Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
07.06.2014
Místo konání:
Mníšek u Liberec - Fojtka
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60B     D60C     D65B     D65C     D70B     H10L     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H20C     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     HDR     P2     P4    
3.60 km, 5 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 45 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 45 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 45 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 45 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 45 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 45 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 45 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 45 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4357 45 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 45 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 45 Kč
TJN0751 Vajskebrová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 45 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 45 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 45 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 45 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 45 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 45 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C zapůjčit 85 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 45 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 45 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 45 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 45 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 45 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 45 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 45 Kč
CHA0556 Močárková Amálie OK Chrastava C 2059767 45 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2059761 45 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 45 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 85 Kč
2.50 km, 140 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 60 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 60 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
RIC0551 Šmídová Ada OB Říčany C 2073684 60 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 60 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 1403060 60 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 60 Kč
3.30 km, 180 m, 6 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 60 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 60 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 60 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 60 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 60 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 60 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 60 Kč
BOR0251 Patzeltová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4367 60 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 60 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 60 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 60 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 60 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 60 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 60 Kč
JEN0351 Kyselová Adéla OB Jenišovice C 51224 60 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 60 Kč
VSP0252 Floriánková Anežka USK Praha C 2021841 60 Kč
DOK0252 Halamová Amálie OK Doksy C 2053240 60 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 60 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 60 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 60 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 60 Kč
NEJ0251 Slámová Barbora TJ Jiskra Nejdek 301424 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 60 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 2049596 60 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 60 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 60 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 60 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 60 Kč
CHA0051 Zlochová Anna OK Chrastava C 2067977 60 Kč
3.10 km, 170 m, 6 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 90 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 90 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 90 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 90 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 90 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 90 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 90 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 90 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 90 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 90 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 90 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 2056270 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 90 Kč
2.90 km, 170 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice C 436444 60 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 60 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 60 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 60 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 60 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 60 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 60 Kč
TJN0155 Výborová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067317 60 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 60 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 2056297 60 Kč
4.20 km, 220 m, 6 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 170 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 170 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 170 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 170 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 170 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 170 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 170 Kč
MAS9850 Istvánová Klára KČT Aš C 237548 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 170 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 170 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 170 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 170 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 170 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 420401 170 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 170 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 170 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 170 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 170 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 170 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 170 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 170 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 170 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 170 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 170 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 170 Kč
3.90 km, 200 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 90 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 90 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 90 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 90 Kč
5.70 km, 260 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 170 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 170 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 170 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 170 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 170 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 170 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 170 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 170 Kč
5.60 km, 270 m, 8 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 170 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 170 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 170 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 170 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 170 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 170 Kč
7.80 km, 390 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 190 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 190 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 190 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 190 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 190 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 190 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 190 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 190 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 190 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 190 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 190 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 190 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 190 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov R 995878 190 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 190 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 190 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 190 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 190 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 190 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 190 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 190 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 190 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 190 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 190 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 190 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 190 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 190 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 190 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 190 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 190 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 190 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 190 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 190 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 190 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 190 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 190 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 190 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 190 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 190 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 190 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 190 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 190 Kč
5.60 km, 270 m, 8 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 190 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 190 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 190 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 190 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 190 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 190 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 190 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 190 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 190 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 190 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 190 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 190 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 190 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 190 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 190 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 190 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 190 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 190 Kč
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 190 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 190 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 190 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 190 Kč
4.80 km, 230 m, 8 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 90 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 90 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 90 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 90 Kč
5.50 km, 265 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 170 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 170 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 170 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 170 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 170 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 170 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 170 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 170 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 170 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 170 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 170 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 170 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 170 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 170 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 170 Kč
4.80 km, 230 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 90 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 90 Kč
4.80 km, 230 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 170 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 170 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 170 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 170 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 170 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 170 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 170 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 170 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 170 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 170 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 170 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 170 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 170 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 170 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 170 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 170 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 170 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 170 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 170 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 170 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 170 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 170 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 170 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 170 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 170 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 170 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 170 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 170 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 170 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 170 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 170 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 170 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 170 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 170 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 170 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C zapůjčit 210 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 340 Kč
4.60 km, 235 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 90 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 90 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 90 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 90 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 90 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 90 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 90 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
4.60 km, 235 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 170 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 170 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 170 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 170 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 170 Kč
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 170 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 170 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 170 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 170 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 170 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 170 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 170 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 170 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 170 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 170 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 170 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 170 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 170 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 170 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 170 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 170 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 170 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 170 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 170 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 170 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 170 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 170 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 170 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 170 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 170 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 170 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 340 Kč
