Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava

Datum:
07.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
2.10 km, 25 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 60 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 60 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 60 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 60 Kč
69P0451 Paul Klaudia (POL) MKS MOS Wrocław 2016292 60 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 80 Kč
2.40 km, 30 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 60 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 60 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 60 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 60 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 60 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 60 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8591 60 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 60 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 60 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 60 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8593 60 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 60 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 60 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 60 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8601 60 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8602 60 Kč
69P0251 Paul Weronika (POL) MKS MOS Wrocław 2016287 60 Kč
69P0351 Dembowska Iwona (POL) MKS MOS Wrocław 2057137 60 Kč
69P0352 Mazurek Joanna (POL) MKS MOS Wrocław 2016294 60 Kč
69P0353 Szajer Paulina (POL) MKS MOS Wrocław 2016286 60 Kč
14P0251 Kowalczyk Maja (POL) UKS Kometa Gliwice 2016478 60 Kč
14P0252 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 60 Kč
14P0253 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 60 Kč
28P0251 Rudenko Zuzana (POL) Saturn Piaseczno 886678 60 Kč
48P0251 Dammfeld Karolina (POL) Lotna Zdzieszowice 2037509 60 Kč
48P0351 Ogrodnik Magdalena (POL) Lotna Zdzieszowice 2037507 60 Kč
48P0352 Kolakowska Weronika (POL) Lotna Zdzieszowice 2036949 60 Kč
47P0351 Winnik Weronika (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392579 60 Kč
47P0352 Gawlitza Anna (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1603311 60 Kč
47P0353 Olesniewicz Nina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394742 60 Kč
3.00 km, 50 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 90 Kč
11P0051 Papszun Patrycja (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032318 90 Kč
11P0052 Górowicz Monika (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361823 90 Kč
11P0053 Jaworska Natalia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361829 90 Kč
11P0054 Harazin Karolina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 418986 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 90 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 90 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 90 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 887163 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 90 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 90 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 90 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 218974 90 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 90 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 90 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín B 8594 90 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 90 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 90 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 90 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 90 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 90 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 90 Kč
VZA0151 Klabouchová Veronika (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008504 90 Kč
69P0151 Mazurek Agnieszka (POL) MKS MOS Wrocław 2016289 90 Kč
69P0152 Widziewicz Aleksandra (POL) MKS MOS Wrocław 2016290 90 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 135 Kč
47P0051 Sulikowska Weronika (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 887003 90 Kč
47P0151 Olesniewicz Karolina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1384731 90 Kč
3.40 km, 90 m, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 160 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 160 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 160 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 160 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 160 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 160 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 160 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 160 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 160 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 160 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 160 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 160 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 160 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 7201780 160 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 160 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 160 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 160 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 160 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 160 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 160 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 160 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 160 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 160 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 160 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 160 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 160 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 160 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 160 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 240 Kč
33P9951 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 54082 160 Kč
85P9951 Bodzek Sabina (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2043892 160 Kč
85P9851 Porada Liliana (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 1998716 160 Kč
3.40 km, 90 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9952 Mańka Klaudia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 428759 150 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 150 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 150 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 150 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 150 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 150 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 150 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 150 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 150 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 150 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 150 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 150 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 150 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 150 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 150 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8605 150 Kč
VZA0171 Belicová Lenka (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027221 150 Kč
85P9953 Kujda Alicja (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2043887 150 Kč
28P9851 Antonowicz Anna-Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 150 Kč
28P9951 Marek Wiktoria (POL) Saturn Piaseczno 98646 150 Kč
4.10 km, 130 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073745 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 160 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 160 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 160 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 160 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 160 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 160 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 160 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 160 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 160 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 160 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 160 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 160 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 160 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 160 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 160 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 160 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 53721 160 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 2042513 160 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 160 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 160 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 160 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 160 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 160 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 7201815 160 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 160 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 160 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 160 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 160 Kč
42P9751 Dzik Justyna (POL) Team360 428767 160 Kč
3.40 km, 90 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 150 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 150 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 150 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 150 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 150 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 150 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 150 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 150 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 225 Kč
4.20 km, 135 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 160 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 160 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 160 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 160 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 160 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 160 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 160 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 160 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 160 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 160 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 160 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno A 331025 160 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 160 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 160 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 160 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 160 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 52013 160 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 160 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 160 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 160 Kč
28P9551 Żebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 887219 160 Kč
4.10 km, 130 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 150 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 150 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 150 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 150 Kč
