Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2014
Místo konání:
Znojmo, Základní škola Mládeže 3
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16     D16C     D18     D18C     D20     D21     D21A     D21B     D21C     D35     D35C     D40     D45     D45C     D50     D55     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10C     H12C     H14C     H16     H16C     H18     H18C     H20     H21     H21A     H21B     H21C     H35     H35C     H40     H45     H45C     H50     H55     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 0002067226 40 Kč
1.10 km, 20 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 40 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 40 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 0000337648 40 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 40 Kč
1.10 km, 20 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 40 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 40 Kč
36S7201 Féderová Zuzana (SVK) nereg. 887631 40 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno C 0000438041 40 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
1.30 km, 60 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 40 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 40 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 40 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 40 Kč
38S0151 Klabouchová Veronika (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008504 40 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 331291 40 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 40 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 40 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 0000438040 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 0002049601 40 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 40 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 40 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 40 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 40 Kč
47S0251 Šmelíková Dorota (SVK) TJ Rapid Bratislava 338218 40 Kč
1.60 km, 70 m, 11 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 160 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 160 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 160 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 160 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 160 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 160 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 160 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 160 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 160 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 160 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 160 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 160 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 160 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 160 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 160 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 160 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 160 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 160 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 160 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 160 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 160 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 9955 160 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 160 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 160 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 160 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 160 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 160 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 160 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 160 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 160 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 160 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 160 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 160 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 160 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0001400403 160 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 160 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 160 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 160 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 160 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 160 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 160 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 160 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 160 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 160 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 80 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 80 Kč
1.60 km, 90 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 160 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 160 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 160 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 160 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 160 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 160 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 160 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 160 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 160 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 160 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 160 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 160 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 160 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 160 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 160 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 160 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 160 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 160 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 160 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 160 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 160 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 160 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 160 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 160 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 160 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 160 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 160 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 160 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 160 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 160 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 160 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 160 Kč
KAM9650 Hausenblasová Karolína OK Kamenice A 361971 160 Kč
32P0050 Hornik Aleksandra (POL) Polish national team 887087 160 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 1394899 160 Kč
KTA9751 Krejčířová Šárka SK Kotnov Tábor B 2025205 160 Kč
1.60 km, 50 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 80 Kč
BBM9750 Sklenská Aneta BETA URSUS Orienteering B 2060255 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
1.80 km, 85 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 160 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 160 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 160 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 160 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 160 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 160 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 160 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 160 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 160 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 160 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 160 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 160 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 160 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 49371 160 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 160 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 160 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 160 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 160 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 160 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 160 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 160 Kč
DOB9550 Brajer Dominika KOB Dobruška C 553480 160 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 160 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 160 Kč
32P0051 Stankiewicz Agata (POL) Polish national team 7200172 160 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 320 Kč
2.00 km, 105 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 160 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 160 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 160 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 160 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 160 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 160 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 160 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 160 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 160 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 160 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 160 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 160 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 160 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 160 Kč
ASU8351 Labašová Katarína Magnus Orienteering C 920656 160 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 160 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 160 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 160 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 160 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 160 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 160 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 160 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 160 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 160 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 160 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 160 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 160 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 160 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 160 Kč
23P8550 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 160 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 160 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 160 Kč
32P0052 Gajda Monika (POL) Polish national team 504409 160 Kč
36P0050 Wicha Iwona (POL) OK!Sport Warszawa 2061716 160 Kč
