Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

pro kategorii: H16A

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
6.70 km, 265 m, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 190 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 190 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 190 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 190 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 190 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 190 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 190 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 190 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 190 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 190 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 190 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 190 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 190 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 190 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 190 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 190 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 190 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 190 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 190 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 190 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 190 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 190 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 190 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 190 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 190 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 190 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 190 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 190 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 190 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 190 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 190 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 190 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 190 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 190 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 190 Kč
58P9801 Pryjma Fryderyk (POL) Ks Spójnia Warszawa 9880407 190 Kč
85P9954 Bartosz Maciej (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 886623 190 Kč
85P9941 Kasza Jan (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2048168 190 Kč
42P9944 Jaroszek Jakub (POL) Team360 7899987 285 Kč