Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
24.05.2014
Místo konání:
Česká Třebová
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     P     T    
1.30 km, 10 m, 13 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB0550 Šimšová Pavla Pražská oblast C 428269 70 Kč
POB0350 Tichá Dorotea Pražská oblast C 2051523 70 Kč
POB0252 Voldřichová Anita Pražská oblast C 70 Kč
VCO0251 Štreglová Zuzana Východočeská oblast 2020709 70 Kč
VCO0252 Chrástová Tereza Východočeská oblast 9048 70 Kč
VCO0253 Vandasová Adéla Východočeská oblast 8623000 70 Kč
VCO0254 Holečková Petra Východočeská oblast 410360 70 Kč
VCO0255 Thýnová Martina Východočeská oblast 410782 70 Kč
VCO0256 Kuchařová Rozálie Východočeská oblast 2056290 70 Kč
VCO0257 Koberová Kateřina Východočeská oblast 219207 70 Kč
VCO0258 Karlová Anna Východočeská oblast 425535 70 Kč
VCO0259 Janků Anna Východočeská oblast 4281 70 Kč
POB0250 Sanna Karin Pražská oblast B 7200326 70 Kč
POB0450 Bulířová Ema Pražská oblast B 70 Kč
DOK0252 Halamová Amálie OK Doksy C 2053240 70 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 70 Kč
POB0451 Haková Michaela Pražská oblast C 70 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 70 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 70 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 70 Kč
ZCO0250 Černá Kateřina Západočeská oblast B 416178 70 Kč
ZCO0251 Křížová Daniela Západočeská oblast C 301510 70 Kč
ZCO0252 Marešová Klára Západočeská oblast B 232205 70 Kč
ZCO0253 Vítová Lucie Západočeská oblast B 232240 70 Kč
ZCO0350 Fišarová Eliška Západočeská oblast B 70 Kč
ZCO0450 Staňková Radka Západočeská oblast B 2035169 70 Kč
MSK0251 Mrozek Teresa Moravskoslezský kraj B 49365 70 Kč
MSK0252 Bilková Kateřina Moravskoslezský kraj B 49319 70 Kč
MSK0350 Hájková Lucie Moravskoslezský kraj B 51321 70 Kč
MSK0450 Švidrnochová Eliška Moravskoslezský kraj C 436422 70 Kč
MSK0253 Ciencialová Daniela Moravskoslezský kraj B 49322 70 Kč
TJN0354 Appeltová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070855 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 70 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 70 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 70 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 70 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 70 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 70 Kč
MSK0352 Supiková Kateřina Moravskoslezský kraj B 8654 70 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 70 Kč
STC0250 Semíková Lucie Středočeská oblast 515426 70 Kč
STC0251 Bejvlová Karolína Středočeská oblast 2058463 70 Kč
STC0252 Chaloupková Hana Středočeská oblast 442850 70 Kč
STC0350 Hankovcová Helena Středočeská oblast 442879 70 Kč
STC0450 Arnoštová Veronika Středočeská oblast 434596 70 Kč
STC0253 Chalupová Aneta Středočeská oblast 70 Kč
STC0351 Jirkovská Kateřina Středočeská oblast 206417 70 Kč
STC0254 Sládečková Barbora Středočeská oblast 448934 70 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 70 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 70 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 70 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 70 Kč
VYS0251 Blažková Kateřina Oblast Vysočina 331394 70 Kč
VYS0252 Kinštová Tereza Oblast Vysočina 330596 70 Kč
VYS0253 Starková Tereza Oblast Vysočina 52311 70 Kč
VYS0351 Sobotková Klára Oblast Vysočina 126 70 Kč
STC0352 Jirasová Anežka Středočeská oblast 2045303 70 Kč
HAN0452 Binarová Adélka Hanácká oblast 1398997 70 Kč
HAN0351 Černochová Michaela Hanácká oblast 2061817 70 Kč
HAN0252 Marková Ema Hanácká oblast 2035722 70 Kč
HAN0250 Smolková Sabina Hanácká oblast 2027230 70 Kč
HAN0398 Šneiderová Daniela Hanácká oblast 7201771 70 Kč
HAN0393 Tesařová Tereza Hanácká oblast 2058487 70 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 70 Kč
VAL0251 Pišová Barbora Valašská oblast 331231 70 Kč
VAL0252 Bednaříková Sára Valašská oblast 52682 70 Kč
VAL0351 Hubáčková Dagmar Valašská oblast 889310 70 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 140 Kč
JMO0362 Mulíčková Markéta Jihomoravská oblast 0000361987 70 Kč
JMO0352 Taslerová Tereza Jihomoravská oblast 0002049603 70 Kč
JMO0351 Hovořáková Karolína Jihomoravská oblast 0000416017 70 Kč
1.60 km, 15 m, 19 kontrol
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB0153 Šimšová Barbora Pražská oblast B 428243 70 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 70 Kč
POB0150 Kalousková Marie Pražská oblast B 443091 70 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 70 Kč
POB0050 Dědková Teodora Pražská oblast B 70 Kč
POB0151 Najmanová Agáta Pražská oblast C 897356 70 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 70 Kč
VCO0051 Kochová Anna Východočeská oblast 2059737 70 Kč
VCO0052 Peterová Jana Východočeská oblast 897364 70 Kč
VCO0053 Thýnová Nikola Východočeská oblast 2032191 70 Kč
VCO0054 Filipová Tereza Východočeská oblast 2027245 70 Kč
VCO0055 Rűckerová Šárka Východočeská oblast 2025352 70 Kč
VCO0056 Kosová Tezeza Východočeská oblast 9471 70 Kč
VCO0057 Vojtíšková Viktorie Východočeská oblast 426321 70 Kč
VCO0058 Šklíbová Veronika Východočeská oblast 425600 70 Kč
VCO0059 Borovičková Valerie Východočeská oblast 2053567 70 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 70 Kč
ZCO0050 Biersaková Dagmar Západočeská oblast B 7150100 70 Kč
ZCO0052 Lučanová Barbora Západočeská oblast B 301514 70 Kč
ZCO0150 Šlechtová Tereza Západočeská oblast B 7090701 70 Kč
ZCO0151 Tokárová Regina Západočeská oblast B 2035737 70 Kč
ZCO0152 Nádeníčková Pavla Západočeská oblast B 2056275 70 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 70 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 70 Kč
MSK0050 Hájková Lenka Moravskoslezský kraj B 515149 70 Kč
MSK0051 Bruková Magda Moravskoslezský kraj A 7863 70 Kč
MSK0151 Poláková Lenka Moravskoslezský kraj A 425583 70 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 70 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 70 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 70 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 70 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 70 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 70 Kč
STC0150 Vyhnálková Marie Středočeská oblast 2019236 70 Kč
STC0050 Kováříková Marie Středočeská oblast 436964 70 Kč
STC0051 Aschermannová Karolína Středočeská oblast 232425 70 Kč
STC0151 Škáchová Magdalena Středočeská oblast 434818 70 Kč
STC0052 Šrámková Hana Středočeská oblast 2031355 70 Kč
STC0152 Šafková Sofie Středočeská oblast 2042545 70 Kč
STC0153 Jirkovská Michaela Středočeská oblast 320292 70 Kč
STC0154 Rusá Vendula Středočeská oblast 232737 70 Kč
STC0053 Straková Veronika Středočeská oblast 219276 70 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 70 Kč
VYS0051 Nechanická Klára Oblast Vysočina 52000 70 Kč
VYS0052 Zrníková Adéla Oblast Vysočina 416210 70 Kč
VYS0053 Hojná Eliška Oblast Vysočina 442882 70 Kč
VYS0054 Stoklasová Daniela Oblast Vysočina 53154 70 Kč
VYS0055 Foltýnová Eva Oblast Vysočina 52966 70 Kč
VYS0151 Polanská Nelly Oblast Vysočina 53152 70 Kč
VAL0051 Nešporová Alžběta Valašská oblast 7200901 70 Kč
VAL0058 Kundratová Lucie Valašská oblast 218974 70 Kč
HAN0197 Hajduková Jana Hanácká oblast 2067338 70 Kč
HAN0099 Hrabošová Magdaléna Hanácká oblast 2045171 70 Kč
HAN0050 Konečná Adéla Hanácká oblast 2035727 70 Kč
HAN0051 Novotná Tereza Hanácká oblast 331514 70 Kč
HAN0097 Plhalová Šárka Hanácká oblast 920661 70 Kč
HAN0052 Pšenčíková Adéla Hanácká oblast 446425 70 Kč
HAN0152 Skoupá Vendula Hanácká oblast 52523 70 Kč
HAN0158 Zatloukalová Hana Hanácká oblast 224900 70 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 70 Kč
VAL0050 Špendlíková Kamila Valašská oblast 52687 70 Kč
VAL0052 Ressová Tereza Valašská oblast 52695 70 Kč
VAL0152 Plášková Anna Valašská oblast 2056310 70 Kč
