Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: T6

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
5.80 km, 200 m, 12 kontrol
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 120 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 120 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C zapůjčit 180 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 120 Kč
17H0200 Bujdosó Zoltán (HUN) Hungarian Team 888364 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 120 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 120 Kč
DKP8900 Hejl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 889298 120 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 120 Kč
SBR0000 Magrini Nicola SKOB Bruntál 410731 120 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 52074 120 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 120 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 120 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 120 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 120 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 120 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 120 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 120 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
11X8501 Hrouda Štěpán Pivní Liga Jablonec nad Nisou zapůjčit 180 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 120 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 120 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 120 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 120 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 120 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 120 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 120 Kč
HOR8799 Kučerová Veronika TJ Jiskra Hořice sdělí 120 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 120 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 120 Kč
LCE7801 Dobeš Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C půjčit 120 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 120 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 120 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 120 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 120 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2073681 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 120 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 120 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 120 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 120 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 120 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 120 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 120 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 120 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
ZVO7449 Škrabálek Jan OB SK Zvole 2067260 120 Kč
PGP9251 Landovská Anna SK Praga C 361959 120 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 120 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 120 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 120 Kč
37C9949 Hrdlička Karel Bez registrace zapůjčit 180 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301553 120 Kč