Michal Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
NNN9994 Tobiáš Ondřej Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425552 Ano Ano Ano 240 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 Ano Ano Ano 240 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 51780 Ano Ne Ano 180 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská 232339 Ano Ano Ano 240 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 Ne Ne Ano 90 Kč
ZBM9999 Hájková Lenka SK Žabovřesky Brno 0000232260 Ne Ano Ano 180 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 Ano Ne Ne 90 Kč
2MC5350 Jagerová Marcela Dedecek a Babicka 515115 Ano Ne Ne 90 Kč
PGP7959 Novotná Eva SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
RBK9999 Kaňovský Adam SK Radioklub Blansko zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
RBK9998 Láncoš Vojtěch SK Radioklub Blansko zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
RBK9997 Kocman Jiří SK Radioklub Blansko zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
OOP9999 Mašek Josef TJ Opava 232358 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP9998 Lukáč Robert TJ Opava 232530 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP9997 Mašek Jan TJ Opava 232527 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP9996 Mašková Veronika TJ Opava 341893 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP9995 Zembol Daniel TJ Opava 232529 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP9994 Stareček Lubor TJ Opava 232522 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP9993 Kolečková Iva TJ Opava 232526 Ne Ano Ne 90 Kč
3AC8900 Novák Petr NER - Novakovi Ne Ano Ano 180 Kč
3AC8950 Ptáčková Olga NER - Novakovi Ne Ano Ano 180 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 Ano Ano Ano 240 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 Ano Ano Ano 240 Kč
OSN9099 Frühaufová Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52140 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 7879 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9998 Zelenka Martin Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
NNN8300 Meduna Josef Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ano Ano 240 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 0000232345 Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM6301 Hájek Petr SK Žabovřesky Brno C 0000630426 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE8250 Štrossová Veronika KOB Dobřichovice 7869 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE8502 Valek Filip KOB Dobřichovice 232129 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ne Ano Ano 180 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 Ano Ano Ano 240 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 Ne Ano Ano 180 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 Ano Ano Ne 180 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 Ano Ano Ne 180 Kč
NNN7100 Konečná Kateřina Neregistrovaní Ano Ano Ano 240 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
TBM7375 Gernertová Martina KOS TJ Tesla Brno C 0000009073 Ne Ano Ano 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ne Ne Ano 90 Kč
YBM6666 Tomanová Elena Klub turistů a lyžařů Brno C 331211 Ano Ne Ne 90 Kč
2XC8100 Beránek Petr Neregistrovaní - Haven Team 2042524 Ne Ano Ano 180 Kč
2XC8400 Gavendová Hana Neregistrovaní - Haven Team 53330 Ne Ano Ano 180 Kč
PGP7707 Novotný Michal SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL9191 Melichárková Karolina SKOB Zlín 53338 Ne Ano Ano 180 Kč
TZL8889 Garšicová Beáta SKOB Zlín 53324 Ne Ano Ano 180 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 Ano Ano Ano 240 Kč
3AC8450 Brabcová Jana NER - Novakovi 845424 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN0051 Rábová Anna Neregistrovaní Ano Ano Ano 240 Kč
NNN0000 Nechyba Jiří Neregistrovaní 4276 Ne Ano Ne 90 Kč
3CC0050 Kovačičová Kateřina SK Nové Město na Moravě zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
3CC0051 Remešová Denisa SK Nové Město na Moravě zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
3CC0000 Pekař Jan SK Nové Město na Moravě zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
3CC0001 Kalous Martin SK Nové Město na Moravě zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
3CC0002 Starý Michal SK Nové Město na Moravě zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
celkem přihlášených: 1088, vklad: 352460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.