Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava - přihlášky

Datum:
25.04.2013
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 30 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 30 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 30 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 30 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 30 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 30 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 30 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 30 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering B 920661 30 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 30 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 30 Kč
TZL0054 Horáková Hanka SKOB Zlín B 30 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C 30 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 30 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 30 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 30 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 30 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 30 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 30 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 30 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 0000232865 30 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 30 Kč
ABM0052 Krejčířová Lucie KOB ALFA Brno B 0000332948 30 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 30 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 30 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 30 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 30 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 30 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 30 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 30 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 30 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 30 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 30 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 30 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 30 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 30 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 30 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 30 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000053721 30 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 30 Kč
UOL9754 Hálková Klára SOB Olomouc B 428280 30 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 30 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 30 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 253367 30 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 30 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 30 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 30 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 30 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 425560 30 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 30 Kč
ASU9677 Grulichová Lucie Magnus Orienteering B 1602631 30 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 30 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 30 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava B 8726 30 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava B 232405 30 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 30 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 30 Kč
TZL9454 Kociánová Barbora SKOB Zlín B 218972 30 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc B 361903 30 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 30 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 30 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko B 219249 30 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 30 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 30 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 30 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 30 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 30 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 30 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 30 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 30 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 30 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 30 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 30 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 30 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 30 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 30 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 30 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 30 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 30 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 30 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 30 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 30 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 30 Kč
SKM6551 Janásová Jitka KOB Směr Kroměříž C 53818 30 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 30 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 30 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 30 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 30 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 30 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 30 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 30 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 30 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 30 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 30 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 30 Kč
HAV6151 Klečková Zina OB Havířov C 52944 30 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 30 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 30 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 30 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 30 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 30 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 30 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 30 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 30 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 30 Kč
MOV4951 Mrkvicová Ludmila SKOB Ostrava C 52782 30 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 30 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 30 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 30 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 30 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 30 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 30 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 30 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 30 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 30 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 30 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 30 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 30 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 30 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 30 Kč
MOV0003 Kubíček David SKOB Ostrava B 2027244 30 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 331753 30 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín C 53831 30 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 30 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000232732 30 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno B 0000332964 30 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 0000438043 30 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 30 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52258 30 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53662 30 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446448 30 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53652 30 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52575 30 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 30 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 30 Kč
LCE9906 Kadleček Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 52693 30 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 30 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 30 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 30 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín B 2025335 30 Kč
ZBM9710 Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno B 0002042511 30 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 30 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 30 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 30 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 30 Kč
ABM9711 Nekut Tomáš KOB ALFA Brno B 0000361940 30 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 30 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 30 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 30 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál B 307332 30 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 30 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 30 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 30 Kč
UOL9605 Žovinec Lukáš SOB Olomouc B 428219 30 Kč
UOL9601 Dumbrovský Michal SOB Olomouc B 2020736 30 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 30 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 30 Kč
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž B 416083 30 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž B 253370 30 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 30 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 30 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 30 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 30 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 30 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 30 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 30 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 53320 30 Kč
TZL7732 Skoba Ondřej SKOB Zlín C 416055 30 Kč
ZBM7506 Štolfa Jaromír SK Žabovřesky Brno C 0000416076 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
MOV6701 Holec Jan SKOB Ostrava C 232417 30 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 30 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 30 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 30 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 30 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 30 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 30 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 889290 30 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 30 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 30 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 30 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 30 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 30 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 30 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 30 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 30 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 30 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 30 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 30 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 30 Kč
TZL6301 Galík Svaťa SKOB Zlín C 53369 30 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 30 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 331683 30 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 30 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 30 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 30 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 30 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 30 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 30 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 30 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 30 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 30 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 30 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 30 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 51909 30 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 30 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 30 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 30 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 30 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 0000232736 30 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 30 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 30 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 30 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 30 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 30 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 30 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 30 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 30 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 30 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 30 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 30 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 30 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 53322 30 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 30 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 30 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 30 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 30 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 30 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 30 Kč
MOV5502 Jelínek Petr SKOB Ostrava C 52982 30 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 30 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 30 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 30 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 30 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 30 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 30 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 30 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 30 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 30 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 30 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 30 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 30 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 30 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 30 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 30 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 30 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 30 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 30 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 30 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 30 Kč
MOV4600 Mrkvica Miroslav SKOB Ostrava C 64865 30 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 30 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 30 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 30 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 30 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 30 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 30 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053230 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 30 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 30 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 30 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 30 Kč
celkem přihlášených: 289, vklad: 8670 Kč