Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: D18

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 380 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073745 380 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 380 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 380 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 380 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 380 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 380 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 380 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 380 Kč
17H9651 Liszka Eszter (HUN) Hungarian Team 339833 380 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 380 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 380 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 380 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 380 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 380 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 380 Kč
17H9652 Szuromi Luca (HUN) Hungarian Team 505226 380 Kč
17H9751 Viniczai Csenge (HUN) Hungarian Team 7201400 380 Kč
17H9752 Völgyesi Melody (HUN) Hungarian Team 2022142 380 Kč
17H9753 Kézdy Borbála (HUN) Hungarian Team 7201399 380 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 380 Kč
17H9653 Egei Petra (HUN) Hungarian Team 232822 380 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 380 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 380 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 380 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 380 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 380 Kč
BBM9650 Weiler Virág BETA URSUS Orienteering C 7201395 380 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 380 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 380 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 380 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 380 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 2051346 380 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 380 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 380 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 380 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 504041 380 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 380 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 380 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 380 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 380 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 380 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 380 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 380 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 380 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 2042513 380 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 380 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 380 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 380 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 380 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553465 380 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 380 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 380 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 380 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 380 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 380 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 380 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 380 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 380 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering B 7200369 380 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 7201815 380 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno z.s. A 1007533 380 Kč
ZBM9683 Gassner Anika SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
ZBM9650 Polzer Carina SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 570 Kč