Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P     T    
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 40 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 40 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 40 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 40 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 40 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 40 Kč
2.00 km, 30 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 40 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 40 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 40 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 40 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 40 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 40 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 40 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 40 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 40 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 40 Kč
2.30 km, 45 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 40 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 40 Kč
KTA0252 Krejčířová Adéla SK Kotnov Tábor B 2025204 40 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 40 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 2017667 40 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 40 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 40 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 40 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 40 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 80 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 80 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 80 Kč
3.10 km, 75 m, 12 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice C 436444 90 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 90 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
TJH0051 Koblížková Iva TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232421 90 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 90 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 90 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 90 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 90 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice B 434588 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 90 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 90 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 90 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 90 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 90 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 90 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř C 8884 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 90 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 90 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 90 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 90 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 90 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 90 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 90 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 90 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 90 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 90 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 90 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 90 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 180 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 180 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 180 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 180 Kč
3.40 km, 80 m, 15 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 150 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 150 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 150 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 150 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 150 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 150 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 150 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 150 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 150 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 150 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 150 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 150 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 150 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 150 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 150 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 150 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 150 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 150 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 150 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 150 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 150 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 150 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 150 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 150 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 150 Kč
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 150 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 150 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 300 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 300 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 300 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 300 Kč
3.70 km, 80 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 150 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 150 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 150 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 150 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 150 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 150 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 150 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 150 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 150 Kč
KTA9751 Krejčířová Šárka SK Kotnov Tábor B 2025205 150 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 150 Kč
LPU9652 Schvachová Denisa OK Lokomotiva Pardubice C 224862 150 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 150 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 150 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 336713 150 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 150 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 300 Kč
4.80 km, 100 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(98)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 160 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 160 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 160 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 160 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 160 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 160 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 160 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 160 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 160 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 160 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 160 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 160 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 160 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 160 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 160 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 160 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 160 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 160 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 160 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 160 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 0001234321 160 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 0000995814 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 160 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 160 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 160 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 160 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 160 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 0000052339 160 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 160 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 160 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 160 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 160 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 160 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 160 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 160 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 160 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 160 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 160 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 160 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 220400 160 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 160 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 160 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 49371 160 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 160 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 160 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 160 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 160 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 160 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 160 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 160 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 160 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 160 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 160 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 160 Kč
CHT8551 Musilová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 160 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 160 Kč
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 160 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 160 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 160 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 160 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 160 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 160 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 160 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 160 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 320 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 160 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 320 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 320 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 320 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 320 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 320 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 320 Kč
3.80 km, 90 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 160 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 160 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 160 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 160 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 160 Kč
LPU8453 Baštová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 9221 160 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 160 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 160 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava C 219247 160 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 160 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 160 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 160 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 160 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 160 Kč
CST9551 Jeníčková Kateřina OB Strakonice C 682086 160 Kč
3.40 km, 80 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8051 Zemanová Petra Neregistrovaní 232351 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 124 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
CHT8752 Sýkorová Miroslava OOB SK Chrast 416080 70 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
3.60 km, 65 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 150 Kč
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 150 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 150 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 150 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 150 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 150 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2058510 150 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 150 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 150 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 150 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 150 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 150 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 150 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 300 Kč
3.30 km, 70 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 70 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 70 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 70 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 70 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 70 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 70 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 140 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 140 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 140 Kč
3.30 km, 70 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 150 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 150 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 150 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 150 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 150 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 150 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 150 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 150 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 150 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 150 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 150 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 150 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 150 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 150 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 150 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 150 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 150 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 300 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 300 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 300 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 300 Kč
3.10 km, 75 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 150 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 150 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 150 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 150 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 150 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 150 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 150 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 150 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 150 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 150 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 150 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 150 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 150 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 150 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 150 Kč
46A6850 Eschlböck Gudrun (AUT) OL Naturfreunde Linz 5458 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 300 Kč
