Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

Datum:
07.06.2014
Místo konání:
Věcov, Odranec
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P3     P6    
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 40 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 2067226 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2067211 80 Kč
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 40 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 40 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 40 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 40 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
OOL0357 Brabbing Noa SK Haná orienteering C 440231 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 40 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53156 40 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 40 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 40 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 40 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 40 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 40 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 40 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 40 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 40 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 80 Kč
4.00 km, 90 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 90 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 90 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 90 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 90 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 90 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 90 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 90 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 90 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 90 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 90 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín B 90 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 90 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 90 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín B 180 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 180 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 180 Kč
3.50 km, 70 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM0056 Kyslingerová Marie KOB ALFA Brno C 2067323 40 Kč
ABM0061 Bastlová Pavla KOB ALFA Brno C 2067326 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 332970 40 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno B 2054642 40 Kč
5.60 km, 120 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 190 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 190 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 190 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 190 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 190 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 190 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 190 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 190 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 190 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 190 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 190 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 190 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 190 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 190 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 190 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 190 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 190 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 190 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 190 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 190 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 190 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 190 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 190 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 190 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 190 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 190 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 190 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 190 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 190 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 190 Kč
5.20 km, 130 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 170 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 170 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 170 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 170 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 170 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 170 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 170 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 170 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 170 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno C 331027 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 170 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 170 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 425426 170 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 170 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 253367 170 Kč
6.70 km, 190 m, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 190 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 190 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 190 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 190 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 190 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 190 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 190 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 190 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 190 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 190 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 190 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 190 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 190 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 190 Kč
42S9751 Kosutova Katarina (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 515451 190 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 190 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 190 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 190 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 190 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 190 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 190 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 190 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 2042513 190 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 190 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 190 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 190 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 190 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 190 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 190 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 190 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 190 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 190 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 190 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 190 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 190 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 2051346 190 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 190 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 190 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 380 Kč
6.20 km, 130 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 170 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 170 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 170 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 170 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 170 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 170 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 170 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 170 Kč
7.70 km, 220 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 190 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 190 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 190 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 190 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 190 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 190 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 190 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 190 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 190 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno A 331025 190 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 190 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 190 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 190 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 190 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 190 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 190 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové R 553443 190 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 190 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 52013 190 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 190 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 190 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 190 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 190 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 190 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 2051353 190 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 380 Kč
6.20 km, 130 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál B 51909 170 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 170 Kč
72S9553 Franková Dominika (SVK) KOB SOKOL Kysak 416717 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 170 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 170 Kč
10.30 km, 230 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 190 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 190 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 190 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 190 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 190 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 190 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 190 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 190 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 190 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 190 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 190 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 190 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 190 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 190 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 190 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 190 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 190 Kč
UOL9355 Šimková Johanka SOB Olomouc C 9005227 190 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 190 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 190 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 190 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 190 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 190 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 190 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 190 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 190 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 190 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 190 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 545150 380 Kč
8.70 km, 200 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 190 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 190 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 190 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 190 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 190 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 190 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 190 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 190 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 190 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 190 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 190 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 190 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 190 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 190 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 190 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 190 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 190 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 190 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 190 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 190 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 190 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 995814 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 190 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 190 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 190 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 190 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 190 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 995792 190 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 190 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 190 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 190 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 190 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové E 553444 190 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 190 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 190 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 190 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 190 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 190 Kč
