Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

pro kategorii: H14B

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
3.20 km, 80 m, 16 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 90 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B zapůjčit 130 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 90 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 90 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 90 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 90 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 90 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 90 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 90 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 90 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 90 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 90 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 90 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 0 90 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 90 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 90 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 90 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 180 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 90 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 180 Kč