VAL0257 Šuráňová Pavlína Valašská oblast 8582 70 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 70 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 70 Kč
ZCO0051 Lokajíčková Klára Západočeská oblast C 140 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 140 Kč
JMO0199 Hlaváčová Anežka Jihomoravská oblast 0000053247 70 Kč
JMO0058 Grycová Kateřina Jihomoravská oblast 0000232865 70 Kč
JMO0050 Špringlová Kamila Jihomoravská oblast 0000331291 70 Kč
JMO0157 Mulíčková Zuzana Jihomoravská oblast 0000332970 70 Kč
JMO0198 Radová Kateřina Jihomoravská oblast 0000232876 70 Kč
JMO0056 Kyslingerová Marie Jihomoravská oblast 0002067323 70 Kč
STC Čermáková Kateřina Středočeská oblast 2069045 140 Kč
2.00 km, 35 m, 17 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 140 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 140 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 140 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 140 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 140 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 140 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 140 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 140 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 140 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 140 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 140 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 140 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 140 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 9955 140 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 140 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 140 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 140 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 140 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 140 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 140 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 140 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 140 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 140 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 140 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0001400403 140 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 140 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 140 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 140 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 140 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 140 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 140 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 140 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 140 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 140 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 140 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 140 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 140 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 140 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 140 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 140 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8581 140 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 140 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 140 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 140 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 140 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 140 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 280 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 140 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 280 Kč
2.00 km, 35 m, 18 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 140 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 140 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 140 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 140 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 140 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 140 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 140 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 140 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 140 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 140 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 140 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 140 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 140 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 140 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 140 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 140 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 140 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 140 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 140 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 140 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 140 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 140 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 140 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 140 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 140 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 140 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 140 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 140 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 140 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 140 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 140 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000301107 140 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 140 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 140 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 140 Kč
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 140 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 140 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 140 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering B 7200369 140 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 140 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 140 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 140 Kč
1.80 km, 15 m, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 140 Kč
BBM9750 Sklenská Aneta BETA URSUS Orienteering B 2060255 140 Kč
7FC9751 Matoušková Barbora Asociace ROB 53750 140 Kč
7FC9752 Bžatková Kateřina Asociace ROB 247322 140 Kč
KRL9755 Peterková Veronika Kometa Kralovice C 434576 140 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 140 Kč
SJI9855 Švíková Klára OK Jihlava C 53193 140 Kč
SJI9651 Švíková Markéta OK Jihlava C 52962 140 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 140 Kč
2.20 km, 35 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 140 Kč
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál B 51909 140 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 140 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 140 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 140 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 140 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 140 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 140 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 0009201069 140 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 0002020737 140 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0009201068 140 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 140 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 140 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 140 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 49371 140 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 140 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 140 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 140 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 140 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 140 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 140 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 140 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 140 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 140 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 140 Kč
