Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny

pro kategorii: H35

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Rovensko pod Troskami
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1150
Náhradníků: 500
3.30 km, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL7401 Hanák Petr Kometa Kralovice C 5600 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7502 Pecka Vlastimil OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8297 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) Športový klub Sandberg 2027943 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 0000009975 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 0000008186 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 51747 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7700 Musil David USK Praha C 2032178 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ne Ano Ano 300 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 450 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 435208 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425501 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 Ano Ano Ano 450 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO7100 Lisý Ondřej SKOB Ostrov C 52179 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ne Ano 300 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 450 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1150 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).