4.30 km, 220 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 90 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 90 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 90 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 90 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov 411412 90 Kč
4.30 km, 220 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 170 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 170 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 170 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 170 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 170 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 170 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 170 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 170 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 170 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 170 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 170 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 170 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 170 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 170 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 170 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 170 Kč
3.60 km, 170 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 90 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
3.60 km, 170 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 170 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 170 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 170 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 170 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 170 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 170 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 170 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 170 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 170 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 170 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 170 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 170 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 170 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 170 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 170 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 170 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 170 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 170 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 170 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 170 Kč
TUR5750 Holasová Jaroslava OOB TJ Turnov C 8207 170 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 170 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 170 Kč
3.30 km, 185 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 90 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 90 Kč
3.30 km, 185 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 120 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 120 Kč
3.10 km, 160 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 90 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 4631 90 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 90 Kč
3.10 km, 160 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 120 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 120 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 120 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 120 Kč
2.50 km, 155 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 90 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 90 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 981810 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
2.50 km, 155 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 120 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 120 Kč
3.60 km, 5 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 45 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 45 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 45 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 45 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 45 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 45 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 45 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C 2051528 45 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 45 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 45 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
TJN0502 Vajskebr Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 45 Kč
VLI0602 Rubáček Matouš Slavia Liberec orienteering C 4402227 45 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 45 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 45 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice 2060291 45 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 45 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 45 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 45 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 45 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 45 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 85 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 45 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 45 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 45 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 45 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 45 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 45 Kč
CHA0602 Vaner Filip OK Chrastava C 2059768 45 Kč
2.50 km, 140 m, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 60 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 60 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 60 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 60 Kč
TJN0404 Havíř Kryštof OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070856 60 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 60 Kč
VLI0401 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 4402230 60 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 60 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 60 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 60 Kč
LTP0401 Clark Arthur OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 60 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2049588 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 60 Kč
3.40 km, 190 m, 7 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 60 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 60 Kč
LME0200 Ždimera Vít SK Los Mělník C 336702 60 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 60 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 60 Kč
TUV0215 Trojan Tomáš SOK TJ Turnov C 60 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 428211 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 60 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 60 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 60 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 60 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 60 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 60 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 60 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 60 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 60 Kč
RIC0300 Šmíd Samuel OB Říčany C 2069058 60 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 60 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 60 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 60 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 60 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 60 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 60 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 60 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 60 Kč
4.00 km, 220 m, 7 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LTP0000 Kučera Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682115 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 90 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 90 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 90 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 90 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 90 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 90 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 90 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 90 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 2067346 90 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 90 Kč
3.60 km, 175 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 4373 60 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 60 Kč
TJN0000 Schindler Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 60 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 60 Kč
LTP0103 Clark Oskar William OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420417 60 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 2056271 60 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava C 2059764 60 Kč
CHA9903 Hradecký Ondřej OK Chrastava C 436430 60 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 60 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 60 Kč
5.70 km, 260 m, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 170 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 170 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 170 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 170 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 170 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 170 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 170 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 170 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 170 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 170 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 170 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 170 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 170 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 170 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 170 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 170 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 170 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 170 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 170 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 340 Kč
4.20 km, 220 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME9900 Ždimera Jan SK Los Mělník C 336710 90 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava C 2049592 90 Kč
7.50 km, 380 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 170 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 170 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 170 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 361920 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 170 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 170 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 170 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 170 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 170 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 170 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy B 7768 170 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov B 9080057 170 Kč
8.20 km, 440 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 170 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 170 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 170 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 170 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 170 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 170 Kč
7.00 km, 350 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 90 Kč
12.20 km, 560 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
12A8200 Janeček Olda (AUT) Naturfreunde Wien 515015 190 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 190 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 190 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 190 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 190 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 190 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 190 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 190 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 190 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 190 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 190 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 236987 190 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 190 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 190 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 190 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 190 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 190 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 190 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 190 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 190 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 190 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 190 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 190 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 190 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 190 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 190 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 190 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 190 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 190 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 190 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 190 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 190 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 190 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 190 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 190 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 190 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 190 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 190 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 190 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 190 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 190 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 190 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 190 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 190 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 190 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 190 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 190 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 190 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 190 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 190 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 190 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 190 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 190 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 190 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 190 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 190 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 190 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 190 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 190 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 190 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 190 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 190 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 190 Kč
10.10 km, 520 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 190 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 190 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 190 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 190 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 190 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 190 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 190 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 190 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 190 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 190 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 190 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 190 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 190 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 190 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 190 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 190 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 190 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 190 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 190 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 336795 190 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 190 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 190 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 190 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 190 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 190 Kč
7.50 km, 380 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 90 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 90 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 90 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 90 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 90 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 90 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 222651 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 90 Kč
