Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
13.09.2014
Místo konání:
Hostinné - Františkánský klášter
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     P     T    
1.30 km, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 70 Kč
ZCO0250 Černá Kateřina Západočeská oblast B 2073702 70 Kč
ZCO0251 Křížová Daniela Západočeská oblast C 301510 70 Kč
ZCO0252 Marešová Klára Západočeská oblast B 2067349 70 Kč
ZCO0350 Fišarová Eliška Západočeská oblast B 70 Kč
ZCO0450 Staňková Radka Západočeská oblast B 2035169 70 Kč
ZCO0351 Petříková Adéla Západočeská oblast C 4455 70 Kč
ZCO0451 Richtrová Kamila Západočeská oblast B 331467 70 Kč
ZCO0352 Nádeníčková Iva Západočeská oblast C 2035733 70 Kč
DOK0252 Halamová Amálie OK Doksy C 2053240 70 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 70 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 70 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 70 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 70 Kč
VYS0252 Kinštová Tereza Oblast Vysočina 330596 70 Kč
VYS0253 Starková Terezie Oblast Vysočina 52311 70 Kč
VYS0351 Sobotková Klára Oblast Vysočina 126 70 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 70 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 70 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 70 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 70 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 70 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 70 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 70 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 70 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 70 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 70 Kč
ZCO0452 Šauli Kateřina Západočeská oblast C 2060388 70 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 70 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 70 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 70 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 70 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 70 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 70 Kč
ZCO0050 Biersaková Dagmar Západočeská oblast A 7150100 70 Kč
ZCO0052 Lučanová Barbora Západočeská oblast B 301514 70 Kč
ZCO0150 Šlechtová Tereza Západočeská oblast B 7090701 70 Kč
ZCO0151 Tokárová Regina Západočeská oblast A 2035737 70 Kč
ZCO0152 Nádeníčková Pavla Západočeská oblast B 2056275 70 Kč
ZCO0153 Staňková Markéta Západočeská oblast C 2035165 70 Kč
ZCO0053 Mudrová Lenka Západočeská oblast C 70 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 70 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 70 Kč
VYS0051 Nechanická Klára Oblast Vysočina 52000 70 Kč
VYS0052 Zrníková Adéla Oblast Vysočina 416210 70 Kč
VYS0055 Foltýnová Eva Oblast Vysočina 52966 70 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 70 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 70 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 70 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 70 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 70 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 70 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 70 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 70 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 70 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 70 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 70 Kč
1.70 km, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 140 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 140 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 140 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 140 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 140 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 140 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 140 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 140 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 140 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8605 140 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 140 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 140 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 7201780 140 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 140 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 140 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 140 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 140 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 140 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 140 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 140 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 140 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 140 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 140 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 140 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 140 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 140 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 140 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 140 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 140 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 140 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 140 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 140 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 140 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 140 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 140 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 140 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 210 Kč
1.90 km, 19 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073745 140 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 140 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 140 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 140 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 140 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 140 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 140 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 140 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 140 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 140 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 140 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 140 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 140 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 140 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 140 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 140 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 140 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 140 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 140 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 140 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 140 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 140 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 140 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 140 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 140 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 140 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 2051346 140 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 140 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 140 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 140 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 140 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 53721 140 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 2042513 140 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 140 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 140 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 140 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 140 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 140 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 140 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 140 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 7201815 140 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 140 Kč
1.80 km, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 140 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 140 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 140 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 140 Kč
1.80 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 140 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 140 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 140 Kč
DOB9550 Brajer Dominika KOB Dobruška B 2037825 140 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 140 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 140 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 140 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 140 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 140 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 140 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 140 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 140 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 140 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 140 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno A 331025 140 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 140 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 140 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 140 Kč
2.10 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 140 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 140 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 140 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 140 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 140 Kč
UOL9355 Šimková Johanka SOB Olomouc C 2011817 140 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 140 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 140 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 140 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 140 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 140 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 140 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 140 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 140 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 140 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 140 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 140 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 140 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 140 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 140 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 140 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 140 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 140 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 140 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 140 Kč
SJC8665 Uvizlová Martina Sportcentrum Jičín C 0000500268 140 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 140 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 140 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 140 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 140 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 140 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 140 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 140 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 140 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 140 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 140 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 140 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 140 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 140 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 140 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 140 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 140 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 140 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 140 Kč
1.90 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 140 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 140 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 140 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 140 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 140 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 140 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 140 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 140 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 140 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 140 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 140 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 140 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 140 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 140 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov R 995878 140 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 140 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 140 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 140 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 140 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 140 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 140 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 140 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 140 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 140 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 140 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 140 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 140 Kč
