Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     T3     T6    
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 380 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 380 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 380 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 380 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 380 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 380 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 380 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 380 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 380 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 380 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 380 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 380 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 380 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 380 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 380 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 380 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 380 Kč
17H0050 Hajnal Dorottya (HUN) Hungarian Team 9900330 380 Kč
17H9951 Porgányi Anna (HUN) Hungarian Team 2066452 380 Kč
17H9952 Vékony Vanda (HUN) Hungarian Team 443188 380 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 380 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 380 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 380 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 380 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 380 Kč
17H9953 Szabó Dorina (HUN) Hungarian Team 2052337 380 Kč
17H9954 Sárközy Zsófia (HUN) Hungarian Team 2019788 380 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 380 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 380 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 380 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 380 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 380 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 380 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 380 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 380 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 380 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 380 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 380 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 380 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 380 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 380 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 380 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 380 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering C 1396265 380 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 380 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 380 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 380 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 380 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 380 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 7201780 380 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 380 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 380 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 380 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 380 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 224883 380 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B zapůjčit 440 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 380 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 380 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 380 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 380 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 380 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 380 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 380 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 380 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 380 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 380 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 380 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 380 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 380 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 380 Kč
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 380 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073745 380 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 380 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 380 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 380 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 380 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 380 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 380 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 380 Kč
17H9651 Liszka Eszter (HUN) Hungarian Team 339833 380 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 380 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 380 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 380 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 380 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 380 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 380 Kč
17H9652 Szuromi Luca (HUN) Hungarian Team 505226 380 Kč
17H9751 Viniczai Csenge (HUN) Hungarian Team 7201400 380 Kč
17H9752 Völgyesi Melody (HUN) Hungarian Team 2022142 380 Kč
17H9753 Kézdy Borbála (HUN) Hungarian Team 7201399 380 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 380 Kč
17H9653 Egei Petra (HUN) Hungarian Team 232822 380 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 380 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 380 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 380 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 380 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 380 Kč
BBM9650 Weiler Virág BETA URSUS Orienteering C 7201395 380 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 380 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 380 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 380 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 380 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 2051346 380 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 380 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 380 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 380 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 504041 380 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 380 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 380 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 380 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 380 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 380 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 380 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 380 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 380 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 2042513 380 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 380 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 380 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 380 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 380 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553465 380 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 380 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 380 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 380 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 380 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 380 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 380 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 380 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 380 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering B 7200369 380 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 7201815 380 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 380 Kč
ZBM9683 Gassner Anika SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
ZBM9650 Polzer Carina SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 570 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 380 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 380 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 380 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 380 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor A 2028218 380 Kč
17H9450 KINDE Vanda (HUN) Hungarian Team 700024 380 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 380 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 380 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 380 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 380 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 380 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 380 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 380 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 380 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 380 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 380 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 380 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 2051353 380 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 380 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 998893 380 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 380 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 380 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 380 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 380 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 380 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 380 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 380 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno A 331025 380 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 380 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 380 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 380 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 380 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 380 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 380 Kč
ZBM9580 Walch Martina SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 380 Kč
(100)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 380 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 380 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 380 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 380 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 380 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 380 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 380 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 380 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 380 Kč
UOL9355 Šimková Johanka SOB Olomouc C 2011817 380 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 380 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 380 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 380 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 380 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 380 Kč
11D8354 Ender Franka (GER) HSG TURBINE ZITTAU 7847 380 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 380 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 380 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 380 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 380 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 380 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 380 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 380 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 380 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 380 Kč
17H8551 Szerencsi Ildikó (HUN) Hungarian Team 1406123 380 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 380 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 9935817 380 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 380 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 380 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 380 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 380 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 380 Kč
