Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

pro kategorii: H12C

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
3.10 km, 65 m, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032316 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 70 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 425531 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8595 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 50 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
69P0301 Toborek Jakub (POL) MKS MOS Wrocław 2016284 50 Kč
48P0201 Obstoj Piotr (POL) Lotna Zdzieszowice 2037505 50 Kč
48P0202 Wozniak Maciej (POL) Lotna Zdzieszowice 2037508 50 Kč
48P0301 Jachec Tomasz (POL) Lotna Zdzieszowice 2036954 50 Kč
47P0201 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392575 50 Kč
48P0203 Czapla Dawid (POL) Lotna Zdzieszowice 2036952 50 Kč