Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

pro kategorii: D40B

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
3.30 km, 70 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 150 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 150 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 150 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 150 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 150 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 150 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 150 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 150 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 150 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 150 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 150 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 150 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 150 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 150 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 150 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 150 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 150 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 300 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 300 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 300 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 300 Kč