2.70 km, 60 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 70 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 70 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 70 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
CHT6052 Řezníčková Hana OOB SK Chrast 53452 70 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 140 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 140 Kč
2.70 km, 60 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 150 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 150 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 150 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 150 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 150 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 150 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 150 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 150 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 150 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 150 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 150 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 150 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 150 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 300 Kč
2.80 km, 50 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 150 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 150 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 150 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 150 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 150 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 150 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 150 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 150 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 150 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 300 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 300 Kč
2.40 km, 45 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH5351 Kovářová Milena TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232411 70 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 140 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 140 Kč
2.40 km, 45 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 110 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 110 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 110 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 110 Kč
2.40 km, 35 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 110 Kč
TJH4851 Koblížková Michaela TJ Tolar Jindřichův Hradec C 2025364 110 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 110 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 110 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 110 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 110 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 110 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 110 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 220 Kč
1.90 km, 30 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 70 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 70 Kč
1.90 km, 30 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 110 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 110 Kč
1.90 km, 30 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 110 Kč
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH0601 Koblížek Adam TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51353 40 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2058512 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 40 Kč
2.00 km, 30 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 40 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 40 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 40 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 40 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 40 Kč
SJH0403 Sviták Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 40 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 40 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 125 40 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 40 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 40 Kč
2.50 km, 45 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 40 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 40 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 40 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 40 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 40 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 40 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 40 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 40 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 40 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 40 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 40 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 40 Kč
SJH0204 Eder Jonáš SOS Jindřichův Hradec C 442852 40 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 40 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 80 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 80 Kč
3.20 km, 80 m, 16 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 90 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B zapůjčit 130 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 90 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 90 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 90 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 90 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 90 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 90 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 90 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 90 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 90 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 90 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 90 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 0 90 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 90 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 90 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 90 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 180 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 90 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 180 Kč
3.60 km, 75 m, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 150 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 150 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 150 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 150 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 150 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 150 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 150 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 150 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 150 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 150 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 150 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 150 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 150 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 150 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 150 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 150 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 150 Kč
KTA9901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor B 5299 150 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 150 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 150 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 8435 150 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 150 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 150 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 150 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 150 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 150 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 150 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 150 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 150 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 300 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 300 Kč
3.90 km, 100 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 150 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 150 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 150 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 150 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 150 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 150 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 150 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 150 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 150 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 150 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 150 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 150 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 150 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 150 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 150 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 2045221 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 150 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 300 Kč
4.50 km, 115 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 150 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 150 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 150 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 150 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 150 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 150 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 150 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 150 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 150 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 150 Kč
5.90 km, 125 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(135)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 160 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 160 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 160 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 160 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 160 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 160 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 160 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 160 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 160 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 160 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 160 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 160 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 160 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 160 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 160 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 160 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 160 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 160 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 160 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 160 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 160 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 160 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 160 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 160 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 160 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 0000052008 160 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 0007770000 160 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0001976000 160 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 0000999666 160 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 0000500267 160 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 160 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 160 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 160 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 160 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 160 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 160 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 160 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 160 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 160 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000888645 160 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 160 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 0001985625 160 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 160 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 160 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 160 Kč
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 160 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 160 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 160 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 160 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 160 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 160 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 160 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 160 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 160 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 160 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 160 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 160 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 160 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 160 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 160 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 160 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 160 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 160 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 160 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 160 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 160 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 160 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 160 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 160 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 160 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 160 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 160 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 160 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 160 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 160 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 160 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 160 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 160 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 160 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 160 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 160 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 160 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 160 Kč
MBM8242 Podhrázský Zbyšek O-mikron C 342558 320 Kč
13B0000 Nikolov Kiril (BUL) Variant 5 9005555 160 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 320 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 320 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 320 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 320 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 160 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 320 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 320 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 320 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 320 Kč
PHK9100 Podziński Rafał OK 99 Hradec Králové C 7200169 320 Kč
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515034 320 Kč