17H9250 Kovács Filoména (HUN) Hungarian Team 1396187 380 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 380 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 380 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 380 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 380 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 380 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 380 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 380 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 380 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 380 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 380 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 380 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 380 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 380 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 380 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 380 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 380 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 380 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 380 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 380 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 380 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 380 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 380 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 380 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 380 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 380 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 380 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 380 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 380 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 380 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 380 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 380 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 380 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 380 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 380 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 380 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 380 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 380 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 380 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 380 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 380 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 380 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 52019 380 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 380 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 995814 380 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 380 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 380 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 380 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 380 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 380 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 380 Kč
12R9999 Giklova Natalia (RUS) Individual Russia 1633330 380 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 380 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 380 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 380 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 380 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 380 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 380 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 380 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 380 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 380 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 380 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 380 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 380 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 380 Kč
PHK8666 Macinská Jana OK 99 Hradec Králové R 2020733 570 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 570 Kč
4.90 km, 205 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 380 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 380 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 380 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 380 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 380 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 380 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 380 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 380 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 380 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 380 Kč
44C7799 Zyková Martina Neregistrovaní borci 887905 380 Kč
44C7888 Hoenigová Iva Neregistrovaní borci půjčit 380 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 380 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 380 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 380 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 380 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 380 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 380 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 380 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 380 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 380 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 380 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 380 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 380 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 380 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 380 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 380 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 380 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 380 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 380 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 380 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 380 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 380 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 570 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 570 Kč
4.60 km, 190 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 380 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 380 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 380 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 380 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 380 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 380 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 380 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 380 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 380 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 380 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 380 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 380 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 380 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 380 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 380 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 380 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 380 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 380 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 380 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 380 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 380 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 380 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 380 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 380 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 380 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 380 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 380 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 380 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 380 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 380 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 380 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 380 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 380 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 380 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 380 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 380 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 380 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 380 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 380 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 380 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 380 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 380 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 515001 570 Kč
4.20 km, 180 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 380 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 380 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 380 Kč
11D6656 Krömer Ines (GER) HSG TURBINE ZITTAU 411402 380 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 380 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 380 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 380 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 380 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 380 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 380 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 380 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 380 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 380 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 380 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 380 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 380 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 380 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 380 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 380 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 380 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 380 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 380 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 380 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 380 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 380 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 380 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 380 Kč
84S6653 Šmelíková Jana (SVK) Klub OB ATU Košice 307274 380 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 380 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 380 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 380 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 380 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 380 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 380 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 380 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 380 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 380 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 380 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 380 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 570 Kč
4.00 km, 170 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 380 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 380 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 380 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 380 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 380 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 380 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 380 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 380 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 380 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 380 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 380 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 380 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 380 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 380 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 380 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 380 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 380 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 380 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 380 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 380 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 380 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 380 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 380 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 380 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 380 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 380 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 380 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 380 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 380 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 380 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 380 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 380 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 380 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 380 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 380 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 380 Kč
VLI6499 Tišerová Ivana Slavia Liberec orienteering 8282 380 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 380 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 380 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 380 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 380 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 380 Kč
33D6499 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 380 Kč
3.90 km, 165 m, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 380 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 380 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 380 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 380 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 380 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 380 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 380 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 380 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 380 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 380 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 380 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 380 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 380 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 380 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 380 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 380 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 380 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 380 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 380 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 380 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 380 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 380 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 380 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 380 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 380 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 380 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 380 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 380 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 380 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 380 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 380 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 380 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 380 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 380 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 380 Kč