18A0050 Kadan Ursula (AUT) Austria national team 1406181 160 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 7201204 160 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 160 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 160 Kč
1.90 km, 90 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 160 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 160 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 160 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 160 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 160 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 160 Kč
LPU8453 Baštová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 9221 160 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 160 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 160 Kč
LPU8257 Lebedinská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 160 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška C 553467 160 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 160 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 160 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 160 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 160 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 160 Kč
11A0050 Englmaier Gudrun (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 2045180 160 Kč
1.70 km, 55 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 160 Kč
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál C 51909 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 80 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 8651 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
ABM9256 Volná Jitka KOB ALFA Brno C 0000416014 80 Kč
6RC0000 Fialová Tereza Neregistrovaný - Nečas 53319 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
VBM8554 Tóthová Gabriela VSK Mendelu Brno zapůjčit 120 Kč
57S6951 Šmelíková Barbora (SVK) Športový klub VAZKA Bratislava 307356 80 Kč
VBM8555 Najmanová Hana VSK Mendelu Brno C 08030 80 Kč
1.80 km, 85 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 160 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 160 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 307332 160 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 160 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 160 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 0000253127 160 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 160 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 160 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 160 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 80 Kč
ASU7699 Alešová Bohumila Magnus Orienteering C 765108 80 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 0000052057 80 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 515445 80 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 0002049607 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 80 Kč
UBM7751 Vemolová Barbora MENISKOS Brno C 0000428284 80 Kč
1.80 km, 85 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 160 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 160 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 160 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 160 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 160 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 160 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 160 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 160 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 160 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 160 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 320 Kč
1.60 km, 90 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 49341 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 160 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 160 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 160 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 160 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 160 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 0000219257 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 160 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 160 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 160 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 160 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 160 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
SJH6851 Kubičková Ivana SOS Jindřichův Hradec C 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
1.60 km, 70 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 160 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 160 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 160 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 160 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 160 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 160 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
1.60 km, 70 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 160 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 160 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 160 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 160 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 160 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 160 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 160 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 130 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 130 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 130 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 130 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 0 130 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 130 Kč
32A0050 Fesselhofer Traude (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 531209 130 Kč
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 130 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 130 Kč
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 130 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 410731 40 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 40 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
XBM0401 Suchánek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 40 Kč
1.10 km, 20 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
ABM0405 Šnyrch Azíz KOB ALFA Brno C 0000052522 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 0002051518 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 0002061799 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 0001403435 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0002061850 40 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218973 40 Kč
1.10 km, 20 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 40 Kč
DOB0201 Michalak Hubert KOB Dobruška C 2016207 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 40 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 0001403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 0002042526 40 Kč
1.40 km, 90 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 40 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 40 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 40 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 40 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 436943 40 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 40 Kč
36S7200 Féder Medard (SVK) nereg. 7201802 40 Kč
12A0001 Bonek Erik (AUT) Naturfreunde Wien 993103 40 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 40 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 40 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 40 Kč
DOB0001 Garstka Kamil KOB Dobruška C 2016195 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 40 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 40 Kč
45A0002 Wolfram Jakob (AUT) Kastner group 1500222 40 Kč
1.80 km, 70 m, 13 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 160 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 160 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 160 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 160 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 160 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 160 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 160 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 160 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov C 7200370 160 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 160 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 160 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 160 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 160 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 160 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 160 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 160 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 160 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 160 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 160 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 160 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 160 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 160 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 160 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 160 Kč
12A0000 Bonek Jannis (AUT) Naturfreunde Wien 700444 160 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 160 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 160 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 8435 160 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 160 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 160 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 0000332963 160 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 160 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 160 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 160 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 160 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 160 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 160 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 160 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 160 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 160 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 160 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 160 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 160 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 160 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 160 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201830 160 Kč
45A0000 Kastner Nicolas (AUT) Kastner group 7788887 160 Kč