4.80 km, 90 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 160 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 160 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 160 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 160 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže C 428720 160 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 160 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 160 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 160 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 160 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 160 Kč
SJI9304 Zacha Ondřej OK Jihlava C 219252 160 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 160 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 160 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 160 Kč
OOL7406 Al Abduli Jamal SK Haná orienteering C 440242 160 Kč
OOL7306 Al Zeyoudi Seed SK Haná orienteering C 440243 160 Kč
OOL8806 Abdalla Khamis SK Haná orienteering C 440244 160 Kč
OOL8906 Al Mansoori Abdulaziz SK Haná orienteering C 440246 160 Kč
OOL8506 Al Murshdi Ahmed SK Haná orienteering C 440247 160 Kč
OOL8807 Al Mazrouei Rashed SK Haná orienteering C 440248 160 Kč
OOL8406 Al Ktebi Khalid SK Haná orienteering C 440249 160 Kč
OOL8106 Al Shehhi Mohammed SK Haná orienteering C 440254 160 Kč
OOL8206 Al Kaabi Mubark SK Haná orienteering C 440255 160 Kč
OOL8306 Al Yamahi Salem SK Haná orienteering C 440256 160 Kč
OOL7706 Al Qaydi Ali SK Haná orienteering C 440258 160 Kč
OOL8006 Al Kaabi Salem SK Haná orienteering C 440245 160 Kč
OOL8207 Al Mteiri Ahmed SK Haná orienteering C 440257 160 Kč
3.60 km, 75 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 70 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 70 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 70 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 70 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 70 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 70 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 0 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 140 Kč
CHT7201 Švec Jiří OOB SK Chrast C 53151 140 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04630 140 Kč
NNN8600 Hudler Jiří Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
4.60 km, 90 m, 20 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 150 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 150 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 150 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 150 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 150 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 150 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 150 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 150 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 150 Kč
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 300 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 300 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 300 Kč
4.20 km, 90 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 70 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 70 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 70 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4638 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
CST7101 Jeníček Jiří OB Strakonice C 682078 70 Kč
4.20 km, 90 m, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 150 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
TJH7201 Koblížek Michal TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51355 150 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 150 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 150 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 150 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 150 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 150 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 150 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 150 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 150 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 150 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 150 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 150 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 150 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 150 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 150 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 150 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 150 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 150 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 150 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 150 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 150 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 150 Kč
4.00 km, 90 m, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 150 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 150 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 150 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 150 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 150 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 150 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 150 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 150 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 150 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 150 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 150 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 150 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 150 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 150 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 150 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 150 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 150 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 150 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 150 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 150 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 300 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 300 Kč
46A6500 Eschlböck Rainer (AUT) OL Naturfreunde Linz 5500 150 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 300 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 300 Kč
3.90 km, 85 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 70 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 70 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 70 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 140 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52238 140 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 140 Kč
3.90 km, 85 m, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 150 Kč
HCE6300 Růžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 150 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 150 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 150 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 150 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 150 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 150 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 150 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 150 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 150 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 150 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 150 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 150 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 150 Kč
3.50 km, 60 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 150 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 150 Kč
KCK5901 Kodeda Oldřich KOB Český Krumlov C 52372 150 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 150 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 150 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 150 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 150 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 150 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 150 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 150 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 150 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 150 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 150 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 150 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 150 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 150 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 150 Kč
OOL5906 Ibrahim Khamis SK Haná orienteering C 440241 150 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 300 Kč
3.30 km, 55 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 140 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 140 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 140 Kč
3.30 km, 55 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 110 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 110 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 110 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 110 Kč
26A5301 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 230580 110 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 110 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 110 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 110 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 110 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 110 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 110 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 110 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 110 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 110 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 110 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 110 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 110 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 220 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 220 Kč
2.80 km, 50 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 110 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 110 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 110 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 110 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 110 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 110 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 110 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 110 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 110 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 110 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 110 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 110 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 110 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 110 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 110 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 110 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 110 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 110 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 220 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 220 Kč
2.40 km, 35 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 70 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 70 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 140 Kč
2.40 km, 45 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 110 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 110 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 110 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 110 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 110 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 110 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 110 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 110 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 110 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 110 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 110 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 110 Kč
2.40 km, 35 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 110 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 110 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 110 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 110 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 110 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 110 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 110 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 220 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 220 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 220 Kč
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 40 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 40 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 2053580 40 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 40 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050483 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 416184 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 142 40 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 40 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH0502 Maděryč Ondřej SOS Jindřichův Hradec C 442845 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 40 Kč
RUZ0550 Lovětínská Anna TJ Růžená C 2070801 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 40 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš 2058502 40 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 40 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
SJI1000 Prášil Adam OK Jihlava 141 40 Kč
HCE1000 Růžička Jáchym TJ Hostivice zapůjčit 80 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 40 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga 51861 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
NNN1252 Nowaková Amálie Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
LPU1212 Kuhn Štěpán OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit 80 Kč
LPU1213 Kuhn Tomáš OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit 80 Kč
2.10 km, 40 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 40 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník 237000 40 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 40 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 40 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 40 Kč
KCK5953 Vladimíra Konečná KOB Český Krumlov C 49616 40 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 40 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C 446439 40 Kč
CHT9603 Dvořák Martin OOB SK Chrast 336708 40 Kč
DOR0209 Trefný Jan OK Dobříš 2050488 40 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 40 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 40 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
OKP9999 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha zapůjčit 80 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 40 Kč
3.50 km, 60 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 90 Kč
ZBM7337 Kasal Jiří SK Žabovřesky Brno 976000 90 Kč
ZBM7997 Vacková Jana SK Žabovřesky Brno 889688 90 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 7879 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 90 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 90 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 90 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 90 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 90 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 90 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 90 Kč
celkem přihlášených: 1188, vklad: 151330 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.