DOB9550 Brajer Dominika KOB Dobruška B 553480 280 Kč
2.30 km, 40 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 140 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 140 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 140 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 140 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 140 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 140 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 140 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 140 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 140 Kč
UOL9355 Šimková Johanka SOB Olomouc C 2011817 140 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 140 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 140 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 140 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 140 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 140 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 140 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 140 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 140 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 140 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 140 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 140 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 0000995814 140 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0007200341 140 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 140 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 140 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 140 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 140 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 140 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 140 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 140 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 140 Kč
PHK8666 Macinská Jana OK 99 Hradec Králové R 2020733 140 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 140 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 140 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 51180 140 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 140 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 140 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 140 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 140 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 140 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 140 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 7201204 140 Kč
ASU8351 Labašová Katarína Magnus Orienteering E 920656 280 Kč
2.20 km, 35 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 140 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 140 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 140 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 140 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 140 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 140 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 140 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 140 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 140 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 140 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 140 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 140 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 140 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 140 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 140 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 140 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 140 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 140 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 140 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 0000888602 140 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 140 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 0007200316 140 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 140 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 140 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 995792 140 Kč
PGP8150 Lacigová Michaela SK Praga C 887608 140 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 140 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 140 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 140 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 140 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 140 Kč
KAM9152 Straková Andrea OK Kamenice C 224884 140 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 140 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 140 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 140 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov R 995878 140 Kč
TUR9351 Steigrová Lucia OOB TJ Turnov C 2012276 140 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 140 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 140 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 140 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 140 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 140 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 140 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 140 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 140 Kč
BOR9159 Beranová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 995839 140 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 140 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 280 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 280 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 280 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 280 Kč
2.00 km, 25 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 140 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 140 Kč
MBM8155 Melymuk Lisa O-mikron C 342558 140 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 140 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 140 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 140 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 140 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 140 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 140 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 140 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk 9030 140 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 140 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 140 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 280 Kč
2.50 km, 35 m, 24 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 140 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 140 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 140 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 140 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 140 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 140 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 140 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 140 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 140 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 140 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 140 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 140 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 140 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 140 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 140 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 140 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 140 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 140 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 140 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 140 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 140 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 140 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 140 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 140 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 140 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 140 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 140 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 140 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 140 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 140 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 140 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 140 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 140 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 140 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 140 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 140 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 140 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 280 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 280 Kč
