Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H16

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 380 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 380 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 380 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 380 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 570 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 380 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 380 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 380 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 380 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 380 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 380 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 380 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 380 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 682362 380 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 380 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně A 2059738 380 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 380 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 380 Kč
17H0000 Horváth Csongor (HUN) Hungarian Team 505257 380 Kč
17H9801 Egei Patrik (HUN) Hungarian Team 1396221 380 Kč
17H9802 Hortobágyi Ákos (HUN) Hungarian Team 2056183 380 Kč
17H9803 Zacher Márton (HUN) Hungarian Team 7201398 380 Kč
17H9900 Kálmán Erik (HUN) Hungarian Team 2022201 380 Kč
17H9901 Ormay Mihály (HUN) Hungarian Team 2022123 380 Kč
17H9804 Rácz Zoltán (HUN) Hungarian Team 2019798 380 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 380 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 380 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 380 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 380 Kč
17H9902 Gyólai Péter (HUN) Hungarian Team 2052338 380 Kč
17H9805 Szuromi Mátyás (HUN) Hungarian Team 1396149 380 Kč
17H9903 Kovács Barnabás (HUN) Hungarian Team 1396227 380 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 380 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 380 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 380 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 380 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 380 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 380 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 380 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 380 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 380 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 380 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 380 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 380 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 380 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 380 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 380 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 380 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 380 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 380 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 380 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 380 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 380 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 380 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 380 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 380 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 380 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 380 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 380 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 380 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 380 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 380 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 380 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 380 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 380 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 380 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 380 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 380 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 380 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 380 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 380 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 380 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 380 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 380 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 380 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 380 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 380 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 380 Kč
17H9949 Turschl Bence (HUN) Hungarian Team 2009006 380 Kč
58P9801 Urbaniak Jerzy (POL) Ks Spójnia Warszawa 886668 570 Kč
58P9802 Pryjma Fryderik (POL) Ks Spójnia Warszawa 9980407 570 Kč