5.10 km, 150 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 160 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 160 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 160 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 160 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 160 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 160 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 160 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 160 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 160 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 160 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 160 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 160 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 160 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 160 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 160 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 160 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 160 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 160 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 160 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 160 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 895015 160 Kč
28P6852 Górnicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 89501 160 Kč
4.60 km, 135 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 160 Kč
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 160 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 160 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 160 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 160 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 160 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 160 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 160 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 160 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 160 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 160 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 160 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 160 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 160 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 160 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 160 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 160 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 160 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 160 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 160 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice C 515447 160 Kč
45P8351 Trojecka Marta (POL) KU AZS WAT Warszawa 300632 160 Kč
36P8871 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 300673 240 Kč
4.10 km, 130 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P8250 Masny Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032324 160 Kč
11P8750 Kost Aleksandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 160 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 160 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 160 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 160 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 160 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 160 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 160 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 160 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 160 Kč
3.40 km, 90 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P7050 Papszun Joanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032327 150 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 150 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 150 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 150 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 150 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 150 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 150 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 150 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 150 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 150 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 150 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 170 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 150 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 225 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava 436438 150 Kč
69P7451 Toborek Katarzyna (POL) MKS MOS Wrocław 2057139 150 Kč
14P7151 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 150 Kč
3.40 km, 90 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 150 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 150 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 150 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 150 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 150 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 150 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 150 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 150 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 150 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 150 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 150 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 150 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 150 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 150 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 150 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 150 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 150 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 150 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 150 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 150 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 150 Kč
3.40 km, 90 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 150 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 150 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 150 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 150 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 150 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 150 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 150 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 150 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 150 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 150 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 150 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 150 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 150 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 150 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 150 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 150 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 150 Kč
42P6251 Czerkawska Urszula (POL) Team360 2036945 150 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 225 Kč
3.00 km, 85 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 150 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 150 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 150 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 150 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 150 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 150 Kč
3.00 km, 85 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 150 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 150 Kč
14P5651 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 150 Kč
2.50 km, 50 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN5451 Bucholc Teresa Neregistrovaní 222897 110 Kč
2.50 km, 50 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 110 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 110 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 110 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 110 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 110 Kč
3.00 km, 50 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 110 Kč
1.90 km, 20 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 60 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 60 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 60 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 60 Kč
ODR1041 Matěja Jan SKOB Odry 416148 60 Kč
14P0651 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 60 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 80 Kč
68P0681 Golinowski Aleksandra (POL) individuální 0 60 Kč
68P0944 Golinowski Piotr (POL) individuální 0 60 Kč
2.10 km, 25 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 60 Kč
VRB0400 Dudek Andreas Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 60 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 60 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 60 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 60 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 60 Kč
28P0501 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 886672 60 Kč
2.40 km, 30 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032316 60 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 60 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 60 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 60 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 60 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 60 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 60 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 60 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 60 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 60 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 425531 60 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8595 60 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 60 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 60 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 60 Kč
69P0301 Toborek Jakub (POL) MKS MOS Wrocław 2016284 60 Kč
48P0201 Obstoj Piotr (POL) Lotna Zdzieszowice 2037505 60 Kč
48P0202 Wozniak Maciej (POL) Lotna Zdzieszowice 2037508 60 Kč
48P0301 Jachec Tomasz (POL) Lotna Zdzieszowice 2036954 60 Kč
48P0203 Czapla Dawid (POL) Lotna Zdzieszowice 2036952 60 Kč
47P0201 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392575 60 Kč
3.40 km, 90 m, 13 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 90 Kč
11P0002 Pojda Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361801 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 90 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 90 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 90 Kč
11P0100 Hrapeć Mikołaj (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361805 90 Kč
11P0101 Skajewski Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361806 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 90 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 90 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 53831 90 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 90 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 90 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 90 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 90 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 90 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 90 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 90 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 90 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice A 433084 90 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 90 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 90 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 90 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 90 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 90 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 90 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 90 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 207849 90 Kč
ODR0341 Matěja Vojta SKOB Odry 49399 90 Kč
69P0001 Krawczyński Mikolaj (POL) MKS MOS Wrocław 2057132 90 Kč
69P0002 Ledniowski Filip (POL) MKS MOS Wrocław 2057135 90 Kč
28P0101 Pierzchala Michal (POL) Saturn Piaseczno 886683 90 Kč
69P0003 Madej Adam (POL) MKS MOS Wrocław 2016282 90 Kč
69P0004 Rosłaniec Mateusz (POL) MKS MOS Wrocław 2057133 90 Kč
14P0001 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 139369 90 Kč
14P0101 Baron Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2017999 90 Kč
