Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
07.09.2014
Místo konání:
Proseč (u Skutče)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P1     P2    
Nahrávám data...

D10N 1.30 km, 30 m, 6 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0750 Vítková HanaVítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
VSP0751 Baldriánová EvaBaldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
VSP0651 Jedličková JosefínaJedličková Josefína USK Praha C 443085 40 Kč
VSP0853 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TBM0655 Ehlová MartinaEhlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
KAM0651 Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 40 Kč
DKP0750 Štoková SofieŠtoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 40 Kč
SJH0652 Kubičková KateřinaKubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
ADA0651 Procházková DoubravkaProcházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
JHB0551 Honzáková LenkaHonzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč

D10C 2.20 km, 40 m, 8 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková LenkaMiková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
PZR0651 Doleželová AnnaDoleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
OSN0454 Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 40 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 40 Kč
SJH0453 Komárková JindraKomárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
VLI0555 Martanová LeaMartanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 40 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
OSN0450 Marečková EmaMarečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
PHK0450 Chvátilová JohanaChvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 40 Kč
DOR0455 Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 40 Kč
SHK0450 Kroniková SylvieKroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 40 Kč
VSP0453 Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna USK Praha C 2021847 40 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany C 2060260 40 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany C 2069057 40 Kč
VPM0456 Šauli KateřinaŠauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 40 Kč
VSP0454 Aschermannová KláraAschermannová Klára USK Praha C 2020713 40 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
KAM0650 Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 40 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
DOB0550 Kubcová AnnaKubcová Anna KOB Dobruška C 7259 40 Kč

D12C 2.80 km, 40 m, 9 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0357 Vedrová ElaVedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
ABM0259 Holečková MichaelaHolečková Michaela KOB ALFA Brno C 337646 40 Kč
VRL0251 Štreglová ZuzanaŠtreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 40 Kč
VPM0452 Staňková RadkaStaňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
VPM0451 Richtrová KamilaRichtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
LPU0357 Pušová BáraPušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 40 Kč
KAM0350 Hankovcová HelenaHankovcová Helena OK Kamenice B 442879 40 Kč
SJC0252 Janků AnnaJanků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 40 Kč
PHK0255 Vandasová AdélaVandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 40 Kč
NEJ0250 Marešová KláraMarešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 40 Kč
SHK0350 Thýnová MartinaThýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 40 Kč
SHK0251 Raková PetraRaková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 40 Kč
VSP0250 Titzová AdélaTitzová Adéla USK Praha B 2035748 40 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 40 Kč
OSN0250 Slámová TaťánaSlámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
VSP0253 Aschermannová TerezaAschermannová Tereza USK Praha B 2020712 40 Kč
RUZ0251 Jelínková AdélaJelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
SJH0352 Veselá AnetaVeselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
SJH0252 Blažková KateřinaBlažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
SJC0251 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 2056290 40 Kč
CTB0353 Sabolová MarieSabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
SJH0452 Kubičková KristýnaKubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
TTR0351 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 52239 40 Kč
CHT0251 Starková TerezaStarková Tereza OOB SK Chrast B 53142 40 Kč