1.90 km, 30 m, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 140 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 140 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 140 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 140 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 140 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 140 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 140 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 140 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 140 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 140 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 140 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 140 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 140 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 140 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 140 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 140 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 140 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 140 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 140 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 140 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 140 Kč
1.90 km, 20 m, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 140 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 140 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 140 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 140 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 140 Kč
1.30 km, 10 m, 13 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB0300 Kožina Štěpán Pražská oblast B 9877 70 Kč
POB0301 Šimša Martin Pražská oblast B 218785 70 Kč
POB0200 Malačka Milan Pražská oblast B 446345 70 Kč
POB0400 Čtrnáct František Pražská oblast C 231948 70 Kč
POB0202 Šubrt Matěj Pražská oblast B 888625 70 Kč
POB0203 Janas Petr Pražská oblast B 2060249 70 Kč
VCO0201 Rűcker Jan Východočeská oblast 2025353 70 Kč
VCO0202 Chaloupský David Východočeská oblast 434594 70 Kč
VCO0203 Tuma Matěj Východočeská oblast 2056295 70 Kč
VCO0204 Flegl Martin Východočeská oblast 416342 70 Kč
VCO0205 Štefan Vít Východočeská oblast 331617 70 Kč
VCO0206 Zemánek Mikuláš Východočeská oblast 9496 70 Kč
VCO0207 Rusin Vojtěch Východočeská oblast 2011812 70 Kč
VCO0208 Waněk Hubert Východočeská oblast 2056290 70 Kč
VCO0209 Štregl Matyáš Východočeská oblast 2017678 70 Kč
POB0402 Tůma Šimon Pražská oblast C 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 70 Kč
POB0302 Hřivna Jakub Pražská oblast C 70 Kč
ZCO0200 Richtr Lukáš Západočeská oblast B 2042518 70 Kč
ZCO0201 Hejduk Zdeněk Západočeská oblast C 70 Kč
ZCO0202 Kurz Šimon Západočeská oblast B 70 Kč
ZCO0203 Šustr Antonín Západočeská oblast C 416181 70 Kč
ZCO0204 Kovář Ondřej Západočeská oblast B 347913 70 Kč
ZCO0300 Tokár Radim Západočeská oblast B 2049567 70 Kč
MSK0300 Bialožyt Marek Moravskoslezský kraj B 51461 70 Kč
MSK0200 Haltof Marek Moravskoslezský kraj C 8651 70 Kč
MSK0201 Kostka Jiří Moravskoslezský kraj B 8799 70 Kč
MSK0202 Vébr Tomáš Moravskoslezský kraj B 515058 70 Kč
MSK0301 Valík Adam Moravskoslezský kraj B 51316 70 Kč
MSK0303 Čech Vít Moravskoslezský kraj B 410174 70 Kč
MSK0302 Mielec Radomír Moravskoslezský kraj B 920660 70 Kč
MSK0400 Kovařík Tomáš Moravskoslezský kraj C 7200590 70 Kč
MSK0401 Mrozek Pawel Moravskoslezský kraj C 416128 70 Kč
POB0204 Švarc Antonín Pražská oblast C 981832 70 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 70 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 70 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 70 Kč
STC0200 Škvor Adam Středočeská oblast 425596 70 Kč
STC0300 Kovářík Tomáš Středočeská oblast 436963 70 Kč
STC0301 Škácha Vít Středočeská oblast 682695 70 Kč
STC0201 Hankovec Hugo Středočeská oblast 436446 70 Kč
STC0302 Chaloupka Viktor Středočeská oblast 443069 70 Kč
STC0400 Gajda Martin Středočeská oblast 9201061 70 Kč
STC0303 Kučera Jáchym Středočeská oblast 2044898 70 Kč
STC0304 Sedláček Jaroslav Středočeská oblast 9982 70 Kč
STC0305 Rožek Vilém Středočeská oblast 428211 70 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 2053581 70 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 70 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 70 Kč
VYS0201 Mareček Šimon Oblast Vysočina 232029 70 Kč
VYS0202 Nechanický Jan Oblast Vysočina 436433 70 Kč
VYS0203 Palát Bohuslav Oblast Vysočina 4538 70 Kč
VYS0301 Hojný Jáchym Oblast Vysočina 443062 70 Kč
VYS0302 Pobuda Vojtěch Oblast Vysočina 436440 70 Kč
VYS0303 Venhoda Matěj Oblast Vysočina 51770 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
HAN0201 Hecl František Hanácká oblast 2058486 70 Kč
HAN0306 Stryk Štěpán Hanácká oblast 2053547 70 Kč
HAN0204 Světnický František Hanácká oblast 2027218 70 Kč
HAN0207 Svoboda Radek Hanácká oblast 2032142 70 Kč
HAN0401 Štábl Adam Hanácká oblast 2058480 70 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 70 Kč
VAL0201 Chovanec Václav Valašská oblast 8584 70 Kč
VAL0202 Bartík Filip Valašská oblast 8585 70 Kč
VAL0200 Kundrata Jan Valašská oblast 53353 70 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 70 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 70 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421859 70 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421860 70 Kč
HAN0606 Štábl Patrik Hanácká oblast 446437 70 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 410731 140 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 70 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 140 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 140 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 140 Kč
DOB0201 Michalak Hubert KOB Dobruška C 2016207 140 Kč
HAN0001 Karásek Adam Hanácká oblast 428210 70 Kč
JMO0307 Palát Tomáš Jihomoravská oblast 0000332962 70 Kč
JMO0200 Coufal Jáchym Jihomoravská oblast 0001400432 70 Kč
JMO0302 Urbánek Adam Jihomoravská oblast 0002042526 70 Kč
1.60 km, 15 m, 21 kontrol
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 70 Kč
POB0102 Siegl Matyáš Pražská oblast B 7201196 70 Kč
POB0000 Dědek Matěj Pražská oblast B 70 Kč
VCO0001 Rusin Jan Východočeská oblast 2032380 70 Kč
VCO0002 Metelka Ondřej Východočeská oblast 2058465 70 Kč
VCO0003 Volák Ondřej Východočeská oblast 2011790 70 Kč
VCO0004 Roudný Martin Východočeská oblast 425543 70 Kč
VCO0005 Švadlena Michal Východočeská oblast 9990101 70 Kč
VCO0006 Tichý Radomír Východočeská oblast 405954 70 Kč
VCO0007 Paleček Ondřej Východočeská oblast 405998 70 Kč
VCO0008 Kubát Tomáš Východočeská oblast 339555 70 Kč
VCO0009 Zalaba Tomáš Východočeská oblast 2053545 70 Kč
POB0103 Měšťan Ondřej Pražská oblast B 7201203 70 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 70 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 70 Kč
ZCO0000 Hašek Jan Západočeská oblast B 2060400 70 Kč
