Event entries: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

for class: HDR

Date:
2014/05/11
Place:
Cyklocamp pod Landštejnem
Organiser:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
HDR
1.80 km, 25 m, 6 controls
(43)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 40 CZK
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 40 CZK
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 2053580 40 CZK
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 40 CZK
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 40 CZK
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 CZK
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 40 CZK
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 40 CZK
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 CZK
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 CZK
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 CZK
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C rent 80 CZK
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050483 40 CZK
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 416184 40 CZK
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 CZK
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 CZK
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 CZK
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 CZK
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C rent 80 CZK
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 40 CZK
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 111 40 CZK
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 CZK
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 142 40 CZK
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 40 CZK
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 40 CZK
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 CZK
SJH0502 Maděryč Ondřej SOS Jindřichův Hradec C 442845 40 CZK
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 CZK
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 40 CZK
RUZ0550 Lovětínská Anna TJ Růžená C 2070801 40 CZK
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 40 CZK
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš 2058502 40 CZK
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 40 CZK
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 40 CZK
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 CZK
SJI1000 Prášil Adam OK Jihlava 141 40 CZK
HCE1000 Růžička Jáchym TJ Hostivice rent 80 CZK
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 40 CZK
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga 51861 40 CZK
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 CZK
NNN1252 Nowaková Amálie Neregistrovaní rent 80 CZK
LPU1212 Kuhn Štěpán OK Lokomotiva Pardubice rent 80 CZK
LPU1213 Kuhn Tomáš OK Lokomotiva Pardubice rent 80 CZK