Event entries: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

for class: D21B

Date:
2014/05/11
Place:
Cyklocamp pod Landštejnem
Organiser:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
4.80 km, 100 m, 21 controls
Rank. coef.: 1.04
(98)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 160 CZK
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 160 CZK
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 CZK
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 160 CZK
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 160 CZK
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 CZK
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 CZK
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 160 CZK
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 160 CZK
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 160 CZK
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 CZK
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 160 CZK
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 160 CZK
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 160 CZK
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 160 CZK
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 160 CZK
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 160 CZK
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 160 CZK
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 160 CZK
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 CZK
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 160 CZK
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 160 CZK
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 160 CZK
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 160 CZK
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 160 CZK
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 CZK
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 160 CZK
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 160 CZK
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 160 CZK
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 160 CZK
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 0001234321 160 CZK
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 0000995814 160 CZK
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 160 CZK
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 160 CZK
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 CZK
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 160 CZK
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 160 CZK
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 160 CZK
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 160 CZK
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 CZK
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 0000052339 160 CZK
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 160 CZK
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 160 CZK
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 160 CZK
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 160 CZK
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 160 CZK
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 160 CZK
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 160 CZK
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 160 CZK
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 160 CZK
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 160 CZK
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 CZK
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 160 CZK
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 220400 160 CZK
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 160 CZK
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 160 CZK
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 49371 160 CZK
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 CZK
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 160 CZK
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 160 CZK
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 160 CZK
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 160 CZK
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 160 CZK
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 160 CZK
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 160 CZK
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 160 CZK
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 CZK
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 160 CZK
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 CZK
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 160 CZK
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 160 CZK
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 160 CZK
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 160 CZK
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 160 CZK
CHT8551 Musilová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 160 CZK
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 160 CZK
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 160 CZK
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 160 CZK
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 160 CZK
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 160 CZK
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 160 CZK
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 CZK
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 160 CZK
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 160 CZK
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 160 CZK
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 CZK
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 160 CZK
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 CZK
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 160 CZK
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 CZK
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 320 CZK
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 160 CZK
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 320 CZK
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 320 CZK
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 320 CZK
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 320 CZK
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 320 CZK
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 320 CZK