ZCO0001 Vecko Jan Západočeská oblast B 232226 70 Kč
ZCO0002 Solomko Adam Západočeská oblast B 7895 70 Kč
ZCO0003 Hejduk Jan Západočeská oblast C 8683 70 Kč
ZCO0100 Bartoš Václav Západočeská oblast B 515060 70 Kč
ZCO0101 Dellinger Mikuláš Západočeská oblast C 2049569 70 Kč
MSK0001 Valík Tomáš Moravskoslezský kraj B 410105 70 Kč
MSK0101 Kovařík Martin Moravskoslezský kraj B 7200589 70 Kč
MSK0002 Filipek Sebastian Moravskoslezský kraj A 2060277 70 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 70 Kč
TJN0108 Adamec Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056300 70 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 70 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 70 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 70 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 70 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 70 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 70 Kč
TJN0110 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067344 70 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 70 Kč
STC0100 Gajda Jan Středočeská oblast 9201064 70 Kč
STC0101 Šafka Sebastian Středočeská oblast 1403413 70 Kč
STC0102 Valášek Václav Středočeská oblast 336743 70 Kč
STC0103 Víšek Martin Středočeská oblast 218797 70 Kč
STC0104 Janda Ondřej Středočeská oblast 2045310 70 Kč
STC0000 Buk Petr Středočeská oblast 331503 70 Kč
STC0105 Tachezy Jan Středočeská oblast 416159 70 Kč
STC0106 Blaha Petr Středočeská oblast 2053550 70 Kč
STC0107 Bartoň Michal Středočeská oblast 1407428 70 Kč
VYS0001 Veselý Vojtěch Oblast Vysočina 442888 70 Kč
VYS0002 Koudelka Tomáš Oblast Vysočina 436434 70 Kč
VYS0003 Čech Petr Oblast Vysočina 336770 70 Kč
VYS0004 Nosek Jakub Oblast Vysočina 331357 70 Kč
VYS0101 Nešpor Jan Oblast Vysočina 416215 70 Kč
HAN0007 Bořánek Michal Hanácká oblast 2032171 70 Kč
HAN0000 Jirka Mikuláš Hanácká oblast 301599 70 Kč
HAN0044 Kroul Josef Hanácká oblast 2056268 70 Kč
HAN0005 Matoušek Matěj Hanácká oblast 2056281 70 Kč
HAN0013 Šafář Vojtěch Hanácká oblast 229473 70 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 436943 70 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 70 Kč
VAL0000 Podmolík Jonáš Valašská oblast 53831 70 Kč
VAL0001 Panovec Kryštof Valašská oblast 331216 70 Kč
VAL0002 Zentrich Dušan Valašská oblast 433084 70 Kč
VAL0101 Janík Patrik Valašská oblast 2049539 70 Kč
VAL0103 Bitto Max Valašská oblast 2053585 70 Kč
VAL0102 Zeman Jakub Valašská oblast 8581 70 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 70 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 70 Kč
VYS0102 Poláček Tomáš Oblast Vysočina 2052352 70 Kč
HAN0105 Šafář Martin Hanácká oblast 2056308 70 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 140 Kč
DOB0001 Garstka Kamil KOB Dobruška C 2016195 140 Kč
JMO0103 Kligl Radim Jihomoravská oblast 0002042517 70 Kč
JMO0010 Sedlář Jan Jihomoravská oblast 0000410254 70 Kč
JMO0111 Milán Tomáš Jihomoravská oblast 0000443078 70 Kč
JMO0106 Gryc Vojtěch Jihomoravská oblast 0000995867 70 Kč
JMO0003 Rajnoha David Jihomoravská oblast 0002049609 70 Kč
JMO0009 Šeďa Šimon Jihomoravská oblast 0000332964 70 Kč
2.20 km, 35 m, 21 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 140 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 140 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 140 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 140 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 140 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 140 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 140 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 140 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 140 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 140 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 140 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 140 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 140 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 140 Kč
TJN9803 Císař Radim OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032173 140 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 140 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 140 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 140 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 140 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 51405 140 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 140 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 140 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 8435 140 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 140 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 140 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 140 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 140 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 0007200360 140 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 0000438043 140 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 0000332946 140 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 20736670 140 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 0000332963 140 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 140 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 140 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 140 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 140 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 140 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 140 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 140 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 140 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 140 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 140 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 140 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 140 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 140 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 140 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 140 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 280 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 280 Kč
2.30 km, 35 m, 23 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 140 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 140 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 140 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 140 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 140 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 140 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 140 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 140 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 140 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 140 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 140 Kč
BBM9707 Dalos Maté BETA URSUS Orienteering A 1396156 140 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 140 Kč
BBM9606 Hajdu Erik BETA URSUS Orienteering C 2022197 140 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 140 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 140 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 140 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 140 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 140 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 140 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 140 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 140 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 140 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 140 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 140 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 140 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 140 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 140 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 140 Kč