8.20 km, 440 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 170 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 170 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 170 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 170 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 170 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 170 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 170 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 170 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 170 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 170 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 170 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 170 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 170 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 170 Kč
7.00 km, 350 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 90 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 90 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 90 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C zapůjčit 130 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
7.00 km, 350 m, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 170 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 170 Kč
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 170 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 170 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 170 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 170 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 170 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 170 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 170 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 170 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 170 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 170 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 170 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 170 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 170 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 170 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 170 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 170 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 170 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 170 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 170 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 170 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 170 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 170 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 170 Kč
LPU Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 170 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 170 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 170 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 170 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 170 Kč
6.40 km, 320 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 90 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 90 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232904 90 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 90 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 90 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 90 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 90 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany 2073691 90 Kč
6.40 km, 320 m, 11 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 170 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 170 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 170 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 170 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 170 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 170 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 170 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 170 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 170 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 170 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 170 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 170 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 170 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 170 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 170 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 170 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 170 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 170 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 170 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 170 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 170 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 170 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 170 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 170 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 170 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 170 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 170 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 170 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 170 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 170 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 170 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 170 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 170 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 170 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 170 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 170 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 170 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 170 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 170 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 170 Kč
6.30 km, 310 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
6.30 km, 310 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 170 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 170 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 170 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 170 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 170 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 170 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 170 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice 995804 170 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 170 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 170 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 170 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 170 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 170 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 170 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 170 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 170 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 170 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 170 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 170 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 170 Kč
HCE6300 Růžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 170 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 170 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 170 Kč
5.50 km, 265 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 90 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 90 Kč
5.50 km, 265 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 170 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 170 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 170 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 170 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 170 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 170 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 170 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 170 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 170 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 170 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 170 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 170 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 170 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 170 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 170 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 170 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 170 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 170 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 170 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 170 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 170 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 170 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 170 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 170 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 170 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 170 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 170 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 170 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 170 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 170 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 170 Kč
4.60 km, 235 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 90 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 90 Kč
4.60 km, 235 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 120 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446348 120 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 120 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 120 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 120 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 120 Kč
4.30 km, 220 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 90 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 90 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 90 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 90 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 90 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 90 Kč
4.30 km, 220 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 120 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 120 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 120 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
3.60 km, 170 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 90 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 90 Kč
3.60 km, 170 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 120 Kč
FYD4300 Buřita Dobroslav Jizerský klub OB Frýdlant C 49992 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 120 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 120 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 120 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 52159 120 Kč
3.30 km, 185 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 90 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 90 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 90 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 90 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 90 Kč
3.30 km, 185 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 120 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 120 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 120 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 120 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 120 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 120 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 120 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 120 Kč
3.60 km, 5 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 45 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 45 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 45 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 45 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 45 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 45 Kč
TUR0851 Blažková Karolína OOB TJ Turnov C 1403056 45 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov C 1403057 45 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403058 45 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 888638 45 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 45 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403059 45 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 45 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 45 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 45 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 45 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402217 45 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 45 Kč
TJN1450 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056300 45 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 45 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice 2060290 45 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 45 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C zapůjčit 85 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 85 Kč
KON0750 Krtičková Ester KOB Konice C 45 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 347881 45 Kč
RIC0701 Tolar Ondrej OB Říčany C 2073695 45 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 45 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 51699 45 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 45 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 45 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 45 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 45 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 45 Kč
CHA0651 Brandová Anna Marie OK Chrastava C 45 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 45 Kč
CHA0752 Jeřábková Tereza OK Chrastava C 2070836 45 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 45 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 45 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 2070837 45 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2070841 45 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2059763 45 Kč
CHA0652 Smolová Pavla OK Chrastava C 2049586 45 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2049591 45 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059765 45 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 436410 45 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2059762 45 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava zapůjčit 85 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C zapůjčit 85 Kč
CHA0850 Vanerová Natálie OK Chrastava zapůjčit 85 Kč
CHA0600 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 2059766 45 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 45 Kč
3.40 km, 180 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 60 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 60 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 60 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 60 Kč
FYD9801 Brož Dominik Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 60 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 60 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C 411538 60 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 60 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 60 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 60 Kč
TJN7451 Vajskebrová Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 60 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 60 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
VLI7650 Harazinová Radka Slavia Liberec orienteering C 49387 60 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
TUV7455 Hallmanová Katka SOK TJ Turnov 22869 60 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice 2060294 60 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 60 Kč
VSP7353 Floriánková Daniela USK Praha C 2021840 60 Kč
STB9650 Kumpoltová Pavla TJ Stadion Nový Bor 52909 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
JEN9851 Valkounová Markéta OB Jenišovice C 411613 60 Kč
JEN7459 Zakouřilová Markéta OB Jenišovice C 7789 60 Kč
JEN0102 Valkoun Jaroslav OB Jenišovice C 411599 60 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 60 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2070843 60 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 60 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha 2067966 120 Kč
6.00 km, 280 m, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 60 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 60 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KBP7350 Valterová Ivana KBP Praha 53521 60 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 60 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 60 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830713 60 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 60 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 60 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 60 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 60 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 60 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 60 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 60 Kč
VSP7304 Floriánek Jan USK Praha C 2032112 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 60 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 60 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C 446439 60 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 60 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 60 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 60 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 60 Kč
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice 5991 60 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava 2049594 60 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava 2070857 60 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 120 Kč
celkem přihlášených: 1205, vklad: 147835 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.