Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny

pro kategorii: D35

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Rovensko pod Troskami
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1150
Náhradníků: 500
2.40 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL7851 Hanáková Markéta Kometa Kralovice C 8094 Ano Ano Ano 450 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano 450 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) Športový klub Sandberg 2027945 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
81C7350 Humpolcová Jitka Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 0000007775 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7753 Musilová Klára USK Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ne Ano 300 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425507 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 450 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano 450 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1150 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).