Event entries: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

for class: H16B

Date:
2014/05/11
Place:
Cyklocamp pod Landštejnem
Organiser:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
3.60 km, 75 m, 16 controls
(37)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 150 CZK
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 150 CZK
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 150 CZK
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 CZK
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 150 CZK
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 CZK
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 150 CZK
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 150 CZK
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 150 CZK
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 150 CZK
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 150 CZK
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 150 CZK
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 150 CZK
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 150 CZK
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 150 CZK
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 150 CZK
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 150 CZK
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 150 CZK
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 150 CZK
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 150 CZK
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 150 CZK
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 CZK
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 150 CZK
KTA9901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor B 5299 150 CZK
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 150 CZK
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 150 CZK
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 8435 150 CZK
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 150 CZK
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 150 CZK
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 150 CZK
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 150 CZK
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 150 CZK
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 150 CZK
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 150 CZK
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 150 CZK
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 300 CZK
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 300 CZK