Event entries: Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet

Date:
2014/04/13
Place:
Organiser:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Classes:
D105     D135     D14     D18     D21     DH12     DH12SVK     H135     H14     H14SVK     H165     H18     H180     H21     MIX    
(3)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
47S 1 (SVK) TJ Rapid Bratislava 540 CZK
(7)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
KON 1 KOB Konice 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
25S 1 (SVK) KOB ATU Košice 540 CZK
(4)
Name
Club
Fee
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 270 CZK
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 270 CZK
TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 270 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 270 CZK
(15)
Name
Club
Fee
ABM 1 KOB ALFA Brno 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
ASU 2 Magnus Orienteering 540 CZK
BBM 1 BETA URSUS Orienteering 540 CZK
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TRI 2 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
VIC 1 OB Vizovice 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
47S 1 (SVK) TJ Rapid Bratislava 540 CZK
(16)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
KRN 1 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
25S 1 (SVK) KOB ATU Košice 540 CZK
53S 1 (SVK) KOB Sokol Pezinok 540 CZK
999 1 ARCHIV 540 CZK
(11)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 270 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 270 CZK
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 270 CZK
PLU 1 TJ SOKOL Plumlov 270 CZK
PLU 2 TJ SOKOL Plumlov 270 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 270 CZK
TRI 2 TJ TŽ Třinec 270 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 270 CZK
TZL 2 SKOB Zlín 270 CZK
VIC 1 OB Vizovice 270 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 270 CZK
(6)
Name
Club
Fee
27S 1 (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 180 CZK
47S 1 (SVK) TJ Rapid Bratislava 180 CZK
53S 1 (SVK) KOB Sokol Pezinok 180 CZK
53S 2 (SVK) KOB Sokol Pezinok 180 CZK
53S 3 (SVK) KOB Sokol Pezinok 180 CZK
53S 4 (SVK) KOB Sokol Pezinok 180 CZK
(14)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
AOP 2 Orientační Běh Opava 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 540 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 540 CZK
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 540 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 540 CZK
UOL 2 SOB Olomouc 540 CZK
25S 1 (SVK) KOB ATU Košice 540 CZK
47S 1 (SVK) TJ Rapid Bratislava 540 CZK
67S 1 (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 540 CZK
(9)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 270 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 270 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 270 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 270 CZK
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 270 CZK
TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 270 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 270 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 270 CZK
VIC 1 OB Vizovice 270 CZK
(3)
Name
Club
Fee
25S 1 (SVK) KOB ATU Košice 180 CZK
38S 1 (SVK) Slávia ŽU Žilina 180 CZK
53S 1 (SVK) KOB Sokol Pezinok 180 CZK
(3)
Name
Club
Fee
KON 1 KOB Konice 540 CZK
OOL 1 SK Haná orienteering 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
(15)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
BBM 1 BETA URSUS Orienteering 540 CZK
BBM 2 BETA URSUS Orienteering 540 CZK
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 540 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
KSU 3 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
25S 1 (SVK) KOB ATU Košice 540 CZK
(6)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 450 CZK
KRN 1 KOS TJ Lokomotiva Krnov 450 CZK
OOP 1 TJ Opava 450 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 450 CZK
25S 1 (SVK) KOB ATU Košice 450 CZK
47S 1 (SVK) TJ Rapid Bratislava 450 CZK
(30)
Name
Club
Fee
ABM 1 KOB ALFA Brno 540 CZK
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
AOP 2 Orientační Běh Opava 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
KRN 1 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 540 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
TZL 2 SKOB Zlín 540 CZK
TZL 3 SKOB Zlín 540 CZK
TZL 4 SKOB Zlín 540 CZK
VBM 1 VSK Mendelu Brno 540 CZK
VIC 1 OB Vizovice 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
25S 1 (SVK) KOB ATU Košice 540 CZK
27S 1 (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 540 CZK
53S 1 (SVK) KOB Sokol Pezinok 540 CZK
999 1 ARCHIV 540 CZK
999 2 ARCHIV 540 CZK
999 3 ARCHIV 540 CZK
(18)
Name
Club
Fee
ADA 1 OOB Spartak Adamov 390 CZK
BBM 1 BETA URSUS Orienteering 390 CZK
HLV 1 KČT - OB Holešov 390 CZK
KON 1 KOB Konice 390 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 390 CZK
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 390 CZK
LBM 1 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 390 CZK
OOP 1 TJ Opava 390 CZK
TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 390 CZK
TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 390 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 390 CZK
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 390 CZK
17S 1 (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 390 CZK
17S 2 (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 390 CZK
47S 1 (SVK) TJ Rapid Bratislava 390 CZK
53S 1 (SVK) KOB Sokol Pezinok 390 CZK
53S 2 (SVK) KOB Sokol Pezinok 390 CZK
999 1 ARCHIV 390 CZK
entered total: 160, fee: 73440 CZK