Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: D16

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 380 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 380 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 380 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 380 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 380 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 380 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 380 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 380 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 380 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 380 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 380 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 380 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 380 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 380 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 380 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 380 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 380 Kč
17H0050 Hajnal Dorottya (HUN) Hungarian Team 9900330 380 Kč
17H9951 Porgányi Anna (HUN) Hungarian Team 2066452 380 Kč
17H9952 Vékony Vanda (HUN) Hungarian Team 443188 380 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 380 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 380 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 380 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 380 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 380 Kč
17H9953 Szabó Dorina (HUN) Hungarian Team 2052337 380 Kč
17H9954 Sárközy Zsófia (HUN) Hungarian Team 2019788 380 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš C 416189 380 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 380 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 380 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 380 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 380 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 380 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 380 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 380 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 380 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 380 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 380 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 380 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 380 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 380 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 380 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 380 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering C 1396265 380 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 380 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 380 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 380 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 380 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 380 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 7201780 380 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 380 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 380 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 380 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 380 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 224883 380 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B zapůjčit 440 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 380 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 380 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 380 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 380 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 380 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 380 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 380 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 380 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 380 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 380 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 380 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 380 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno z.s. A 1400403 380 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 380 Kč