TUR9604 Takáč Teodor OOB TJ Turnov C 2300845 140 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 140 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 140 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 140 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 140 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 140 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 140 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 361920 140 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 140 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 140 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 140 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 140 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 140 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 140 Kč
DOB9600 Kaczocha Przemyslaw KOB Dobruška B 895232 280 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 280 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 280 Kč
2.10 km, 15 m, 24 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 140 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 140 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 140 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 140 Kč
2.40 km, 35 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 140 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 140 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 140 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 140 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 140 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 140 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 140 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 140 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 140 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 140 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 140 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 140 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 140 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 140 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 140 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 140 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 140 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 140 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 140 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 140 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 140 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 140 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 140 Kč
2.60 km, 40 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(116)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 140 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 140 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 140 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 140 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 140 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 140 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 140 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 140 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 140 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 140 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 140 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 140 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 140 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 140 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 140 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 140 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 140 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 140 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 140 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 140 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 140 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 140 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 140 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 140 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 140 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 140 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 140 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 140 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 140 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 140 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 140 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 140 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 140 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 140 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 140 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 140 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 140 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 140 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 140 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 0001985625 140 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 140 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000681876 140 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 140 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 140 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 140 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 0000888891 140 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 140 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 140 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 0000899179 140 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 0000515462 140 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 140 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 140 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 140 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 140 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 140 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 140 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 140 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 140 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 140 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 140 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 140 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 140 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 140 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 140 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 140 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 140 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 140 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 140 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 140 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 140 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 140 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 140 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 140 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 140 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 140 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 140 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 140 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 140 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 140 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 140 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 140 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 140 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 140 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 140 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 140 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 140 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 140 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 140 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 140 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 140 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 140 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 140 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 140 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 140 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 140 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 140 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 140 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 140 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 140 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 140 Kč
