Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

pro kategorii: D16B

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
3.40 km, 80 m, 15 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 150 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 150 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 150 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 150 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 150 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 150 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 150 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 150 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 150 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 150 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 150 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 150 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 150 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 150 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 150 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 150 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 150 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 150 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 150 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 150 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 150 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 150 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 150 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 150 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 150 Kč
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 150 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 150 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 300 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 300 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 300 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 300 Kč