3.60 km, 155 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 300 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 300 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 300 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 300 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 300 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 300 Kč
17H5450 Jenei Margit (HUN) Hungarian Team 45441 300 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 300 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 300 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 300 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 300 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 300 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 300 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 300 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 300 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 300 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 300 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 300 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 300 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 300 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 300 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 300 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 300 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 450 Kč
3.40 km, 145 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 300 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 300 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 300 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 300 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 300 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 300 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 300 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 300 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 300 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 300 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 300 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 300 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 300 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 300 Kč
3.10 km, 140 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24H4250 Cser Cristina (HUN) GOD 45462 300 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 300 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 300 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 300 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 300 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 300 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 300 Kč
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 380 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 380 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 380 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 380 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 570 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 380 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 380 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 380 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 380 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 380 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 380 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 380 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 380 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 682362 380 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 380 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně A 2059738 380 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 380 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 380 Kč
17H0000 Horváth Csongor (HUN) Hungarian Team 505257 380 Kč
17H9801 Egei Patrik (HUN) Hungarian Team 1396221 380 Kč
17H9802 Hortobágyi Ákos (HUN) Hungarian Team 2056183 380 Kč
17H9803 Zacher Márton (HUN) Hungarian Team 7201398 380 Kč
17H9900 Kálmán Erik (HUN) Hungarian Team 2022201 380 Kč
17H9901 Ormay Mihály (HUN) Hungarian Team 2022123 380 Kč
17H9804 Rácz Zoltán (HUN) Hungarian Team 2019798 380 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 380 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 380 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 380 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 380 Kč
17H9902 Gyólai Péter (HUN) Hungarian Team 2052338 380 Kč
17H9805 Szuromi Mátyás (HUN) Hungarian Team 1396149 380 Kč
17H9903 Kovács Barnabás (HUN) Hungarian Team 1396227 380 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 380 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 380 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 380 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 380 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 380 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 380 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 380 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 380 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 380 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 380 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 380 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 380 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 380 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 380 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 380 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 380 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 380 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 380 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 380 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 380 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 380 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 380 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 380 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 380 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 380 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 380 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 380 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 380 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 380 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 380 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 380 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 380 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 380 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 380 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 380 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 380 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 380 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 380 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 380 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 380 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 380 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 380 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 380 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 380 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 380 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 380 Kč
17H9949 Turschl Bence (HUN) Hungarian Team 2009006 380 Kč
58P9801 Urbaniak Jerzy (POL) Ks Spójnia Warszawa 886668 570 Kč
58P9802 Pryjma Fryderik (POL) Ks Spójnia Warszawa 9980407 570 Kč
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 380 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 380 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 246900 380 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 380 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 380 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 380 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 380 Kč
BBM9707 Dalos Maté BETA URSUS Orienteering A 1396156 380 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 380 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 380 Kč
17H9601 Hajdu Erik (HUN) Hungarian Team 2022197 380 Kč
17H9602 Tóth Adrián (HUN) Hungarian Team 2022199  380 Kč
17H9701 Peregi Dániel (HUN) Hungarian Team 2022134 380 Kč
17H9702 Fekete Ágoston (HUN) Hungarian Team 1396158 380 Kč
17H9703 Porgányi Márk (HUN) Hungarian Team 1396123 380 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 380 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 380 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 380 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 380 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 380 Kč
17H9705 Szűcs Botond (HUN) Hungarian Team 7201396 380 Kč
17H9704 Mészáros Mátyás (HUN) Hungarian Team 9970827 380 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 380 Kč
17H9603 Miavecz Balázs (HUN) Hungarian Team 505244 380 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 380 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 380 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 380 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 380 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 380 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 380 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 380 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 380 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 380 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 380 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 380 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 380 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 380 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 380 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 380 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 380 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové A 2053614 380 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 380 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 380 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 380 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 380 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 380 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 380 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 380 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 380 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 380 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 380 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 426320 380 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 380 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 380 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 380 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 380 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 380 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 380 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 380 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 380 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 380 Kč
ZBM9701 Kurz Florian SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
ZBM9601 Peter Mathias SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 570 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 380 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 380 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 380 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 380 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 380 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 380 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 380 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 380 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž A 2045216 380 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 380 Kč
17H9405 Tugyi Levente (HUN) Hungarian Team 9940627 380 Kč
17H9400 Vajda Balázs (HUN) Hungarian Team 2019801 380 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 380 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín B 0000009983 380 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 380 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 380 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 380 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 380 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 886647 380 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž A 425520 380 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 380 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 380 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 380 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 380 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 380 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 380 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 380 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 380 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 380 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 380 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 380 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 380 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 380 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 380 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 380 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 380 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 380 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 380 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 380 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 380 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 380 Kč
