Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy)

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T4     T6    
2.20 km, 80 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 50 Kč
66S0450 Porubská Lenka (SVK) ŠK Triturus Nitra 338397 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 50 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 50 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 50 Kč
36S7201 Féderová Zuzana (SVK) nereg. 887631 50 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 50 Kč
UOL0250 Mošová Valentýna SOB Olomouc C 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B zapůjčit 90 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 51298 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B zapůjčit 90 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
OTK0352 Sedlecká Bára OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433086 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 331231 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
3.40 km, 110 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
36S7901 Dubovská Alžbeta (SVK) nereg. 7201803 90 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 90 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 90 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 90 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 425425 90 Kč
VZA0151 Veronika Klabouchová (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008504 90 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 90 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
LCE0153 Svobodová Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52692 90 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 90 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 90 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 90 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 33129 90 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno B 0002054642 90 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 90 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C zapůjčit 130 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 90 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C zapůjčit 130 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 90 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 90 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 90 Kč
4.50 km, 145 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 170 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 170 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 170 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 170 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 170 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 170 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C zapůjčit 210 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 170 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0001400403 170 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 170 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 170 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 170 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 170 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 170 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 170 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 170 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 425426 170 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 170 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 170 Kč
5.20 km, 180 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 170 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 170 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 170 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 170 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 170 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 170 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 170 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 170 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 170 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 170 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 170 Kč
TBM9777 Navrátilová Tereza KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 210 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 170 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 170 Kč
BBM9750 Sklenská Aneta BETA URSUS Orienteering B 2060255 170 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 170 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 170 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 170 Kč
6.30 km, 195 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 170 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 0002020737 170 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000331025 170 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 170 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 170 Kč
SPE9450 Pijáková Barbora (SVK) KOB Sokol Pezinok 219102 170 Kč
7.80 km, 265 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 190 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 416043 190 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 190 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 190 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 190 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 190 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 190 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 190 Kč
51S9351 Steigrová Lucia (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 2012276 190 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 190 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 190 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 190 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 190 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 190 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 190 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 190 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 0000002230 190 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 190 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 190 Kč
LCE9255 Papugová Katarína OOB TJ Slovan Luhačovice C 232225 190 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 190 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 0000052339 190 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 0000995881 190 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 0000888602 190 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 190 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0007200341 190 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 0000515488 190 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 0007200316 190 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 190 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0009201068 190 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 190 Kč
AOP8951 Rossmanithová Kateřina Orientační Běh Opava C 411772 190 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 190 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 190 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 190 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 190 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 190 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 190 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 190 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 190 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 190 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 190 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 190 Kč
ASU9499 Sokolová Ludmila Magnus Orienteering R 682343 190 Kč
PHK8666 Macinská Jana OK 99 Hradec Králové R 2020733 190 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 382350 190 Kč
6.00 km, 195 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 170 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 170 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 170 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 170 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 170 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 170 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 170 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 170 Kč
5.20 km, 150 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 170 Kč
36S9500 Dubovská Mária (SVK) nereg. 2030956 170 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 170 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 170 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 170 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 170 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 170 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 170 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 170 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 170 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 170 Kč
VZA7451 Sona Ondrejkova (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025369 170 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 170 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 170 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 170 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 170 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 170 Kč
4.70 km, 145 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 170 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 170 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 170 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 170 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 170 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 170 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 170 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 170 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 170 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 170 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 170 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 0000253127 170 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 170 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 170 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 170 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 170 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000049398 170 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) Športový klub Sandberg 2028800 170 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 170 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 170 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 170 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 170 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 887151 170 Kč
4.40 km, 115 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 170 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 170 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 170 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 170 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 170 Kč
TZL6052 Polášková Kamila SKOB Zlín C 53338 170 Kč
4.10 km, 115 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 170 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 170 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 170 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 170 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 0000232005 170 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 170 Kč
TZL5858 Nečasová Eva SKOB Zlín C 53319 170 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 170 Kč
3.80 km, 115 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 120 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 120 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 53332 120 Kč
3.40 km, 110 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 120 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 120 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 120 Kč
2.30 km, 80 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 51296 50 Kč
2.90 km, 95 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 50 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 50 Kč
36S7900 Dubovský Filip (SVK) nereg. 2030952 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B zapůjčit 90 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B zapůjčit 90 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 50 Kč
VZA0201 Michal Ondrejka (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025368 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 0001400432 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 0002042526 50 Kč
ZBM0304 Kraus Jakub SK Žabovřesky Brno C 0002042528 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2028796 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 436930 50 Kč
VIC0304 Jochec Jan OB Vizovice C 425432 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
4.60 km, 140 m, 11 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
36S7200 Féder Medard (SVK) nereg. 7201802 90 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 90 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 90 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 90 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 90 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 90 Kč
66S0000 Porubský Peter (SVK) ŠK Triturus Nitra 2032166 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 90 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 90 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 90 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín B zapůjčit 130 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 90 Kč
VZA0001 Tomas Ondrejka (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025367 90 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 90 Kč
LCE0102 Gonda Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 253363 90 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 90 Kč
ZBM0103 Svoboda Marek SK Žabovřesky Brno C 0000000119 90 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 90 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 90 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 90 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 90 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 90 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 90 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 90 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 90 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 90 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 90 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 90 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 90 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 425421 90 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice B 53123 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
MOV0000 Holuša Václav SKOB Ostrava C 52785 90 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 90 Kč
36S0000 Cidorík Matej (SVK) nereg. 887948 90 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 90 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 90 Kč
6.50 km, 195 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 170 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 170 Kč
36S7600 Dubovský Andrej (SVK) nereg. 7201801 170 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 170 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 2059744 170 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 170 Kč
36S7301 Šiandor Juraj (SVK) nereg. 2030953 170 Kč
36S9900 Heriban Andrej (SVK) nereg. 886254 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 170 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 170 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201830 170 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 170 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 170 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 170 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 170 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 170 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 170 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 170 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 170 Kč
TZL9904 Hartmann Vojtěch SKOB Zlín zapůjčit 210 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 0007200360 170 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 0002054641 170 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 170 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 K 170 Kč
7.90 km, 300 m, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž B 2045216 170 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 170 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 170 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 170 Kč
