Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

pro kategorii: D12C

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
2.50 km, 50 m, 6 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 50 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8591 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 50 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 50 Kč
VIV0250 Dziková Veronika GIGANT Orienteering 2073669 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8593 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8601 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8602 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2073436 50 Kč
14P0251 Kowalczyk Maja (POL) UKS Kometa Gliwice 2016478 50 Kč
14P0252 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 50 Kč
14P0253 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 50 Kč
28P0251 Rudenko Zuzana (POL) Saturn Piaseczno 886678 50 Kč
69P0251 Paul Weronika (POL) MKS MOS Wrocław 2016287 50 Kč
69P0351 Dembowska Iwona (POL) MKS MOS Wrocław 2057137 50 Kč
69P0352 Mazurek Joanna (POL) MKS MOS Wrocław 2016294 50 Kč
69P0353 Szajer Paulina (POL) MKS MOS Wrocław 2016286 50 Kč
48P0251 Dammfeld Karolina (POL) Lotna Zdzieszowice 2037509 50 Kč
48P0351 Ogrodnik Magdalena (POL) Lotna Zdzieszowice 2037507 50 Kč
48P0352 Kolakowska Weronika (POL) Lotna Zdzieszowice 2036949 50 Kč
47P0351 Winnik Weronika (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392579 50 Kč
47P0352 Gawlitza Anna (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1603311 50 Kč
47P0353 Olesniewicz Nina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394742 50 Kč