ZBM9533 Gröll Matthias SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
ZBM9430 Polster Thomas SK Žabovřesky Brno 380 Kč
ZBM9402 Pauser Jakob SK Žabovřesky Brno A 895100 380 Kč
ZBM9434 Reiner Matthias SK Žabovřesky Brno C 721994 380 Kč
ZBM9500 Hartlieb Felix SK Žabovřesky Brno 380 Kč
ZBM9431 Berger Xander SK Žabovřesky Brno E 2011000 380 Kč
(142)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 380 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 380 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 380 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 380 Kč
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 380 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 380 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 380 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 380 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 380 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 380 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 380 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 380 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 380 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 380 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 380 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 380 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 380 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 380 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 380 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 380 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 380 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 380 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 380 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 380 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 380 Kč
23R1309 Simakov Maxim (RUS) OMEGA MOSCOW 889818 380 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 380 Kč
17H8600 Kovács Ádám (HUN) Hungarian Team 1406163 380 Kč
17H9202 Bakó Áron (HUN) Hungarian Team 7201391 380 Kč
17H9203 Bugár Gergely (HUN) Hungarian Team 7600258 380 Kč
17H9204 Liszka Krisztián (HUN) Hungarian Team 307504 380 Kč
17H9302 Sulyok Ábel (HUN) Hungarian Team 2022137 380 Kč
17H9452 Vellner Gábor (HUN) Hungarian Team 8625620 380 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 380 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 380 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 380 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 380 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 380 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 380 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 380 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 380 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 380 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 380 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 380 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 380 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 380 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 380 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 380 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 380 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 380 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 380 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 380 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 380 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 380 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 380 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 380 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 380 Kč
17H9301 Tölgyesi Tamás (HUN) Hungarian Team 7201394 380 Kč
17H9201 Baumholczer Máté (HUN) Hungarian Team 7201392 380 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 380 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 380 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 380 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 380 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 380 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 380 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 380 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 380 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 380 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 380 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 380 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 380 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 380 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 380 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 380 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 380 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 380 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 380 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 380 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 380 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 380 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 380 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 380 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 380 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 380 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 380 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 380 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 380 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 380 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 380 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 380 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 380 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 380 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 380 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 380 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 380 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 380 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 380 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 380 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 380 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 380 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 380 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 380 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 380 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 380 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 380 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 380 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 380 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 380 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 380 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 380 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 380 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 380 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 380 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 380 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 515462 380 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 380 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 380 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 380 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 380 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 380 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 380 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 380 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 380 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 515170 380 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 380 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 380 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 380 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 380 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 380 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 380 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 380 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 380 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 380 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 380 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 380 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 380 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 380 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 380 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 380 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 570 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 570 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 570 Kč
7.30 km, 285 m, 13 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 380 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 380 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 380 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 380 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 380 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 380 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 380 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 380 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 380 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 380 Kč
LLI7500 Burgr Jan LOK-o Liberec C 51202 380 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 380 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 380 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 380 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 380 Kč
SCP7901 Skripnik Štěpán OK Sparta Praha C 8878 380 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 380 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 380 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 380 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 380 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 380 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 380 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 380 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 380 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 380 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 380 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 380 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 380 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 380 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 380 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 380 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 380 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 380 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 380 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 380 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 380 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 380 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 380 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 380 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 380 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 380 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 380 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 380 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8268 380 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 380 Kč
7.00 km, 275 m, 13 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 380 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 380 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 380 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 380 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 380 Kč
15H7100 Tornai Szabolcs (HUN) MOM 339871 380 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 380 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 380 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 380 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 380 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 380 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 380 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 380 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 380 Kč
44C7249 Zyka Vít Neregistrovaní borci 887921 380 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 380 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 380 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 380 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 380 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 380 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 380 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 380 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 380 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 380 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 380 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 380 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 380 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 380 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 380 Kč
