Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Proseč (u Skutče)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P1     P2    
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 40 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 40 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 40 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043603 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 40 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 40 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 40 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 40 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 40 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
RIC0551 Šmídová Ada OB Říčany C 2073684 40 Kč
2.20 km, 65 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno C 337646 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 40 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 40 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 40 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 40 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 40 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 40 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 40 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 40 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 2056290 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 53142 40 Kč
3.00 km, 125 m, 8 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 90 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 90 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 90 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 90 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 90 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 90 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 90 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 90 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 90 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 90 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 90 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 135 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 90 Kč
4.00 km, 195 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 170 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 420401 170 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 170 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 170 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 170 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 170 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 170 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 170 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 170 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 170 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 170 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 170 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 170 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 170 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 170 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 170 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 170 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 170 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 170 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 170 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 170 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 170 Kč
5.00 km, 190 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 170 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7770033 170 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 170 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 170 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 170 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 170 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 170 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 170 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 170 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 170 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 170 Kč
6.50 km, 280 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 170 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 887233 170 Kč
8.50 km, 390 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 190 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 190 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 190 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 190 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 190 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 190 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 190 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 190 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 190 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 190 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 190 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 190 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 190 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 190 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 190 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 190 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 190 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 190 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 995814 190 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 190 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 190 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 190 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 190 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 190 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 190 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 190 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 190 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 190 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 190 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 190 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 190 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 190 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 190 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 190 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 190 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 285 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 190 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 190 Kč
7.10 km, 330 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 190 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 190 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 190 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 190 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 190 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 190 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 190 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 190 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 190 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 190 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 190 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 190 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 190 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 190 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 190 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 190 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 190 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 190 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 190 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 190 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 190 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 190 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 190 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 190 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 190 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 190 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 190 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 190 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 190 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 190 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 190 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 190 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava C 219247 190 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 285 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 285 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 285 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 380 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 190 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 190 Kč
6.10 km, 245 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7652 Oujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 230 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 190 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 190 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 190 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 190 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 190 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 190 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 190 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 190 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 190 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 190 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 190 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 70 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 380 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 190 Kč
4.10 km, 185 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 70 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 70 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 70 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 124 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 141 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 110 Kč
6.50 km, 255 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 170 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 170 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 170 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 170 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 170 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 170 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 170 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 170 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 170 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 170 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 170 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 170 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 170 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 170 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 170 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 170 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 170 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 255 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 170 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 340 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 170 Kč
5.10 km, 215 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 70 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 70 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 70 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 70 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 70 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 70 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 70 Kč
VLI7650 Harazinová Radka Slavia Liberec orienteering C 49387 70 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 70 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 70 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 70 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 70 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno P 70 Kč
5.60 km, 250 m, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 170 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 170 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 170 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 170 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 170 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 170 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 170 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 170 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 170 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 170 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 170 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 170 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 170 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 170 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 170 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 170 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 170 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 170 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 170 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 170 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 170 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 170 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 170 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 170 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 170 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 170 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 170 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 170 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 170 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 170 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 170 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 170 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 170 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 170 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 255 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 255 Kč
5.10 km, 185 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 170 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 170 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 170 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 170 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 170 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 170 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 170 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 170 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 170 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 170 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 170 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 170 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 170 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 170 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 170 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 170 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 170 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 170 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 170 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 170 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 170 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 170 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 170 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 170 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 170 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 170 Kč
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 70 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 70 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 70 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 301416 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 70 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
4.50 km, 170 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 170 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 170 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 170 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 170 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 170 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 170 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 170 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 170 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 170 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 170 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 170 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 170 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 170 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 170 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 170 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 170 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 170 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 170 Kč
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 170 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 170 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 170 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 170 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 170 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 170 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 170 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 170 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 170 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 170 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 170 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 170 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 170 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 170 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 170 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 170 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 170 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 170 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 170 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 170 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 170 Kč
3.30 km, 110 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 120 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 120 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 120 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
3.30 km, 110 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 120 Kč
3.10 km, 125 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 120 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 120 Kč
2.50 km, 120 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 120 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 120 Kč
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
ZBP0700 Sedláček Martin OOB SK Zbraslav zapůjčit 80 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 52248 40 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 40 Kč
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 40 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 40 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 40 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 40 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 40 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 40 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 40 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 40 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 40 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 40 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 80 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 2073716 40 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 40 Kč
ZBM Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno 2051515 40 Kč
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 40 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 40 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 40 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 40 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 40 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 40 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 40 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 40 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 40 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 40 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 40 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2011812 40 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 2056295 40 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 428211 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 40 Kč
RIC0300 Šmíd Samuel OB Říčany C 2069058 40 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 40 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 40 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 40 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 40 Kč
4.20 km, 190 m, 10 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 90 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 90 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 90 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 90 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 90 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 2075680 90 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 90 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 90 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 90 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 2053545 90 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 90 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 90 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 90 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 135 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 135 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 90 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 40 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 90 Kč
5.60 km, 265 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 170 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 170 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 170 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 170 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 170 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 170 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 170 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 170 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 70 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 170 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 170 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 2060206 170 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 170 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 170 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 170 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 170 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 170 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 255 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 170 Kč