51S9600 Takáč Teodor (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 2300845 170 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 170 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 0000361957 170 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 170 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 170 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 170 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 170 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 170 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 170 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 170 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 170 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 170 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 170 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 170 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 170 Kč
8.90 km, 380 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 53824 170 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 170 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering B 7698697 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 0000410320 170 Kč
12.60 km, 490 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 190 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 190 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 190 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 190 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 190 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 190 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 190 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 190 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 190 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 190 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 190 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 190 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 190 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 190 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 190 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 190 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 190 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 190 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 190 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 190 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 190 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 190 Kč
51S8500 Hríbik Miroslav (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 2300847 190 Kč
51S7901 Patráš Igor (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 1295689 190 Kč
51S8501 Pilát Miroslav (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 406952 190 Kč
51S7902 Šurgan Štefan (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 515024 190 Kč
51S8200 Patráš Andrej (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 2032618 190 Kč
51S8700 Szabó Rastislav (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 515155 190 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 190 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 190 Kč
51S8701 Mazúr Martin (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica C 515117 190 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 190 Kč
SHK8212 Stulík Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9153 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 190 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 190 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 190 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 190 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 8661 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 190 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 190 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 190 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 190 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 190 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 0000052008 190 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 190 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000232334 190 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 0001985625 190 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 190 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000896975 190 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 190 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 0000515462 190 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 190 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 190 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 190 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 190 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 190 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 190 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 190 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 190 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 190 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 190 Kč
VIC8911 Malý Ondřej OB Vizovice C 190 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 190 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 190 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 190 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 190 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 190 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 190 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 190 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 190 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 190 Kč
ASU9043 Vozda Vojtěch Magnus Orienteering C 515150 190 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 190 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 0007770000 190 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 0000888891 190 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 190 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 190 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 190 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 1007536 190 Kč
8.80 km, 325 m, 18 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 170 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 170 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 170 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 170 Kč
66S7300 Porubský Július (SVK) ŠK Triturus Nitra 2045596 170 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 170 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 170 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 170 Kč
LCE6721 Hubáček Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 53879 170 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 170 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 170 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 170 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 170 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 170 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 170 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 170 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 170 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 53320 170 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 170 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 170 Kč
7.80 km, 265 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
36S7300 Féder Medard (SVK) nereg. 7201804 170 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 170 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 170 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 170 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 170 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 170 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 170 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 170 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 170 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 170 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 170 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 170 Kč
VZA7400 Viskup Peter (SVK) Slávia ŽU Žilina 8049 170 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 170 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 170 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 170 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 170 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 170 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 170 Kč
6.90 km, 225 m, 17 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 170 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 170 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 170 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 170 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 170 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 170 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 170 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 170 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 170 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 170 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 170 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 170 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 170 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 170 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 170 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 170 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 170 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 170 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 170 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 170 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 170 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 0001396843 170 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 170 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 170 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 170 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 170 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 170 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 170 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 170 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 170 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 170 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 170 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 170 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 170 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 170 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 170 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 416051 170 Kč
6.30 km, 185 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 170 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 170 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 170 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 170 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 170 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 170 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 170 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 170 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 170 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 170 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 170 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 170 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 170 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 170 Kč
5.70 km, 175 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 170 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 170 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 170 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 170 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 170 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 170 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 170 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 170 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 170 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 170 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 170 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 170 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 170 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 170 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 170 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 170 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 170 Kč
4.80 km, 150 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
36S5000 Féder Medard (SVK) nereg. 887914 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 120 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 120 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 120 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 120 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 52341 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 120 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 120 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 120 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 120 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 120 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 120 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 120 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 120 Kč
4.20 km, 130 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 120 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 120 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 120 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 120 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 120 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 120 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 120 Kč
ZVS3701 Řezanina Josef TJ Zbrojovka Vsetín C 416096 120 Kč
2.50 km, 80 m, 7 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 90 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 50 Kč
TRI0504 Bujok Adam TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C 50 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C zapůjčit 90 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C zapůjčit 90 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 50 Kč
43S0400 Deván Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2050000 50 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 53276 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 50 Kč
ZBM0999 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno 0000000000 50 Kč
ZBM1199 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno 0000000000 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
TZL David Pekárek SKOB Zlín 50 Kč
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
66S7650 Porubská Andrea (SVK) ŠK Triturus Nitra 406967 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
VZA7052 Andrea Klabouchová (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027220 50 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 50 Kč
OTK0150 Sedlecká Anna OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433081 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 52223 50 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
NNN Jarmila Šarmanová Neregistrovaní 50 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 50 Kč
4.00 km, 110 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8591 Dovrtělová Gabriela SKOB Zlín 50 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 50 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 50 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 50 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 50 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 50 Kč
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč zapůjčit 90 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
ABM9256 Volná Jitka KOB ALFA Brno C 0000416014 50 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 50 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 50 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 50 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 50 Kč
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 50 Kč
KON8686 Daňková Tereza KOB Konice C 8899 50 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 50 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 50 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 50 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 50 Kč
6.00 km, 200 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 50 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 50 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 50 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 50 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 50 Kč
celkem přihlášených: 704, vklad: 96180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.