Event entries: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

for class: H21B

Date:
2014/05/11
Place:
Cyklocamp pod Landštejnem
Organiser:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
5.90 km, 125 m, 25 controls
Rank. coef.: 1.04
(135)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 160 CZK
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 160 CZK
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 160 CZK
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 160 CZK
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 160 CZK
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 160 CZK
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 CZK
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 160 CZK
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 CZK
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 160 CZK
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 160 CZK
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 160 CZK
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 160 CZK
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 160 CZK
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 160 CZK
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 160 CZK
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 160 CZK
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 160 CZK
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 160 CZK
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 160 CZK
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 160 CZK
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 CZK
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 160 CZK
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 160 CZK
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 160 CZK
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 160 CZK
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 160 CZK
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 CZK
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 160 CZK
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 CZK
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 160 CZK
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 160 CZK
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 160 CZK
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 160 CZK
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 160 CZK
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 0000052008 160 CZK
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 0007770000 160 CZK
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0001976000 160 CZK
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 0000999666 160 CZK
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 0000500267 160 CZK
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 160 CZK
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 CZK
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 160 CZK
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 CZK
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 160 CZK
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 CZK
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 160 CZK
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 160 CZK
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 CZK
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 160 CZK
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 160 CZK
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 160 CZK
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 CZK
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 160 CZK
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 160 CZK
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 160 CZK
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 160 CZK
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 CZK
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 160 CZK
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000888645 160 CZK
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 160 CZK
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 0001985625 160 CZK
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 160 CZK
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 160 CZK
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 160 CZK
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 160 CZK
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 160 CZK
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 160 CZK
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 160 CZK
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 CZK
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 160 CZK
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 160 CZK
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 CZK
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 CZK
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 160 CZK
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 CZK
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 160 CZK
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 160 CZK
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 160 CZK
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 160 CZK
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 160 CZK
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 160 CZK
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 160 CZK
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 160 CZK
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 160 CZK
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 160 CZK
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 160 CZK
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 160 CZK
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 160 CZK
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 160 CZK
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 160 CZK
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 160 CZK
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 160 CZK
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 CZK
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 160 CZK
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 160 CZK
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 160 CZK
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 160 CZK
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 160 CZK
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 160 CZK
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 160 CZK
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 160 CZK
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 160 CZK
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 160 CZK
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 160 CZK
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 160 CZK
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 160 CZK
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 160 CZK
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 160 CZK
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 160 CZK
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 160 CZK
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 CZK
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 CZK
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 CZK
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 160 CZK
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 160 CZK
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 CZK
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 160 CZK
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 160 CZK
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 160 CZK
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 160 CZK
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 160 CZK
MBM8242 Podhrázský Zbyšek O-mikron C 342558 320 CZK
13B0000 Nikolov Kiril (BUL) Variant 5 9005555 160 CZK
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 320 CZK
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 320 CZK
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 320 CZK
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 320 CZK
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 160 CZK
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 320 CZK
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 320 CZK
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 320 CZK
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 320 CZK
PHK9100 Podziński Rafał OK 99 Hradec Králové C 7200169 320 CZK
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515034 320 CZK