7.70 km, 355 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 170 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 170 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 170 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 170 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 170 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit 210 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 170 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 170 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 170 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9814 170 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 170 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 170 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 340 Kč
10.20 km, 420 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 170 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 170 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 170 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 170 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 170 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 170 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín B 0000009983 170 Kč
12.50 km, 540 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 190 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 190 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 190 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 190 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 190 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 190 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 190 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 190 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 190 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga R 7003030 190 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 190 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 190 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 190 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 190 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 190 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 190 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 190 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 190 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 190 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 190 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 190 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 190 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 190 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 515170 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 190 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 190 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 190 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 190 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 190 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 190 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 190 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 190 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 190 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 190 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 190 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 190 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 190 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 190 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 500267 190 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 190 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 190 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 190 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 190 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 190 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 190 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 190 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 190 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 190 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 190 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 190 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 190 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 190 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 504413 190 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 190 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 190 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 190 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 190 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 190 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 190 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 190 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 190 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 190 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 190 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 285 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 190 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 285 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 380 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 380 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 285 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 380 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 190 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 190 Kč
10.60 km, 460 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 190 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 190 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 190 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 190 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 190 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 190 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 190 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 190 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53137 190 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 190 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 190 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 190 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 190 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 190 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 190 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 190 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 190 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 190 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 190 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 190 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 190 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 190 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 190 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 190 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 190 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 190 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 190 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 190 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 190 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 190 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 190 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 190 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 190 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 190 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 190 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 190 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 190 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 285 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 285 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 285 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 190 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 380 Kč
8.40 km, 390 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 190 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 190 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 190 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 190 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 190 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 4781 190 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 920697 190 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 190 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 190 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 190 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 190 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 190 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 190 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 190 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 380 Kč
6.10 km, 270 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 70 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
OSN9200 Černík Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8023 70 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
9.50 km, 375 m, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 170 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 170 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09811 170 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 170 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 170 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 170 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 170 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 170 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 170 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 170 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 170 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 170 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 170 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
6.50 km, 265 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53250 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 70 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 70 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 70 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 70 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 70 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 70 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 70 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 70 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 70 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 70 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
8.50 km, 365 m, 19 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 170 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 170 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 170 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 170 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 170 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 170 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 170 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 170 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 170 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 170 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 170 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 170 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 170 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 170 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 170 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 170 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 170 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 170 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 170 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 170 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 170 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 170 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 170 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 170 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 170 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 170 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 170 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 170 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 170 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 255 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 255 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 170 Kč
6.70 km, 290 m, 17 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 170 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 170 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 170 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 170 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 170 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 170 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 170 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 170 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 170 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 170 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 170 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 170 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 170 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 170 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 170 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 170 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 170 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 170 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 170 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 170 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 170 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 170 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 170 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 170 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 170 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 170 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 170 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 170 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 170 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 170 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 170 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 170 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 170 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 170 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 255 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 340 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 170 Kč
5.10 km, 195 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 70 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
5.90 km, 250 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 170 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 170 Kč
HCE6300 Růžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 170 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 170 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 170 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 170 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 170 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 170 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 170 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 170 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 170 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 170 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 170 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 170 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 170 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 170 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 170 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 170 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 170 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 170 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 170 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 170 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 170 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 170 Kč
5.00 km, 180 m, 12 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 170 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 170 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 170 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 170 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 170 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 170 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 170 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 170 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 170 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 170 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 170 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 170 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 170 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 170 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 170 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 170 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 170 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 170 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 170 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 170 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 170 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 170 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 170 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 170 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 170 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 170 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 170 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 170 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 170 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 170 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 170 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 170 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka 9691 340 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 340 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 340 Kč
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 70 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 70 Kč
4.00 km, 150 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 120 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 120 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 120 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 120 Kč
MKP5100 Liberský Mirko SK GORDIC Praha Kačerov C 51693 180 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 180 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 240 Kč
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 120 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 120 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 180 Kč
3.30 km, 110 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
3.40 km, 110 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 120 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 120 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 120 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 120 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 240 Kč
3.10 km, 125 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 120 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 120 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 120 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 120 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 120 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 180 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 240 Kč
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C zapůjčit 80 Kč
ABM0411 Brant Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
ABM0911 Brant Marko KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 232730 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 53276 40 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 0 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 111 40 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 40 Kč
ABM0502 Smutný Jakub KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 52317 40 Kč
ADA Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
PHK1055 Julie Šímová OK 99 Hradec Králové C 405972 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 887911 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 139 40 Kč
ADA7501 Kozohorský Jiří OOB Spartak Adamov 2073729 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C P 40 Kč
ZBP0951 Sedláčková Veronika OOB SK Zbraslav P 40 Kč
2.90 km, 90 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 40 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 40 Kč
ZBP7200 Sedláček Otakar OOB SK Zbraslav zapůjčit 80 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 40 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 40 Kč
DKP8747 Zahradníček Petr Oddíl OB Kotlářka C 7766677 40 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 40 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 40 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno 2067216 40 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 40 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C 446439 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 40 Kč
ABM0059 Syrovátková Andrea KOB ALFA Brno C 420427 40 Kč
3AC8450 Brabcová Jana NER - Novakovi 845424 40 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 40 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 40 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 40 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 40 Kč
NNN Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 40 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 40 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 40 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 51638 40 Kč
RBK9015 Pekárek Michal SK Radioklub Blansko C 301285 40 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 40 Kč
ROU695x Dvořáková Viola SKOB Roudnice nad Labem 1602625 40 Kč
ROU92xx Dvořák Jan SKOB Roudnice nad Labem 428267 40 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 40 Kč
OSN Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51979 40 Kč
5.20 km, 160 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 40 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 40 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 40 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 40 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 40 Kč
9CC8600 Metelka Jiří NEREG 2075654 40 Kč
TBM9853 Kliglová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 410196 40 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 40 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 40 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 40 Kč
LPU0153 Schvachová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 219205 40 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 51646 40 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 40 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 40 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 40 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 40 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 40 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 40 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 40 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 40 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 40 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 40 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 40 Kč
73C Gregor David xxx P 40 Kč
celkem přihlášených: 1202, vklad: 156490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.