D14B 3.20 km, 60 m, 11 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0199 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 90 Kč
ZAM0051 Borovičková ValerieBorovičková Valerie OB T.J. Sokol Žamberk B 2053567 90 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 90 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
LTP0051 Riby RoseRiby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
PZR0152 Polanská NellyPolanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
TAP0051 Dědková TeodoraDědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 90 Kč
PZR0050 Niederlová AnneliNiederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
RIC0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 90 Kč
ZAM0151 Kubíčková IvaKubíčková Iva OB T.J. Sokol Žamberk B 1398976 90 Kč
VPM0153 Staňková MarkétaStaňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 90 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
TJN0153 Šklíbová MíšaŠklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 90 Kč
DOB0051 Peterová JanaPeterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
OSN0055 Stoklasová DanielaStoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 90 Kč
STH0053 Gallová VeronikaGallová Veronika SK Studenec B 2035745 90 Kč
STH0051 Hrnčířová MagdaHrnčířová Magda SK Studenec C 9044 90 Kč
STH0251 Chrástová TerezaChrástová Tereza SK Studenec B 7201779 90 Kč
STH0052 Zahradníková DenisaZahradníková Denisa SK Studenec C 425576 90 Kč
OSN0099 Zrníková AdélaZrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 90 Kč
MFP0150 Šimšová BarboraŠimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
TUR0051 Hájková AnnaHájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 90 Kč
SRK0151 Kosová TerezaKosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 90 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 416343 90 Kč
LPU0151 Držková BerenikaDržková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LPU0050 Filipová TerezaFilipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
SJI0051 Foltýnová EvaFoltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
KAM0050 Kováříková MarieKováříková Marie OK Kamenice A 436964 90 Kč
KAM0151 Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
KAM0153 Šafková SofieŠafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
SJC0153 Kochová AnnaKochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 90 Kč
SJC0151 Vejražková RózaVejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 90 Kč
VLI0252 Martanová ElinMartanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043610 90 Kč
BOR0151 Jeřábková NinaJeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
PHK0051 Hápová PetraHápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
CHA0050 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 90 Kč
NEJ0151 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 90 Kč
SJC0156 Matějková BarboraMatějková Barbora Sportcentrum Jičín C 4293 90 Kč
SHK0151 Zimová BarboraZimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
SHK0150 Kroniková ŠtěpánkaKroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
RIC0051 Šrámková HanaŠrámková Hana OB Říčany B 2031355 90 Kč
DKP0151 Kalousková MarieKalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
TJN0150 Baloghová LídaBaloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 90 Kč
EKP0153 Blahová PavlaBlahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 90 Kč
SLA0051 Straková VeronikaStraková Veronika SKOB Slaný B 219276 135 Kč
KRL0051 Biersaková DagmarBiersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 180 Kč
KRL0152 Šlechtová TerezaŠlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 180 Kč
SJH0052 Hojná EliškaHojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 90 Kč
CTB0051 Boháčová AnnaBoháčová Anna SK OB Chotěboř C 8884 40 Kč
MLA0251 Černá KateřinaČerná Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 90 Kč

D16B 3.10 km, 90 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková KarolínaŽejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 150 Kč
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 150 Kč
KNC9850 Kopecká EliškaKopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 420401 150 Kč
LLI9854 Fürstová AnnaFürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 150 Kč
SJH9853 Dundáčková JulieDundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 150 Kč
STH9953 Urbanová MarkétaUrbanová Markéta SK Studenec B 9997 150 Kč
ROZ9951 Voltrová AlenaVoltrová Alena OK Roztoky B 438638 150 Kč
LPM9850 Kinkorová TerezaKinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 150 Kč
MAS9853 Pelcová TerezaPelcová Tereza OOB Aš C 416189 150 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 150 Kč
VPM9853 Kroupová EliškaKroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava A 336765 150 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 150 Kč
VLI9950 Poloprutská LuciePoloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 150 Kč
PGP9952 Kolářová JohanaKolářová Johana SK Praga B 897346 150 Kč
PHK9999 Kubíčková JanaKubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 224883 150 Kč
NEJ9950 Marešová AlexandraMarešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 150 Kč
TAP9853 Poláková TerezaPoláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 Kč
SHK9952 Malinová ApolenaMalinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 150 Kč
TAP9854 Poláková KateřinaPoláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 150 Kč
VSP9950 Kopecká JohanaKopecká Johana USK Praha B 2021848 150 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga B 331147 150 Kč
VPM9852 Mikešová AdélaMikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 225 Kč
KRL9951 Hanáková LenkaHanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 300 Kč
SJH9852 Hojná DominikaHojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 150 Kč
PZR9951 Nechutová AnetaNechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 150 Kč