45A0001 Wolfram Clemens (AUT) Kastner group 1500888 160 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 0007200360 160 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 160 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 320 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 0000438043 80 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 0000332946 80 Kč
DOB9900 Niezgodka Piotr KOB Dobruška C 2016198 80 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 80 Kč
1.80 km, 95 m, 13 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 160 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 160 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 160 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 160 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 160 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 160 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 160 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 160 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 160 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 160 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 160 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 160 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 160 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 160 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 160 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 160 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 160 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 160 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 160 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 160 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 160 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 160 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 160 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 160 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 160 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 160 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 160 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 160 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 160 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 160 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 160 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 160 Kč
DOB9600 Kaczocha Przemyslaw KOB Dobruška C 895232 160 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 160 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 160 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 160 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 160 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 160 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 160 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 160 Kč
32P0000 Rzenca Krzysztof (POL) Polish national team 7200168 160 Kč
1.80 km, 45 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 80 Kč
BBM9703 Sobotka Jan BETA URSUS Orienteering C 331466 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno B 0002049600 80 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering C 53271 80 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 160 Kč
2.00 km, 115 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 160 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 160 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 160 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 160 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 160 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 160 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 160 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 160 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 160 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 160 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 160 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž A 253370 160 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 160 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 160 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno B 0000886825 160 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 160 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 160 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 160 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 160 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 160 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 160 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 160 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering B 7698697 160 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 160 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 160 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 160 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 160 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 160 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 160 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 886647 160 Kč
2.20 km, 125 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(87)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 160 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 160 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 160 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7867 160 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 160 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 160 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 160 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 160 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 160 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 160 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 160 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 160 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
RBK9015 Pekárek Michal SK Radioklub Blansko C 301285 160 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 160 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 160 Kč
SJC8818 Kodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 515176 160 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 160 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 160 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 160 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 160 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 160 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 160 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 160 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 160 Kč
VIC8911 Malý Ondřej OB Vizovice C 160 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 160 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 160 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 1007536 160 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 160 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 160 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 160 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 160 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 160 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 160 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 160 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 160 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 160 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 160 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 160 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 160 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 160 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 160 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 160 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 160 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 160 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 160 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 160 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 1011992 160 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 160 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 160 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 160 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 160 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 160 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 160 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 160 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 160 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 160 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 160 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 160 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 160 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 160 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 160 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 160 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 160 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 0000515462 160 Kč
32P0001 Parfianowicz Piotr (POL) Polish national team 842659 160 Kč
18A0001 Wartbichler Christian (AUT) Austria national team 881220 160 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 160 Kč
2.20 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 160 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 160 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 160 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 160 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 160 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 160 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 160 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 52555 160 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 160 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 160 Kč
OOL8006 Al Kaabi Salem SK Haná orienteering C 440245 160 Kč
OOL8506 Al Murshdi Ahmed SK Haná orienteering C 440247 160 Kč
OOL8807 Al Mazrouei Rashed SK Haná orienteering C 440248 160 Kč
OOL8406 Al Ktebi Khalid SK Haná orienteering C 440249 160 Kč
OOL8306 Al Yamahi Salem SK Haná orienteering C 440256 160 Kč
12A8201 Imriska Samuel (AUT) Naturfreunde Wien 1982118 160 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 160 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 160 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 160 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 160 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 160 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 160 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 160 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 160 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 160 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 160 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 160 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 160 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 160 Kč