14P0102 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 90 Kč
14P0103 Rakowski Oskar (POL) UKS Kometa Gliwice 2017995 90 Kč
47P0101 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392578 90 Kč
47P0001 Obstoj Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394740 90 Kč
4.20 km, 125 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 160 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 160 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 160 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 160 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 160 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 160 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 160 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 160 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 160 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 160 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 160 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 160 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 160 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 160 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 160 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 160 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 160 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 160 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 160 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 160 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 160 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 160 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 160 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 160 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 160 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 160 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 160 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 160 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 160 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 160 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 160 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 160 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 160 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 160 Kč
58P9801 Pryjma Fryderyk (POL) Ks Spójnia Warszawa 9880407 160 Kč
85P9954 Bartosz Maciej (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 886623 160 Kč
85P9941 Kasza Jan (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2048168 160 Kč
4.10 km, 130 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9900 Krzysteczko Michał (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361813 150 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 150 Kč
11P9901 Skipioł Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361817 150 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 150 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 150 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 150 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 150 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 150 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 150 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 150 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 150 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 150 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 150 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 150 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 150 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 150 Kč
47P9801 Wrotny Mateusz (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392573 150 Kč
4.90 km, 160 m, 19 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 160 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 160 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 160 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 160 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 160 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 160 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 160 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 160 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 160 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 160 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 160 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 160 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 160 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 160 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 160 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 160 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 160 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 160 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 160 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 160 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 160 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 160 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 160 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 160 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 160 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 160 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 160 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 160 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 160 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 160 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 160 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 160 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 160 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 160 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 240 Kč
28P9701 Wołowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 160 Kč
4.20 km, 130 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9600 Pasek Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032325 150 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 150 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 150 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 150 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 150 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 150 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 150 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 150 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 150 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 150 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 150 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 150 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 150 Kč
5.10 km, 150 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 160 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 160 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 160 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 160 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 160 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 160 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 160 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 160 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 160 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 160 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 160 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 160 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 160 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 160 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 160 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 160 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 160 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 160 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 160 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 160 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 160 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 160 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 160 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 160 Kč
4.90 km, 160 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 150 Kč
SBR9441 Magrini Nicola SKOB Bruntál 307332 150 Kč
6.30 km, 175 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 160 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 160 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 160 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 160 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 160 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 160 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 160 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 160 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
AOP9101 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 553459 160 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 160 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 160 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 160 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 160 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 160 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 160 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 160 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 160 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 160 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 160 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 160 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 160 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 160 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 160 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 160 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 160 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 160 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 160 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 160 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 160 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 160 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 160 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 160 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 160 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 160 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 160 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 160 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 225 Kč
28P8501 Terpai Dmytro (POL) Saturn Piaseczno 1395205 160 Kč
28P8144 Grabowski Maciej (POL) Saturn Piaseczno 886682 160 Kč
5.50 km, 155 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 160 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 160 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 160 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 160 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 160 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 160 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 160 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 160 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 160 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 160 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 160 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 160 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 160 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 160 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 160 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 160 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 160 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 160 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 160 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 160 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 160 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 160 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 160 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 160 Kč
