Event entries: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

for class: D16B

Date:
2014/05/11
Place:
Cyklocamp pod Landštejnem
Organiser:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
3.40 km, 80 m, 15 controls
(40)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 150 CZK
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 150 CZK
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 150 CZK
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 150 CZK
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 150 CZK
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 150 CZK
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 150 CZK
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 150 CZK
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 150 CZK
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 150 CZK
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 150 CZK
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 150 CZK
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 150 CZK
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 150 CZK
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 150 CZK
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 CZK
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 150 CZK
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 150 CZK
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 150 CZK
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 CZK
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 150 CZK
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 150 CZK
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 CZK
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 150 CZK
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 150 CZK
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 150 CZK
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 150 CZK
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 150 CZK
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 150 CZK
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 150 CZK
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 CZK
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 150 CZK
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 150 CZK
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 150 CZK
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 150 CZK
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 CZK
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 300 CZK
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 300 CZK
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 300 CZK
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 300 CZK