Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny

pro kategorii: H10

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Rovensko pod Troskami
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1150
Náhradníků: 500
1.40 km, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0301 Hanák Ondřej Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2028796 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2027942 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 888640 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 0002049594 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 0000007780 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8287 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 Ne Ne Ano 100 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ne Ne Ano 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ne Ne Ano 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 Ano Ano Ano 300 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011812 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano 300 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 300 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 Ano Ne Ano 200 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1150 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).