D18B 3.40 km, 110 m, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová BarboraBalcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 150 Kč
SJH9751 Parkanová VeronikaParkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 150 Kč
VPM9752 Obytová KateřinaObytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 150 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky B 438639 150 Kč
VPM9751 Hlinovská JohanaHlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 150 Kč
VPM9753 Šafrhansová LucieŠafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 150 Kč
TUR9755 Nejezchlebová BarboraNejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 150 Kč
TUR9753 Roškotová LucieRoškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 150 Kč
KAM9651 Hejnalová EvaHejnalová Eva OK Kamenice C 9356 150 Kč
VLI9750 Poloprutská KláraPoloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 150 Kč
PHK9654 Šádková LucieŠádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 150 Kč
LTP9750 Kovářová LenkaKovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 150 Kč
KRL9655 Lavičková MichaelaLavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 300 Kč

D20B 3.70 km, 120 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.04

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9550 Košková AničkaKošková Anička LOK-o Liberec B 1398995 150 Kč
TUR9555 Dragowska MariaDragowska Maria OOB TJ Turnov C 887233 150 Kč

D21A 4.60 km, 160 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.04

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
CHT8851 Kopáčková IvaKopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 160 Kč
PGP8852 Smolková KateřinaSmolková Kateřina SK Praga C 53556 160 Kč
TBM7654 Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 160 Kč
DKP8654 Margoldová BarboraMargoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 160 Kč
DKP8853 Karochová SimonaKarochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 160 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
LCE8751 Vlažná LucieVlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 160 Kč
DKP8154 Janatová LucieJanatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 160 Kč
DKP8850 Svobodná ŠárkaSvobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 160 Kč
DKP8256 Košťálová PetraKošťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 160 Kč
LTU8451 Ulahelová JanaUlahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 160 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 682683 160 Kč
TUR8650 Krafková LucieKrafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 160 Kč
TUR9252 Poloprutská MarkétaPoloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 160 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 160 Kč
TUR7959 Sedláčková MartinaSedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 160 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
LPU9051 Bolechová AnežkaBolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 160 Kč
LPU8753 Mrštíková KvětaMrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 Kč
LPU8499 Przyczková MichaelaPrzyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 160 Kč
LPU8751 Sůvová BarboraSůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 160 Kč
LPU8359 Škodová PetraŠkodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 160 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 160 Kč
LPU8552 Udržalová PavlaUdržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 160 Kč
LPU9054 Valachová MartinaValachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 160 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 51780 160 Kč
SJC8951 Soukupová LucieSoukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
LTU8950 Petrželová TerezaPetrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 160 Kč
ZBM8658 Palasová PetraPalasová Petra SK Brno Žabovřesky C 52330 160 Kč
ZBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra SK Brno Žabovřesky R 995814 160 Kč
PHK8855 Azebová NinaAzebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 160 Kč
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 160 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 160 Kč
PHK8951 Čepová DanielaČepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 160 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 887906 160 Kč
PHK9353 Kamenická KateřinaKamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 160 Kč
DKP8254 Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 160 Kč
TAP9053 Zamazalová KateřinaZamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 160 Kč
TJP9350 Krausová MartinaKrausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 160 Kč
SHK9051 Mechlová LenkaMechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 160 Kč
SHK8152 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 160 Kč
SHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 160 Kč
MFP7959 Králová MichaelaKrálová Michaela Matfyz Praha C 52139 160 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 9784 160 Kč
VSP7752 Gajdová KristinaGajdová Kristina USK Praha C 436445 160 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 53598 160 Kč
VAM8651 Smutná PavlaSmutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
PGP9253 Myslivečková ZuzanaMyslivečková Zuzana SK Praga C 53705 160 Kč
PGP9053 Ježková DominikaJežková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
DKP9450 Dlouhá HanaDlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 160 Kč
AOV8750 Petrová TerezaPetrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 160 Kč
PTI8771 Boháčová LucieBoháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 160 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 160 Kč
PGP9054 Flašarová KristýnaFlašarová Kristýna SK Praga C 49617 240 Kč
SHK8051 Toužilová MartinaToužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 160 Kč
ZBM8459 Tvarůžková PetraTvarůžková Petra SK Brno Žabovřesky C 51765 160 Kč
PHK8852 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 160 Kč

