Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
28.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné) - viz sobotní závod
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
T3     T6    
3.40 km, 110 m, 7 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 120 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 120 Kč
59F6550 Partanen Tuula (FIN) Rasti-Hyry zapůjčit 120 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 120 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 120 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 120 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 120 Kč
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice 301543 120 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 120 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 120 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 120 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 120 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 120 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 120 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 120 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 2026161 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 120 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 120 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 120 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 120 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 120 Kč
17H7100 Szabó János (HUN) Hungarian Team 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 120 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 120 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 120 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 120 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 120 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 120 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 120 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 120 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 120 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 20597532 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 120 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 416343 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 120 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 120 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 120 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 120 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice 440490 120 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 120 Kč
LCE8252 Novotná Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C pujčit 120 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 120 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 120 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 120 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 120 Kč
33D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 120 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 120 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 120 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 2056287 120 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 120 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 120 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 120 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51293 120 Kč
DKP0951 May Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 120 Kč
MBM0200 Zátka Josef O-mikron 49687 120 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 120 Kč
SCP7599 Khelová Petra OK Sparta Praha 416140 120 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 0000008135 120 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 120 Kč
6.60 km, 305 m, 8 kontrol
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 120 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 120 Kč
SBR0000 Magrini Nicola SKOB Bruntál 410731 120 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 120 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 120 Kč
17H0200 Bujdosó Zoltán (HUN) Hungarian Team 888364 120 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B zapůjčit 120 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 120 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 120 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 120 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 120 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 120 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 120 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 120 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 120 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 120 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 120 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 120 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 120 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 120 Kč
DKP8900 Hejl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 889298 120 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 120 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 120 Kč
HOR8799 Kučerová Veronika TJ Jiskra Hořice sdělí 120 Kč
LCE7801 Dobeš Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C pujčit 120 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 120 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 120 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 120 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 120 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 120 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 120 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 120 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2073681 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 120 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 120 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 120 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 120 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 120 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
ZVO7449 Škrabálek Jan OB SK Zvole 2067260 120 Kč
TJN9949 Novák Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 120 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 120 Kč
37C9949 Hrdlička Karel Bez registrace půjčit 120 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka 426395 120 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301553 120 Kč
celkem přihlášených: 149, vklad: 17880 Kč