Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny

pro kategorii: HDR

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Rovensko pod Troskami
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1150
Náhradníků: 500
1.00 km, 5 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C Ano Ano Ano 300 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011790 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C Ano Ano Ano 300 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 438641 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) Športový klub Sandberg 2049981 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0951 Jonášová Ema (SVK) Športový klub Sandberg 2049987 Ano Ano Ano 300 Kč
33D8200 Rewig Thomas (GER) USV TU Dresden 2 7707777 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
13R0600 Rázek Adam (RUS) SMOLENSK Ano Ne Ano 200 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 Ano Ne Ano 200 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 0002049586 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0949 Žemlík Eduard SKOB Zlín zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0852 Musilová Kristina USK Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ne Ano Ne 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0751 Houžvičková Daniela SOK TJ Turnov doplníme Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0952 Houžvičková Kateřina SOK TJ Turnov doplníme Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 Ano Ano Ano 300 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1150 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).