D21B 4.10 km, 130 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.04

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 160 Kč
VAM8850 Staroňová HanaStaroňová Hana OB Vamberk C 160 Kč
TJN9353 Krpatová KláraKrpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 160 Kč
TJN7754 Hrobařová LenkaHrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 160 Kč
DOB8751 Peterová VěraPeterová Věra KOB Dobruška C 682690 160 Kč
STH8951 Viková VendulaViková Vendula SK Studenec C 8889 160 Kč
STH9356 Ducháčková KateřinaDucháčková Kateřina SK Studenec C 416278 160 Kč
EKP8351 Pokorná KristýnaPokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 160 Kč
73C7650 Širůčková DanielaŠirůčková Daniela xxx 2056292 160 Kč
VRL9254 Jebavá LucieJebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 160 Kč
RBK9252 Pekárková MonikaPekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 Kč
TUR8852 Sehnalová TerezaSehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 160 Kč
LPU8151 Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 160 Kč
LPU8454 Petrová DanielaPetrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 160 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 160 Kč
BOR8850 Šákrová MichaelaŠákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 160 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 160 Kč
SHK9351 Fundová EliškaFundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 160 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 160 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita TerezieOndřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 160 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 160 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 160 Kč
ZBP8050 Zoubková JanaZoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 160 Kč
SJI9351 Teplá BarboraTeplá Barbora OK Jihlava C 219247 160 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 52113 240 Kč
DKP8759 Setínková EvaSetínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 240 Kč
PGP8455 Horová KláraHorová Klára SK Praga C 51659 240 Kč
DKP8350 Karbanová VendulaKarbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 240 Kč
VLI8054 Matějů KateřinaMatějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 320 Kč
DKP8158 Štoková MarianaŠtoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 320 Kč
ZBM8451 Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 7906090 160 Kč
ZBM8661 Königová JanaKönigová Jana SK Brno Žabovřesky C 1234321 160 Kč

D21C 3.70 km, 100 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.04

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7652 Oujeská LenkaOujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 200 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
JHB8952 Králová IvetaKrálová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
ZBP7654 Sedláčková JanaSedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 160 Kč
LPU7670 Držková MarkétaDržková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 160 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 160 Kč
LPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 160 Kč
SJC8484 Kazdová LenkaKazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 160 Kč
SJC8355 Musilová VendulaMusilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 160 Kč
CHC8851 Pěluchová DanielaPěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 160 Kč
SJC8759 Zamrzlová EvaZamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 160 Kč
SJI9056 Řezníčková TerezaŘezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 70 Kč
OSN8555 Voráčková LenkaVoráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 70 Kč
CTB9254 Ondráčková LucieOndráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
JHB9160 Fencíková LucieFencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 320 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
SBK8383 Csakvaryová LenkaCsakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 160 Kč
RUZ8151 Kubešová EvaKubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
JHB6851 Melounová MiroslavaMelounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
ASU8597 Jindřišková MartinaJindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 160 Kč
MBM8998 Krásenská EvaKrásenská Eva O-mikron C P 160 Kč

D21D 3.40 km, 110 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.04

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7052 Dundáčková HanaDundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
LLI7551 Peterková ViktoriePeterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 70 Kč
CTB7052 Žandová HanaŽandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 70 Kč
LPU8960 Procházková MichaelaProcházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 70 Kč
SJI6751 Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka OK Jihlava C 124 70 Kč
SJI7852 Vítková LenkaVítková Lenka OK Jihlava C 141 70 Kč
SJH7550 Blažková MarkétaBlažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH8251 Míková MichaelaMíková Michaela SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 110 Kč