SJC8818 Kodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 515176 140 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering R 515103 140 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 140 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 140 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 140 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 140 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 140 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 140 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 140 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 140 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 140 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 52555 280 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 280 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 1011992 280 Kč
2.30 km, 30 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 140 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 140 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 140 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 140 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 140 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 140 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 140 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 140 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 140 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 140 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 140 Kč
OOL7406 Al Abduli Jamal SK Haná orienteering C 440242 140 Kč
OOL7306 Al Zeyoudi Seed SK Haná orienteering C 440243 140 Kč
OOL8806 Abdalla Khamis SK Haná orienteering C 440244 140 Kč
OOL8006 Al Kaabi Salem SK Haná orienteering C 440245 140 Kč
OOL8906 Al Mansoori Abdulaziz SK Haná orienteering C 440246 140 Kč
OOL8506 Al Murshdi Ahmed SK Haná orienteering C 440247 140 Kč
OOL8807 Al Mazrouei Rashed SK Haná orienteering C 440248 140 Kč
OOL8406 Al Ktebi Khalid SK Haná orienteering C 440249 140 Kč
OOL8106 Al Shehhi Mohammed SK Haná orienteering C 440254 140 Kč
OOL8206 Al Kaabi Mubark SK Haná orienteering C 440255 140 Kč
OOL8306 Al Yamahi Salem SK Haná orienteering C 440256 140 Kč
OOL8207 Al Mteiri Ahmed SK Haná orienteering C 440257 140 Kč
OOL7706 Al Qaydi Ali SK Haná orienteering C 440258 140 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 140 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 140 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 140 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 140 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 140 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 140 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 9720 140 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 140 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 140 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 140 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 140 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 140 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 140 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 140 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 140 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 140 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 140 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 140 Kč
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 140 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 140 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 140 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 0000052008 140 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 0000500267 140 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 140 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 140 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 140 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 140 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 140 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 140 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 140 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 140 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 140 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 140 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 140 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 140 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 140 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000995872 140 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 140 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 140 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 140 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 140 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 140 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 140 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 140 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 140 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 140 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 140 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 140 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 140 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 140 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 140 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 140 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 140 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 140 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 140 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 140 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 140 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 140 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 140 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 140 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 140 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 140 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 140 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 140 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 140 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 140 Kč
TUR8001 Gomzyk Andriy OOB TJ Turnov C 5521 140 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 140 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 280 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7201208 280 Kč
2.20 km, 25 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 140 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 140 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 0000232872 140 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 140 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 140 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 140 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 140 Kč
MBM8427 Sáňka Ondřej O-mikron C 682346 140 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 140 Kč
7FC9514 Šrom Jakub Asociace ROB 2042538 140 Kč
7FC9601 Hrubý Václav Asociace ROB 8082 140 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 140 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 140 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 140 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 140 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 140 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 1602632 140 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 140 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 140 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 140 Kč
