Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H45

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
5.70 km, 255 m, 13 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 380 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 380 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 380 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 380 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 380 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 380 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 380 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 380 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 380 Kč
11D6708 Krömer Michael (GER) HSG TURBINE ZITTAU 411441 380 Kč
45D0000 Schniedegerg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 501914 380 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 380 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 380 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 380 Kč
25H6700 Koltai Zoltan (HUN) Szabi SE 362952 380 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 380 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 380 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 380 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 380 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 380 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 380 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 380 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 380 Kč
17H6900 Tóth Tamás (HUN) Hungarian Team 9005062 380 Kč
17H6700 Szencz Attila (HUN) Hungarian Team 2019802 380 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 380 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 380 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 380 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 380 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 380 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 380 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 380 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 380 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 380 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 380 Kč
17H6500 Viniczai Ferenc (HUN) Hungarian Team 1396171 380 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 380 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 380 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 380 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 380 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 380 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 380 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 380 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 380 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 380 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 380 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 380 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 380 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 380 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 380 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 380 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 380 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 380 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 380 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 380 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 380 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 380 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 380 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 380 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 380 Kč
84S6001 Pollák Jozef (SVK) Klub OB ATU Košice 920651 380 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 380 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 380 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 380 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 380 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 380 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 380 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 380 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 380 Kč
BBM6700 Voleský Karel BETA URSUS Orienteering C 361998 380 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 380 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 570 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 570 Kč