Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H21

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
(142)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 380 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 380 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 380 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 380 Kč
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 380 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 380 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 380 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 380 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 380 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 380 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 380 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 380 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 380 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 380 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 380 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 380 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 380 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 380 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 380 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 380 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 380 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 380 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 380 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 380 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 380 Kč
23R1309 Simakov Maxim (RUS) OMEGA MOSCOW 889818 380 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 380 Kč
17H8600 Kovács Ádám (HUN) Hungarian Team 1406163 380 Kč
17H9202 Bakó Áron (HUN) Hungarian Team 7201391 380 Kč
17H9203 Bugár Gergely (HUN) Hungarian Team 7600258 380 Kč
17H9204 Liszka Krisztián (HUN) Hungarian Team 307504 380 Kč
17H9302 Sulyok Ábel (HUN) Hungarian Team 2022137 380 Kč
17H9452 Vellner Gábor (HUN) Hungarian Team 8625620 380 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 380 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 380 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 380 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 380 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 380 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 380 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 380 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 380 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 380 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 380 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 380 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 380 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 380 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 380 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 380 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 380 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 380 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 380 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 380 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 380 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 380 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 380 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 380 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 380 Kč
17H9301 Tölgyesi Tamás (HUN) Hungarian Team 7201394 380 Kč
17H9201 Baumholczer Máté (HUN) Hungarian Team 7201392 380 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 380 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 380 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 380 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 380 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 380 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 380 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 380 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 380 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 380 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 380 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko, z.s. C 515193 380 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 380 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 380 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 380 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 380 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 380 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 380 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 380 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 380 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 380 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 380 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 380 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 380 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 380 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 380 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 380 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 380 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 380 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 380 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 380 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 380 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 380 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 380 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 380 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 380 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 380 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 380 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 380 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 380 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 380 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 380 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 380 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 380 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 380 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 380 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 380 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 380 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 380 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 380 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 380 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 380 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 380 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 380 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 380 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 380 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 515462 380 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 380 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 380 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 380 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 380 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 380 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 380 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 380 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 380 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 515170 380 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 380 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 380 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 380 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 380 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 380 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 380 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 380 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 380 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 380 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 380 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 380 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 380 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno z.s. R 886812 380 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 7003038 380 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 380 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 570 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 570 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 570 Kč