LCE9255 Papugová Katarína OOB TJ Slovan Luhačovice C 232225 190 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 190 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 190 Kč
7.20 km, 150 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 190 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 190 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 190 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 190 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 190 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 190 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 190 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 190 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 190 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 190 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 190 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 52019 190 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 190 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 190 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 190 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 190 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 190 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 190 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice C 515447 190 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 190 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 190 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 190 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 190 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 190 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 190 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 190 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 190 Kč
6.40 km, 140 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 80 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 160 Kč
3.40 km, 80 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8351 Zedníková Michaela Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
KON8686 Daňková Tereza KOB Konice C 52420 80 Kč
6.40 km, 160 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 170 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 170 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 170 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 170 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 170 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 170 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 170 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 170 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 170 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 170 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 170 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 170 Kč
5.20 km, 120 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 80 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno 0 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
UBM7751 Vemolová Barbora MENISKOS Brno C 0000428284 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 160 Kč
5.70 km, 130 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 170 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 170 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 170 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 170 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 170 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 170 Kč
OOL7157 Samarin Janna SK Haná orienteering C 259959 170 Kč
OOL7457 Meir Anat SK Haná orienteering C 2071255 170 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 170 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 170 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 170 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 170 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 170 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka 2051523 170 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 170 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 170 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 170 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 170 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 170 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 170 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 170 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 170 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 170 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 170 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 170 Kč
5.40 km, 110 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 170 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 170 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 170 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 170 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 170 Kč
OOL6757 Noiman Anat SK Haná orienteering C 2071092 170 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 170 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 170 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 170 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 170 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 170 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 170 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 170 Kč
46A6851 Eschlböck Gudrun (AUT) OL Naturfreunde Linz 5458 170 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 170 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 170 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 170 Kč
SKM6551 Janásová Jitka KOB Směr Kroměříž C 53818 170 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 170 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 170 Kč
LCE6651 Kukolová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 416075 170 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 170 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 170 Kč
4.10 km, 90 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 80 Kč
4.60 km, 100 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 170 Kč
OOL6257 Lipman Yael SK Haná orienteering C 2071182 170 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 170 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 170 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 170 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 170 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 170 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 170 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 170 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 170 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 170 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 170 Kč
4.40 km, 100 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5557 Raz Bilha SK Haná orienteering C 440233 170 Kč
OOL5057 Regev Yael SK Haná orienteering C 2071021 170 Kč
OOL5558 Mishli Lisa SK Haná orienteering C 2071083 170 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 170 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 170 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 170 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 170 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 170 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 170 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 170 Kč
3.40 km, 60 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 80 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 80 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 80 Kč
4.10 km, 90 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5058 Ravid Dalia SK Haná orienteering C 2071025 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
3.60 km, 70 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 120 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 120 Kč
3.10 km, 60 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 120 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 120 Kč
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218973 40 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 80 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 80 Kč
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 40 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 40 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 0000053796 40 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 80 Kč
ABM0410 Dittrich Antonín KOB ALFA Brno 52003 80 Kč
2.40 km, 50 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 40 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 40 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 40 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 40 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
UBM0301 Vemola Jiří MENISKOS Brno C 0000428291 40 Kč
ZBM0211 Soška Petr SK Žabovřesky Brno B 434833 80 Kč
5.50 km, 120 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
MOV0000 Holuša Václav SKOB Ostrava C 52785 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 90 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 90 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 90 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 90 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 90 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 90 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 90 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 90 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 90 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 90 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 90 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 90 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 90 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 90 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 90 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 207849 90 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 90 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 90 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 90 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 90 Kč
4.00 km, 90 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 40 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž C 425520 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 40 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 0000247324 40 Kč
7.40 km, 150 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 190 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 190 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 190 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 190 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 190 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 190 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 190 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 190 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 190 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 190 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 190 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 190 Kč
72S9802 Franko Stanislav (SVK) KOB SOKOL Kysak 416517 190 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 190 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 190 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 190 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 190 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 190 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 190 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 190 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 190 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 190 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 190 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 190 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 190 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 190 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 190 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 190 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 190 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 190 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 190 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 190 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 190 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 190 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 190 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 190 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 190 Kč
6.20 km, 120 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 2059744 170 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 170 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 170 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 170 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 170 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 170 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 170 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 170 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 170 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 2054641 170 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 170 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 170 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 170 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 170 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 170 Kč