NNN9601 Hostinský Jakub Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 140 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 280 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 140 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 280 Kč
2.80 km, 35 m, 28 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 140 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 140 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 140 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 140 Kč
NNN9999 Novotný Petr Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 140 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 140 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 140 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 140 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 140 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 140 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 140 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 140 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 140 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 140 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 140 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 140 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 140 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 140 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 140 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 140 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 140 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 140 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 140 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 140 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 140 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 140 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 140 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 140 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 140 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 280 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 280 Kč
2.50 km, 30 m, 27 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 140 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 140 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 140 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 140 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 140 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 140 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 140 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 140 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 140 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 140 Kč
BBM6701 Dalos Attila BETA URSUS Orienteering C 1396205 140 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 140 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 140 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 140 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 140 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 140 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 140 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 140 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 140 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 140 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 140 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 140 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 140 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 140 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 140 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 140 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 140 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 140 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 140 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 140 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 140 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 140 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 140 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 140 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 140 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 140 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 140 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 140 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 280 Kč
2.30 km, 25 m, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 140 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 140 Kč
OOL5906 Ibrahim Khamis SK Haná orienteering C 440241 140 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 140 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 140 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 140 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 140 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 140 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 140 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 140 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 140 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 140 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 140 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 140 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 140 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 140 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 140 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 140 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 140 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 140 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 140 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 140 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 140 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 140 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 280 Kč
1.20 km, 10 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 20 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři 51840 20 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 20 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 20 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 2056909 20 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 20 Kč
NNN9801 Hrušková Tereza Neregistrovaní 20 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 20 Kč
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 20 Kč
NNN9701 Pometlová Jana Neregistrovaní 20 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 219272 20 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 20 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 20 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 20 Kč
SBR Nikola Magrini SKOB Bruntál 307332 20 Kč
KUN9151 Trejtnarová Zuzana TJ Sokol Kunvald 09028 20 Kč
2.40 km, 40 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 90 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 90 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 90 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 90 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 90 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 90 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 90 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 90 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 90 Kč
OOL8050 Vaculová Jana SK Haná orienteering C 1700082 90 Kč
NNN9501 Kaněrová Monika Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 90 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 90 Kč
1JC8100 Hulec Jan Klub přátel kofoly 682605 90 Kč
celkem přihlášených: 1089, vklad: 133320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.