LCE9255 Papugová Katarína OOB TJ Slovan Luhačovice C 232225 140 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 140 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 140 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 140 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 140 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 140 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 140 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 140 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 140 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 140 Kč
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 140 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 140 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 140 Kč
HOS8152 Kondělková Romana TJ Tatran Hostinné C 9752 140 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 140 Kč
2.10 km, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 140 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 140 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 140 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 140 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 140 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 140 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 140 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 140 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 140 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 140 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 140 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 140 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 140 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 140 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 140 Kč
1.80 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 140 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 140 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 140 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 140 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 140 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 140 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 140 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416220 140 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 140 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 140 Kč
1.50 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 140 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 140 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 140 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 140 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 140 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 140 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 140 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 70 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 2073716 70 Kč
ZCO0200 Richtr Lukáš Západočeská oblast A 2042518 70 Kč
ZCO0203 Šustr Antonín Západočeská oblast C 416181 70 Kč
ZCO0202 Kurz Šimon Západočeská oblast B 70 Kč
ZCO0300 Tokár Radim Západočeská oblast B 2049567 70 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 70 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 70 Kč
ZCO0205 Hasman Marek Západočeská oblast B 2042515 70 Kč
ZCO0500 Kurz Ondřej Západočeská oblast C 70 Kč
ZCO0206 Polívka Vratislav Západočeská oblast C 303936 70 Kč
ZCO0301 Šauli Filip Západočeská oblast B 2060398 70 Kč
ZCO0501 Hasman Jakub Západočeská oblast C 2042516 70 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 70 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 70 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 70 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 70 Kč
VYS0201 Mareček Šimon Oblast Vysočina 232029 70 Kč
VYS0202 Nechanický Jan Oblast Vysočina 436433 70 Kč
VYS0301 Hojný Jáchym Oblast Vysočina 443062 70 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 70 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 70 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 70 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 70 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 70 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 70 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 70 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 105 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 105 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 70 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 70 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 70 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 70 Kč
ZCO0001 Vecko Jan Západočeská oblast B 20736710 70 Kč
ZCO0000 Hašek Jan Západočeská oblast A 2060400 70 Kč
ZCO0004 Hasman Ondřej Západočeská oblast A 2042514 70 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 70 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 70 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 70 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 70 Kč
VYS0003 Čech Petr Oblast Vysočina 336770 70 Kč
VYS0101 Nešpor Jan Oblast Vysočina 416215 70 Kč
VYS0103 Poláček Tomáš Oblast Vysočina 2052352 70 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 70 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 70 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 70 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 70 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 70 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 70 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 70 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 70 Kč
PGP0000 Michal Vojtěch SK Praga B 446406 70 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 70 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice A 433084 70 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 70 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 70 Kč
2.10 km, 20 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 140 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 140 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 140 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 140 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 140 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 140 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 140 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 140 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 140 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 140 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 140 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 140 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 140 Kč
TAP9903 Gregor Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 180 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 140 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 140 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 140 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 140 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 140 Kč
DOB9900 Niezgodka Piotr KOB Dobruška C 2016198 140 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 140 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 140 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 140 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 140 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 140 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 140 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 140 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 140 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 140 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 140 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 140 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 140 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 140 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 140 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 140 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 140 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 140 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 140 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 140 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 140 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 140 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 140 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 140 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 140 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 140 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 140 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 140 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 140 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 140 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 140 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 140 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 140 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 140 Kč
2.00 km, 20 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 140 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 140 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 140 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 140 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 246900 140 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 140 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 140 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 140 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 140 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 140 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 140 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 140 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 140 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit 180 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 140 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 140 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 140 Kč
DOB9600 Kaczocha Przemyslaw KOB Dobruška B 895232 140 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 140 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 140 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 140 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 140 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 140 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 140 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 140 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 140 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 140 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 140 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 140 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 140 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 140 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 140 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 140 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 140 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 140 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 426320 140 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 140 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 140 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 140 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 140 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 140 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 140 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 140 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 140 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 140 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 140 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 140 Kč
1.70 km, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 140 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 140 Kč
2.20 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 140 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 140 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 140 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 140 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 140 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 140 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 140 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 140 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 140 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 140 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 140 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 140 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 140 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 140 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 140 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 140 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 140 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové C 339560 140 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec B 9041 140 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec B 410774 140 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 140 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 140 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 140 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 140 Kč