5.70 km, 100 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 80 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 80 Kč
9.90 km, 230 m, 16 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 190 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 190 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 190 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 190 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 190 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 190 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 190 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 190 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 190 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 190 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 190 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 190 Kč
39S9601 Jonáš Martin (SVK) KOBRA Bratislava 515307 190 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 190 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 190 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 190 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 190 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 190 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 190 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 190 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 190 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 190 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 190 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 190 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 190 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 190 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 190 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 190 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 190 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 190 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 190 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 190 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 190 Kč
TUR9604 Takáč Teodor OOB TJ Turnov C 2300845 190 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 190 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 190 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 190 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 190 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 380 Kč
8.20 km, 220 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 170 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 170 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 170 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 170 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 170 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 170 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 170 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 361957 170 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 170 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 170 Kč
6.60 km, 130 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering C 53271 80 Kč
BBM9703 Sobotka Jan BETA URSUS Orienteering C 331466 80 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 80 Kč
11.80 km, 300 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 190 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 190 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 190 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 190 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 190 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 190 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 190 Kč
27S9401 Mižúr Šimon (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2051380 190 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 190 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 190 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 190 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 190 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž A 253370 190 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 190 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 190 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 190 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 190 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 190 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 190 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 190 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 190 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 1591995 190 Kč
9.10 km, 250 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 170 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 170 Kč
16.40 km, 390 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 190 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 190 Kč
71S8500 Piltaver Jaka (SLO) Orientacijski klub Brežice 1398941 190 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 190 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 190 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 190 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 190 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 190 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 190 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 190 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 190 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 190 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 190 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 190 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 190 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 190 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 190 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 190 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 190 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 190 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 190 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 190 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 190 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 190 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 190 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 190 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno R 303927 190 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 190 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 515163 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 190 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 190 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 190 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 190 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 190 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 190 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 190 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 190 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 190 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 190 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 190 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 190 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 190 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 190 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 190 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 190 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 190 Kč
DKP8402 Korthauer Marius Oddíl OB Kotlářka C 49815 190 Kč
18N8201 Tømta Trygve (NOR) Raumar orientering 9894989 190 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 380 Kč
13.70 km, 390 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 190 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 190 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 190 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 190 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 190 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 190 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 190 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 190 Kč
OOL9200 Avner Asaf SK Haná orienteering C 2071134 190 Kč
PGP7708 Tesař Pavel SK Praga C 51709 190 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 190 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 190 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 190 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 190 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 190 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 190 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 190 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 190 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 190 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 190 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 190 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 190 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 190 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 190 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 190 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 190 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 190 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 190 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 190 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 190 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 190 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 190 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 190 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 190 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 190 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 190 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 190 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 190 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 190 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 190 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 190 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 190 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 190 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 190 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 190 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 190 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 190 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 190 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 190 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 190 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 190 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 190 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 190 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 190 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 190 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 190 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 190 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 190 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 190 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 380 Kč
11.90 km, 370 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 190 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 190 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 190 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 190 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 190 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 190 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 190 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 190 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 190 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 190 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 190 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 190 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 190 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 190 Kč
VIC7212 Chmelař Daniel OB Vizovice C 53119 190 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 190 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 190 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 190 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 190 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 190 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 380 Kč
9.10 km, 260 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8801 Sládek Jan KOB Tretra Praha C 53642 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 80 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 80 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 80 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 4781 160 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C Oujesk 160 Kč
NNN0012 Kůr Jiří Neregistrovaní zapůjčit 200 Kč
5.00 km, 90 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 80 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 120 Kč
NNN8002 Sýkora Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 80 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 80 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C 330612 80 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 160 Kč