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 380 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 380 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 380 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 380 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 380 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 380 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 380 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 380 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 380 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 380 Kč
84S7301 Roháč Zdenko (SVK) Klub OB ATU Košice 2051301 380 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 380 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 380 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 380 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 380 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 380 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 380 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 380 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 380 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 380 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 570 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 570 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 570 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 570 Kč
5.70 km, 255 m, 13 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 380 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 380 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 380 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 380 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 380 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 380 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 380 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 380 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 380 Kč
11D6708 Krömer Michael (GER) HSG TURBINE ZITTAU 411441 380 Kč
45D0000 Schniedegerg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 501914 380 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 380 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 380 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 380 Kč
25H6700 Koltai Zoltan (HUN) Szabi SE 362952 380 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 380 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 380 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 380 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 380 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 380 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 380 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 380 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 380 Kč
17H6900 Tóth Tamás (HUN) Hungarian Team 9005062 380 Kč
17H6700 Szencz Attila (HUN) Hungarian Team 2019802 380 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 380 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 380 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 380 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 380 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 380 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 380 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 380 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 380 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 380 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 380 Kč
17H6500 Viniczai Ferenc (HUN) Hungarian Team 1396171 380 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 380 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 380 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 380 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 380 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 380 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 380 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 380 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 380 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 380 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 380 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 380 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 380 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 380 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 380 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 380 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 380 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 380 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 380 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 380 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 380 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 380 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 380 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 380 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 380 Kč
84S6001 Pollák Jozef (SVK) Klub OB ATU Košice 920651 380 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 380 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 380 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 380 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 380 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 380 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 380 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 380 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 380 Kč
BBM6700 Voleský Karel BETA URSUS Orienteering C 361998 380 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 380 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 570 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 570 Kč
5.40 km, 240 m, 11 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 380 Kč
59F6400 Partanen Juha (FIN) Rasti-Hyry zapůjčit 440 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 380 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 380 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 380 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 380 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 380 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 380 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 380 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 380 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 380 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 380 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 380 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 380 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 380 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 380 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 380 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 380 Kč
17H6200 Weiler Zsolt (HUN) Hungarian Team 232799 380 Kč
17H6400 Bujdosó István (HUN) Hungarian Team 2050686 380 Kč
17H6401 Gera Tibor (HUN) Hungarian Team 2021548 380 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 380 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 380 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 380 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 380 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 380 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 380 Kč
17H6300 Egei Tamás (HUN) Hungarian Team 363439 380 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 380 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 380 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 380 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 380 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 380 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 380 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 380 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 380 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 380 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 380 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 380 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 380 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 380 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 380 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 380 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 380 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 380 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 380 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 380 Kč
VLI6449 Tišer Robert Slavia Liberec orienteering 8280 380 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 380 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 380 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 380 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 380 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 380 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 380 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 380 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 570 Kč
5.20 km, 235 m, 10 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 380 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 380 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 380 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 380 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 380 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 380 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 380 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 380 Kč
KCK5901 Kodeda Oldřich KOB Český Krumlov C 52372 380 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 380 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 380 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 380 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 380 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 380 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 380 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 380 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 380 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 380 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 380 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 380 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 380 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 380 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 380 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 380 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 380 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 380 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 380 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 380 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 380 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 380 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 380 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 380 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 380 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 380 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 380 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 380 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 380 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 380 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 380 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 380 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 380 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 380 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 380 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 380 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 380 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 380 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 380 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 380 Kč
4.80 km, 190 m, 10 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 300 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 300 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 300 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 300 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 300 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 300 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 300 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 300 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 300 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 300 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 300 Kč
