Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: D50

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
4.00 km, 170 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 380 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 380 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 380 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 380 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 380 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 380 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 380 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 380 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 380 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 380 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 380 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 380 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 380 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 380 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 380 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 380 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 380 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 380 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 380 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 380 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 380 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 380 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 380 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 380 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 380 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 380 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 380 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 380 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 380 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 380 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 380 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 380 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 380 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 380 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 380 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 380 Kč
VLI6499 Tišerová Ivana Slavia Liberec orienteering 8282 380 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 380 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 380 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 380 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 380 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 380 Kč
33D6499 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 380 Kč