10.70 km, 280 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 170 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 170 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 170 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 170 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 170 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 170 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 170 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 170 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 170 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 170 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 170 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 170 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 170 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 170 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 53206 170 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 170 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 170 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 170 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 170 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 170 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 170 Kč
7.20 km, 140 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 80 Kč
UBM7701 Vemola Jiří MENISKOS Brno C 0002035164 80 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 160 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 160 Kč
9.30 km, 260 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 170 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 170 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 170 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 170 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 170 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 170 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 170 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 170 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 170 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 170 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 170 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 170 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 170 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 170 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 170 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 170 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 170 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 170 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 170 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 4783 170 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 170 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 170 Kč
8.10 km, 170 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 170 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 170 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 170 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 170 Kč
OOL6607 Noiman Ziv SK Haná orienteering C 9021026 170 Kč
OOL6507 Noiman Omer SK Haná orienteering C 2071006 170 Kč
OOL6407 Levavi Shay SK Haná orienteering C 2071079 170 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 170 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 170 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 170 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 170 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 170 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 170 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 170 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 170 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 170 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 170 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 170 Kč
46A6501 Eschlböck Rainer (AUT) OL Naturfreunde Linz 5500 170 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 170 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 170 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 170 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 170 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 170 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 331683 170 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 170 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 170 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 170 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 500260 170 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 170 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 170 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 170 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 170 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 170 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 170 Kč
5.60 km, 100 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
BBM6800 Baďura Jan BETA URSUS Orienteering C 331468 160 Kč
ABM6902 Dittrich David KOB ALFA Brno 411752 160 Kč
7.10 km, 150 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 170 Kč
OOL6207 Ioffe Pavel SK Haná orienteering C 2021621 170 Kč
OOL6107 Glazer Ilan SK Haná orienteering C 2071128 170 Kč
OOL6007 Bar Yehuda Jonathan SK Haná orienteering C 2071086 170 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 170 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 170 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 170 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 170 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 170 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 170 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 170 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 170 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 170 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 170 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 170 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 170 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 170 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 170 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 170 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 170 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 170 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 170 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 170 Kč
6.60 km, 130 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 170 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 170 Kč
OOL5708 Regev Shmuel SK Haná orienteering C 2071037 170 Kč
OOL5907 Avner Uzi SK Haná orienteering C 2071061 170 Kč
OOL5507 Lipman Rami SK Haná orienteering C 2071180 170 Kč
OOL5807 Goll Ofek SK Haná orienteering C 2071099 170 Kč
OOL5908 Amiaz Eytan SK Haná orienteering C 9200287 170 Kč
OOL5508 Ben Shitrit Meir SK Haná orienteering C 2071064 170 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 170 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 170 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 170 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 170 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 170 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 170 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 170 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 170 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 170 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 170 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 170 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 170 Kč
26A Hones Sepp (AUT) HSV Ried 230580 340 Kč
4.60 km, 100 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 160 Kč
5.90 km, 120 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5307 Shmueli Asher SK Haná orienteering C 2071026 120 Kč
OOL5411 Raz Shlomo SK Haná orienteering C 2071028 120 Kč
OOL5107 Avital Ofer SK Haná orienteering C 253338 120 Kč
OOL5308 Mishli Yuval SK Haná orienteering C 2071039 120 Kč
OOL5309 Parishplass Jim SK Haná orienteering C 2071181 120 Kč
OOL5310 Kaynar Doron SK Haná orienteering C 440232 120 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 120 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 120 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 120 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
4.90 km, 90 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL4507 Shefi Shaul SK Haná orienteering C 2071049 120 Kč
OOL4607 Ravid Moshe SK Haná orienteering C 2071062 120 Kč
OOL4608 Levin Oded SK Haná orienteering C 2071048 120 Kč
OOL4508 Schweizer Usi SK Haná orienteering C 2071262 120 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 120 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 120 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 240 Kč
3.60 km, 110 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
4.30 km, 70 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL4107 Minski Menahem SK Haná orienteering C 2071005 120 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 120 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 120 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 120 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
3.70 km, 60 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 120 Kč
1.50 km, 40 m, 5 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 80 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
ZBM0453 Sadílková Anna SK Žabovřesky Brno C 887946 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 899170 40 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0900 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
ZBM1000 Eliáš Václav SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1099 Sadílek Josef SK Žabovřesky Brno 232003 40 Kč
LPU Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice 515134 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 124 40 Kč
UBM0951 Vemolová Johana MENISKOS Brno C 0002023964 40 Kč
ZBP Sedláček Martin OOB SK Zbraslav zapůjčit 80 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
ADA Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 80 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 2067212 40 Kč
PBM Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 232014 40 Kč
PBM9999 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 434571 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 416184 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
LBM10 Salajka Viktor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52044 40 Kč
ABM0701 Dittrich Josef KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
ABM0901 Dittrich František KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
ABM1054 Kurečková Aneta KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
NNN0013 Bednářová Anna Neregistrovaní 2051532 40 Kč
NNN0014 Bednář Antonín Neregistrovaní 2051533 40 Kč
NNN0017 Chmelík Albert Neregistrovaní 434832 40 Kč
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 80 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 80 Kč
NNN0003 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 80 Kč
NNN0002 Urbánek Petr Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN1301 Sýkora Jan Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 80 Kč
KRN8355 Pethsová Andrea KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 80 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 2060205 80 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 2056909 80 Kč
7SC6750 Šarmanová Jarmila Neregistrovaní - MOV 303027 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
VIC6758 Kršáková Olga OB Vizovice C 53889 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 80 Kč
NNN0004 Novotný Petr Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
VIC6854 Kůstková Tamara OB Vizovice C 425424 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 80 Kč
NNN0008 Kostičová Anamarija Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
XBM Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM zapůjčit 120 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
DKP8747 Zahradníček Petr Oddíl OB Kotlářka C 7766677 80 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 80 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 80 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 80 Kč
ZBPOO99 Sedláček Otakar OOB SK Zbraslav zapůjčit 120 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 120 Kč
SBR Magrini Nikola SKOB Bruntál 410731 80 Kč
6.30 km, 130 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 80 Kč
KSH7508 Liberda Ondřej OB Kašperské Hory C 206212 80 Kč
RBK8228 Touš Michal SK Radioklub Blansko C 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 80 Kč
NNN0006 Jirásková Dora Neregistrovaní 330694 80 Kč
NNN0007 Neckař Jan Neregistrovaní 253144 80 Kč
TBM0091 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno 2067208 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 80 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 0000515445 80 Kč
NNN0009 Korvas Pavel Neregistrovaní 232731 80 Kč
NNN0010 Korvasová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
OSN Novotný Ondřej SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2049525 80 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 80 Kč
NNN0015 Bednář Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN0016 Kožoušek Adam Neregistrovaní 219242 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
celkem přihlášených: 1171, vklad: 166920 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.