Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

pro klub: Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
(72)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
H14B KSU0005 Matoušek Matěj B 2056281 90 Kč
H14B KSU0013 Šafář Vojtěch B 229473 90 Kč
H14B KSU0044 Kroul Josef B 2056268 90 Kč
H14C KSU0049 Grulich Ondřej B 2067336 50 Kč
D14C KSU0050 Pšenčíková Adéla C 446425 50 Kč
H14B KSU0101 Krč Matěj B 2058481 90 Kč
H14B KSU0105 Šafář Martin B 2056308 90 Kč
H14B KSU0107 Valenta Mikuláš B 2053569 90 Kč
H14C KSU0111 Babišta Antonín C 53649 50 Kč
D14B KSU0197 Hajduková Jana B 2067338 90 Kč
H12C KSU0201 Hecl František B 2058486 50 Kč
H12C KSU0202 Reichl Martin C 51309 50 Kč
H12C KSU0333 Patterman Prokop C 442865 50 Kč
D12C KSU0353 Hegedüšová Viktorie C 446409 50 Kč
D12C KSU0363 Hlupá Petra C 53659 50 Kč
D12C KSU0393 Tesařová Tereza B 2058487 50 Kč
H10C KSU0400 Hudos Tomáš C 446440 50 Kč
H12C KSU0401 Štábl Adam B 2058480 50 Kč
H10C KSU0402 Polášek Vít C 446419 50 Kč
H10C KSU0404 Pavelka Ondřej C 446448 50 Kč
D10C KSU0464 Knyplová Tereza C 446430 50 Kč
D10C KSU0484 Skoumalová Petra C 446428 50 Kč
D10C KSU0494 Šánová Julie C 443076 50 Kč
H10C KSU0500 Šimek Adam C 52566 50 Kč
H10C KSU0502 Tomanek Lukáš C 49316 50 Kč
H10C KSU0515 Opravil Vojtěch C 2073734 50 Kč
H10C KSU0600 Ondráček Viktor C 53670 50 Kč
H10C KSU0606 Štábl Patrik C 446437 50 Kč
H10C KSU0616 Šána Robert C 2073736 50 Kč
HDR KSU0700 Mlček Vincenc C 50 Kč
HDR KSU0850 Reichlová Lucie C 50 Kč
HDR KSU0888 Reichlová Pavla C 50 Kč
HDR KSU0959 Tomanková Alice C 50 Kč
HDR KSU1441 Štábl Vít 49418 50 Kč
HDR KSU1442 Štábl Vít 49418 50 Kč
HDR KSU1443 Pattermanová Magda 0 50 Kč
H55C KSU4900 Komárek Jaromír C 52616 90 Kč
H55C KSU5749 Janů Zdeněk C 886293 90 Kč
H45B KSU5801 Šrámek Jaromír C 515101 170 Kč
H45C KSU6041 Rozsíval Alois 0 90 Kč
P KSU6950 Pšenčíková Eva C 443106 80 Kč
H35C KSU7001 Habiger Petr C 886275 90 Kč
D40B KSU7070 Rozsívalová Helena C 443067 170 Kč
P KSU7171 Polášková Jana C 420442 50 Kč
P KSU7222 Ondráček Martin C 443095 50 Kč
H35C KSU7227 Šimek Martin C 52541 90 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina C 442855 90 Kč
H35C KSU7337 Patterman Pavel C 446410 90 Kč
D35C KSU7383 Mlčková Jana C 52258 90 Kč
H35C KSU7501 Štábl Roman C 446432 90 Kč
H35C KSU7503 Pavelka Martin C 2073731 90 Kč
P KSU7550 Heclová Jana C 443087 50 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina C 2058462 90 Kč
D35C KSU7676 Ondráčková Adéla C 443099 90 Kč
D35C KSU7793 Smolíková Kateřina C 2067339 90 Kč
H21A KSU7945 Turczer Petr C 515179 190 Kč
H21A KSU9045 Janů Zdeněk C 886292 190 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub C 2058482 90 Kč
D21A KSU9393 Janů Hana C 886267 190 Kč
D21A KSU9394 Vozdová Aneta R 897363 190 Kč
D21A KSU9493 Hnilicová Šárka B 897370 190 Kč
D20B KSU9559 Habigerová Radka B 2058483 170 Kč
H18B KSU9707 Knypl Jaroslav B 2067332 170 Kč
D16B KSU9853 Švancárová Veronika B 2011813 170 Kč
D16B KSU9888 Habigerová Jana B 2053582 170 Kč
H16B KSU9900 Gedeon Dominik B 2067337 170 Kč
H16A KSU9906 Müller Jonáš A 2053541 190 Kč
H16A KSU9908 Jílek Ondřej A 2056285 190 Kč
H16B KSU9909 Šrámek Ondřej A 2053548 170 Kč
H16B KSU9910 Dostál Pavel B 2056276 170 Kč
H16B KSU9933 Ondráček Radek B 2056305 170 Kč
D16B KSU9999 Pukyšová Anežka B 2053576 255 Kč
klubový vklad: 6855 Kč