17H5300 Bugár József (HUN) Hungarian Team 45439 300 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 300 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 300 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 300 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 300 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 300 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 300 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 300 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 300 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 300 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 300 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 300 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 300 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 300 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 300 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 300 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 300 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 300 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 300 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 300 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 300 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 300 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 300 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 300 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 300 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 300 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 300 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 300 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 300 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 300 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 300 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 300 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 300 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 300 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 300 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 300 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 300 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 300 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 300 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 300 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 300 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 450 Kč
4.60 km, 185 m, 10 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 300 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 300 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 300 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 300 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 300 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 300 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 300 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 300 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 300 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 300 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 300 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 300 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 300 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 300 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 300 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 300 Kč
33D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 2 7501901 300 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 300 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 300 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 300 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 300 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 300 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 300 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 300 Kč
62P4900 Jakielaszek Ryszard (POL) GKS Luzino 219570 300 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 300 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 300 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 300 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 300 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 300 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 300 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 300 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 300 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 300 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 300 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 300 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 300 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 300 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 300 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 300 Kč
84S4301 Roháč Igor (SVK) Klub OB ATU Košice 307390 300 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 300 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 300 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 300 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 450 Kč
4.00 km, 150 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 300 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 300 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 300 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 300 Kč
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 300 Kč
11D4000 Glaser Wolfgang (GER) HSG TURBINE ZITTAU 4805 300 Kč
75D4100 Holzapfel Manfred (GER) Zittau zapůjčit 360 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 300 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 300 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 300 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 300 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 300 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 300 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 300 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 300 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 300 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 300 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 300 Kč
VLI4100 Maceček Karel Slavia Liberec orienteering C 513800 300 Kč
47S4300 Šmelík Ľudo (SVK) TJ Rapid Bratislava 207812 300 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 300 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 450 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 450 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 300 Kč
3.50 km, 150 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24H3900 Gönczi Peter (HUN) GOD 416694 300 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 300 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 300 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 300 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 300 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 300 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 300 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 300 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 300 Kč
3.10 km, 110 m, 7 kontrol
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 120 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 120 Kč
59F6550 Partanen Tuula (FIN) Rasti-Hyry zapůjčit 180 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 120 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 120 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 120 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 120 Kč
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 120 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 120 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 120 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 120 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 120 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 120 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 120 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 120 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 120 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 120 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 120 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 120 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 120 Kč
17H7100 Szabó János (HUN) Hungarian Team 885 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 120 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 120 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 120 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 120 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 120 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 120 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 120 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 120 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 120 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 120 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 120 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 120 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 120 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 120 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000416343 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 120 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 120 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 120 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 120 Kč
LCE8252 Novotná Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C půjčit 120 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 120 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 120 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 120 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
TJP3950 Jankovcová Marie TJ Sokol Troja C 301537 120 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 120 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 120 Kč
33D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 120 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 120 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 120 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 120 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 120 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51293 120 Kč
DKP0951 May Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 120 Kč
MBM0200 Zátka Josef O-mikron 49687 120 Kč
SCP7599 Khelová Petra OK Sparta Praha 416140 120 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 120 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 120 Kč
VLI0049 Turek Martin Slavia Liberec orienteering 8307 120 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 0000008135 120 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 120 Kč
5.80 km, 200 m, 12 kontrol
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 120 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 120 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C zapůjčit 180 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 120 Kč
17H0200 Bujdosó Zoltán (HUN) Hungarian Team 888364 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 120 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 120 Kč
DKP8900 Hejl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 889298 120 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 120 Kč
SBR0000 Magrini Nicola SKOB Bruntál 410731 120 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 52074 120 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 120 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 120 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 120 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 120 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 120 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 120 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 120 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
11X8501 Hrouda Štěpán Pivní Liga Jablonec nad Nisou zapůjčit 180 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 120 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 120 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 120 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 120 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 120 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 120 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 120 Kč
HOR8799 Kučerová Veronika TJ Jiskra Hořice sdělí 120 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 120 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 120 Kč
LCE7801 Dobeš Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C půjčit 120 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 120 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 120 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 120 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 120 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2073681 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 120 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 120 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 120 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 120 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 120 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 120 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 120 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 120 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
ZVO7449 Škrabálek Jan OB SK Zvole 2067260 120 Kč
PGP9251 Landovská Anna SK Praga C 361959 120 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 120 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 120 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 120 Kč
37C9949 Hrdlička Karel Bez registrace zapůjčit 180 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301553 120 Kč
celkem přihlášených: 1421, vklad: 487300 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.