Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H20

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 380 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 380 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 380 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 380 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 380 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 380 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 380 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 380 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž A 2045216 380 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 380 Kč
17H9405 Tugyi Levente (HUN) Hungarian Team 9940627 380 Kč
17H9400 Vajda Balázs (HUN) Hungarian Team 2019801 380 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 380 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín B 0000009983 380 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 380 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 380 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 380 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 380 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 886647 380 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž A 425520 380 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 380 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 380 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 380 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 380 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 380 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 380 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 380 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 380 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 380 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 380 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 380 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 380 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 380 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 380 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 380 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 380 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 380 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 380 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 380 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno z.s. A 886825 380 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno z.s. A 886814 380 Kč
ZBM9533 Gröll Matthias SK Žabovřesky Brno C 380 Kč
ZBM9430 Polster Thomas SK Žabovřesky Brno 380 Kč
ZBM9402 Pauser Jakob SK Žabovřesky Brno A 895100 380 Kč
ZBM9434 Reiner Matthias SK Žabovřesky Brno C 721994 380 Kč
ZBM9500 Hartlieb Felix SK Žabovřesky Brno 380 Kč
ZBM9431 Berger Xander SK Žabovřesky Brno E 2011000 380 Kč