17B9301 Simeon Venev (BUL) NSA-SIVEN 9970000 160 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 160 Kč
4.90 km, 160 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 160 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 160 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 160 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 160 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 160 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 160 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 160 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 160 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 160 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 160 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 160 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 160 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 160 Kč
4.20 km, 130 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 150 Kč
11P7301 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 150 Kč
11P7500 Kołeczko Łukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 150 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 150 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 150 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 150 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 150 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 150 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 150 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 150 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 150 Kč
11P7200 Bodzek Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 150 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 150 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 150 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 150 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 150 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 150 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 150 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 150 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 150 Kč
42P7101 Dzik Miroslaw (POL) Team360 428768 150 Kč
14P7301 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 150 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 225 Kč
85P7201 Porada Robert (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 1972223 150 Kč
68P7944 Golinowski Paweł (POL) individuální 0 150 Kč
4.20 km, 130 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 150 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 150 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 150 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 150 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 150 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 150 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 150 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 150 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 150 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 150 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 150 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 150 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08850 150 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 150 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 150 Kč
69P7101 Szczygieł Marcin (POL) MKS MOS Wrocław 2016300 150 Kč
4.20 km, 135 m, 17 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 150 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 150 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 150 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 150 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 150 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 150 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 150 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 150 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 150 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 150 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 150 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 150 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2073431 150 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 150 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 150 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 500260 150 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 150 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 150 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 225 Kč
KSU6041 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk 0 150 Kč
42P6001 Czerkawski Waclaw (POL) Team360 435239 150 Kč
42P6002 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 412345 150 Kč
41P6601 Forystek Józef (POL) WKS Wawel Kraków 1966318 150 Kč
84P6801 Cych Piotr (POL) WKS Slask-D95 1010100 150 Kč
58P6041 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 670819 150 Kč
28P6844 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 150 Kč
NNN6841 Szlendak Krzysztof Neregistrovaní 504405 150 Kč
4.20 km, 135 m, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 150 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 150 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 150 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 150 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 150 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 150 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 150 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 150 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 150 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 150 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 150 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 150 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 150 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 150 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 150 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 150 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 150 Kč
58P6401 Pryjma Tomasz (POL) Ks Spójnia Warszawa 888961 150 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 225 Kč
47P6101 Hyjek Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394733 150 Kč
47P6102 Polewski Dariusz (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 887004 150 Kč
NNN6341 Wołowczyk Marek Neregistrovaní 1393090 150 Kč
4.20 km, 125 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 150 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 150 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 150 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 150 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 150 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 150 Kč
42P5101 Wysocki Andrzej (POL) Team360 222893 150 Kč
14P5901 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 150 Kč
NNN5501 Olbrycht Janusz Neregistrovaní 886663 150 Kč
84P5501 Guga Romuald (POL) WKS Slask-D95 889177 150 Kč
3.00 km, 85 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 110 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 110 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 110 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 110 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 110 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 110 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 110 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 110 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 110 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 110 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 110 Kč
3.00 km, 85 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 110 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 110 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 110 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 110 Kč
KAR4702 Zaoral Jan SK Karlovice 301264 110 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 110 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 110 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 110 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 110 Kč
34P4801 Bartkowiak Edward (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 110 Kč
2.50 km, 50 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
34P4300 Waldemar Pietkiewicz (POL) WKS Grunwald Poznań 2023855 110 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 110 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 110 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 110 Kč
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 110 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 110 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 110 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 110 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 110 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 110 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 110 Kč
NNN4201 Lebek Henryk Neregistrovaní 2043884 110 Kč
2.50 km, 50 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 110 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 110 Kč
1.90 km, 20 m, 5 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0500 Masny Tadek&Przemek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 4402278 60 Kč
11P0501 Kołeczko Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 4402244 60 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 60 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 60 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 60 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0424 Langer Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 60 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 60 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 60 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 60 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 60 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 60 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 60 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 60 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 60 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 60 Kč
KSU1443 Pattermanová Magda Klub vytrvalostních sportů Šumperk 0 60 Kč
69P0751 Szczygieł Hanna (POL) MKS MOS Wrocław 2016283 60 Kč
47P0851 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2036950 60 Kč
48P0801 Dammfeld Adam (POL) Lotna Zdzieszowice 1392590 60 Kč
3.00 km, 50 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 80 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 80 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 2059750 80 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 80 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 80 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 80 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 100 Kč
LOV9071 Stískalová Eva lepus.cz 352310 80 Kč
NNN7771 Horáčková Vladimíra Neregistrovaní 0 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 100 Kč
NNN9969 Byrczek Katarzyna Neregistrovaní 0 80 Kč
48P7101 Oleszek Maciej (POL) Lotna Zdzieszowice 0 80 Kč
4HC6971 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 0 100 Kč
4.20 km, 125 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 80 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
ODR9052 Králová Kateřina SKOB Odry 49413 80 Kč
ODR9050 Oherová Petra SKOB Odry 416149 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 80 Kč
SBR7900 Míček Radan SKOB Bruntál C 2070832 100 Kč
4HC6941 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 100 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 0 100 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 100 Kč
celkem přihlášených: 855, vklad: 114440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.