32P0002 Podzinski Rafal (POL) Polish national team 7200169 160 Kč
36P0000 Dragowski Kuba (POL) OK!Sport Warszawa 504413 160 Kč
32P0003 Paszynski Piotr (POL) Polish national team 505001 160 Kč
18A0002 Glaner Franz (AUT) Austria national team 800600 160 Kč
18A0003 Siegert Wolfgang (AUT) Austria national team 882402 160 Kč
11A0001 Sulz Henrik (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 887838 160 Kč
32A0000 Fesselhofer Roland (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 872110 160 Kč
1.90 km, 100 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8806 Abdalla Khamis SK Haná orienteering C 440244 160 Kč
OOL8906 Al Mansoori Abdulaziz SK Haná orienteering C 440246 160 Kč
OOL8106 Al Shehhi Mohammed SK Haná orienteering C 440254 160 Kč
OOL8206 Al Kaabi Mubark SK Haná orienteering C 440255 160 Kč
OOL8207 Al Mteiri Ahmed SK Haná orienteering C 440257 160 Kč
OOL7706 Al Qaydi Ali SK Haná orienteering C 440258 160 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 160 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 160 Kč
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 80 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering B 8288 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
1.90 km, 110 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 160 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 160 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 160 Kč
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 160 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 160 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 160 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 160 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 160 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 160 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 160 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 160 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 160 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 160 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 160 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 160 Kč
ZBM7529 Štěrbák Eduard SK Žabovřesky Brno C 0001976000 160 Kč
69S7900 Sloboda Vladimir (SVK) Neregistrovaný - Sloboda 320 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 04632 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 0000438042 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 0002060216 80 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
1.80 km, 95 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 160 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 160 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 160 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 160 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 160 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 160 Kč
XBM7102 Trunkát Daniel PELLS ABND RACING TEAM C 9200913 160 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 160 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 160 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 160 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 160 Kč
OOL7406 Al Abduli Jamal SK Haná orienteering C 440242 160 Kč
OOL7306 Al Zeyoudi Seed SK Haná orienteering C 440243 160 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 160 Kč
36S7300 Féder Medard (SVK) nereg. 7201804 160 Kč
6PC0000 Novotný Petr Neregistrovaný - Novotný zapůjčit 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 160 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 160 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 0000515434 160 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 160 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C zapůjčit 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 160 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 160 Kč
1.80 km, 95 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 160 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 160 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 160 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 160 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 160 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 160 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 160 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 160 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 160 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 160 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 160 Kč
44A6700 Hlosta Thomas (AUT) FSPV Erste Bank 670103 160 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 160 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 160 Kč
45A0003 Kastner Boris (AUT) Kastner group 7888887 160 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 160 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 160 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 80 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
1.80 km, 70 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 160 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 160 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 160 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 160 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 160 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 160 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 160 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 160 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 160 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 160 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 160 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 160 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 160 Kč
1.60 km, 75 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 160 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
KCK5901 Kodeda Oldřich KOB Český Krumlov C 52372 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 160 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 160 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 160 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 160 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 160 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 160 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 160 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 160 Kč
OOL5906 Ibrahim Khamis SK Haná orienteering C 440241 160 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 160 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 160 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 160 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 160 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 160 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 160 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 0000052521 80 Kč
1.60 km, 75 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 130 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 130 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 130 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 130 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 130 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 130 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 130 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 130 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 130 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 130 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 260 Kč
1.40 km, 55 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 130 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 130 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 130 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 130 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 130 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 130 Kč
1.40 km, 55 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 130 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 130 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 130 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 130 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 130 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 130 Kč
1.40 km, 55 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 130 Kč
1.10 km, 15 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 40 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 2053580 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 40 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 40 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 40 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 124 40 Kč
47S0000 Šmelík Daniel (SVK) TJ Rapid Bratislava 442590 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 0002067241 40 Kč
UBM0301 Vemola Jiří MENISKOS Brno C 0000428291 40 Kč
ADA0002 Strýček Jan OOB Spartak Adamov zapůjčit 80 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 118 40 Kč
ABM1054 Kurečková Aneta           KOB ALFA Brno 0000008874 40 Kč
7IC0050 Bednářová Anna Neregistrovaný - Bednářová 40 Kč
7IC0000 Bednář Antonín Neregistrovaný - Bednářová 40 Kč
1.70 km, 45 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 40 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 40 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 40 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 0000420410 40 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 52520 40 Kč
6SC0000 Minaříková Dagmar Neregistrovaná - Minaříková 428298 40 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 40 Kč
6VC0000 Urbánková Lenka Neregistrovaná - Urbánková 2051480 40 Kč
6VC0001 Urbánek Petr Neregistrovaná - Urbánková zapůjčit 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 0000000000 40 Kč
OOL8050 Vaculová Jana SK Haná orienteering C 1400082 40 Kč
89C0050 Jirásková Dora Neregistrovaní - Jirásková 330694 40 Kč
89C0000 Neckař Jan Neregistrovaní - Jirásková 253144 40 Kč
SBK0000 Kavan Martin KOB START Blansko 2034000 40 Kč
ADA0050 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov zapůjčit 80 Kč
ADA0001 Neuwirth Karel OOB Spartak Adamov zapůjčit 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 40 Kč
7EC0000 Vágnerová Barbora Neregistrovaná - Vágnerová 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C zapůjčit 80 Kč
PHK6552 Kubátová Iva OK 99 Hradec Králové C 09387 40 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 40 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 40 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 40 Kč
celkem přihlášených: 931, vklad: 126210 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.