Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: T3

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
3.10 km, 110 m, 7 kontrol
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 120 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 120 Kč
59F6550 Partanen Tuula (FIN) Rasti-Hyry zapůjčit 180 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 120 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 120 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 120 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 120 Kč
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 120 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 120 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 120 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 120 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 120 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 120 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 120 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 120 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 120 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 120 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 120 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 2026161 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 120 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 120 Kč
17H7100 Szabó János (HUN) Hungarian Team 885 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 120 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 120 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 120 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 120 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 120 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 120 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 120 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 120 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 120 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 120 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 120 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 120 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 120 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 120 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000416343 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 120 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 120 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 120 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 120 Kč
LCE8252 Novotná Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C půjčit 120 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 120 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 120 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 120 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
TJP3950 Jankovcová Marie TJ Sokol Troja C 301537 120 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 120 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 120 Kč
33D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 120 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 120 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 120 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 120 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 120 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51293 120 Kč
DKP0951 May Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 120 Kč
MBM0200 Zátka Josef O-mikron 49687 120 Kč
SCP7599 Khelová Petra OK Sparta Praha 416140 120 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 120 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 120 Kč
VLI0049 Turek Martin Slavia Liberec orienteering 8307 120 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 0000008135 120 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 120 Kč