Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H50

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
5.40 km, 240 m, 11 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 380 Kč
59F6400 Partanen Juha (FIN) Rasti-Hyry zapůjčit 440 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 380 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 380 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 380 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 380 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 380 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 380 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 380 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 380 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 380 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 380 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 380 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 380 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 380 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 380 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 380 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 380 Kč
17H6200 Weiler Zsolt (HUN) Hungarian Team 232799 380 Kč
17H6400 Bujdosó István (HUN) Hungarian Team 2050686 380 Kč
17H6401 Gera Tibor (HUN) Hungarian Team 2021548 380 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 380 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 380 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 380 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 380 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 380 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 380 Kč
17H6300 Egei Tamás (HUN) Hungarian Team 363439 380 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 380 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 380 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 380 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 380 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 380 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 380 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 380 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 380 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 380 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 380 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 380 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 380 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 380 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 380 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 380 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 380 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 380 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 380 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 380 Kč
VLI6449 Tišer Robert Slavia Liberec orienteering 8280 380 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 380 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 380 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 380 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 380 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 380 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 380 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 380 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 570 Kč