2.40 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(99)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 140 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 140 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 140 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 140 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 140 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 140 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 140 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 140 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 140 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 140 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 140 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 140 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 140 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 140 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 140 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 140 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 140 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 140 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 140 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 140 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 140 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 140 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 140 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 140 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 140 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 140 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 140 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 140 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 140 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 140 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 140 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 140 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 140 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 140 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 140 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 140 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 140 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 140 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 140 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 140 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 140 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 140 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 140 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 140 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 140 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 140 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 140 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 140 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 140 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 140 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 140 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 140 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 140 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 140 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 140 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 140 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 140 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 140 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 140 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 140 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 140 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 140 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 140 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 140 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 140 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 140 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 140 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 140 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 140 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 140 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 232006 140 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 500267 140 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 140 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 140 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 140 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 140 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 140 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 140 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 140 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 140 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 140 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 515462 140 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 140 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 140 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 140 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 140 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 140 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9101116 140 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 140 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 140 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 140 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 140 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 140 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 140 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 140 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 210 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 140 Kč
2.00 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 140 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 140 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 140 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 140 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 140 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 140 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 140 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 140 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 140 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 140 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 140 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 140 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 140 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 140 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 140 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 140 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 140 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 140 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 140 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 140 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 140 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 140 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 140 Kč
TZL8501 Háj Jakub SKOB Zlín C 8920 140 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 140 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 140 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 140 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 140 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 140 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 140 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 140 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 140 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 140 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 140 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 140 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 140 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 140 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 140 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 140 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 140 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 140 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 140 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 140 Kč
2.10 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 140 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 140 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 140 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 140 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 140 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 140 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 140 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 140 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 140 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 140 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 140 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 140 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 140 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 140 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 140 Kč
2.40 km, 21 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 140 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 140 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 140 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 140 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 140 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 140 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 140 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 140 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 140 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 140 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 140 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 140 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 140 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 210 Kč
2.20 km, 20 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 140 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 140 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 140 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 140 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 140 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 140 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 140 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 140 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 140 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 140 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 140 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 140 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 140 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 140 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 140 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 140 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 140 Kč
1.90 km, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 140 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 140 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 140 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 140 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 140 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 140 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 140 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 140 Kč
HOS5401 Kondělka Petr TJ Tatran Hostinné C 9756 140 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 140 Kč
1.40 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 20 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 20 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 20 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 20 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 30 Kč
2.10 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 70 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 70 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 70 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 70 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 70 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 70 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 70 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 70 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 70 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 70 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 70 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 70 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 70 Kč
celkem přihlášených: 680, vklad: 85730 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.