Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

pro kategorii: D21B

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
4.80 km, 100 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(98)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 160 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 160 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 160 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 160 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 160 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 160 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 160 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 160 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 160 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 160 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 160 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 160 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 160 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 160 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 160 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 160 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 160 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 160 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 160 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 160 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 0001234321 160 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 0000995814 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 160 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 160 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 160 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 160 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 160 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 0000052339 160 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 160 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 160 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 160 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 160 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 160 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 160 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 160 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 160 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 160 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 160 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 160 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 220400 160 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 160 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 160 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 49371 160 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 160 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 160 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 160 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 160 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 160 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 160 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 160 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 160 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 160 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 160 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 160 Kč
CHT8551 Musilová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 160 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 160 Kč
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 160 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 160 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 160 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 160 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 160 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 160 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 160 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 160 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 320 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 160 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 320 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 320 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 320 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 320 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 320 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 320 Kč