Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny

pro kategorii: H12

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Rovensko pod Troskami
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1150
Náhradníků: 500
1.30 km, 7 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0201 Hanák Jakub Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0102 Urban Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2027944 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) Športový klub Sandberg 416704 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000000497 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 Ano Ano Ano 300 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 515002 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 224880 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano 300 Kč
13R0100 Rázek Filip (RUS) SMOLENSK Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 0000051543 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0102 Valkoun Jaroslav OB Jenišovice C 0000411599 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 336741 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49642 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 Ano Ne Ano 200 Kč
LTP0101 Gilich Kryštof OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232908 Ano Ano Ano 300 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1150 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).