D35B 3.70 km, 120 m, 17 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
PGP6450 Smolková AlenaSmolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
LLI7550 Bradáčová MarieBradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 150 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
VPM7551 Hasmanová LenkaHasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 150 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 150 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 150 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 150 Kč
LPU7356 Mrskočová DanaMrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 150 Kč
LPU7958 Zitková RadkaZitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 150 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 150 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 150 Kč
OSN7550 Marečková KateřinaMarečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 150 Kč
PHK7450 Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
SHK7350 Kroniková JanaKroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 150 Kč
RIC7251 Šrámková IvaŠrámková Iva OB Říčany C 2035141 150 Kč
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8857 150 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 53546 150 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
VPM7852 Šauli IvaŠauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 150 Kč
NPA7852 Tauchmanová IvanaTauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 150 Kč
OSN7850 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 150 Kč
KSH7753 Hulcová PavlaHulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 225 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 52242 150 Kč
LTP7758 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 300 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 150 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 150 Kč

D35C 3.20 km, 100 m, 15 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7071 Miková IvaMiková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 70 Kč
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 70 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 70 Kč
ZBP7751 Jílková RadkaJílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 70 Kč
VPM7451 Richtrová LucieRichtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 70 Kč
BRU7152 Rusinová AlenaRusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 70 Kč
VLI7650 Harazinová RadkaHarazinová Radka Slavia Liberec orienteering C 49387 70 Kč
PHK7151 Maňáková SilvieMaňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 70 Kč
NEJ7450 Marešová MarcelaMarešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
PZR7070 Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TBM7467 Grycová PetraGrycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 70 Kč
FSP7555 Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 70 Kč
TBM7275 Kubáňová JanaKubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 70 Kč
RBK7451 Broschová LucieBroschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 70 Kč
SJH7752 Kubičková MartinaKubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
JHB7753 Honzáková JanaHonzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 70 Kč
TTR7551 Palátová LenkaPalátová Lenka OOB Třebíč C 4673 70 Kč
ADA7651 Procházková LucieProcházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
TBM7371 Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková LucieCicvárková Lucie SK Brno Žabovřesky P 70 Kč

D40B 3.40 km, 100 m, 15 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB7499 Dolejší LenkaDolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 150 Kč
PZR7171 Doleželová IvaDoleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 150 Kč
KRE7051 Dulovcová MarieDulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 150 Kč
VPM6951 Staňková MarcelaStaňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 150 Kč
TJN7050 Posseltová RomanaPosseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 150 Kč
TJN6051 Zuzánková RůženaZuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 150 Kč
STH7351 Kalenská KateřinaKalenská Kateřina SK Studenec C 410777 150 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 150 Kč
OSN7356 Janíčková JitkaJaníčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 150 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 150 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU7155 Fenclová MarkétaFenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 150 Kč
LPU6859 Kaplanová IvaKaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 150 Kč
LPU6954 Koberová LenkaKoberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 150 Kč
CHC7151 Švadlenová IvanaŠvadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 150 Kč
KAM7053 Hankovcová LenkaHankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 150 Kč
KAM6850 Semíková IvaSemíková Iva OK Kamenice C 2035702 150 Kč
KAM7350 Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
SJC7451 Škorpilová JanaŠkorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
SJC7253 Hanušová ZdenaHanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 150 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 150 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 150 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 150 Kč
PHK6950 Kavalírová ZuzanaKavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 150 Kč
PBM7375 Tršová DanielaTršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 150 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 150 Kč
SHK7251 Langrová MonikaLangrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 150 Kč
VSP7099 Klapalová PavlaKlapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck MarkétaNovotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 150 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 53160 150 Kč
VSP7351 Trnková DanaTrnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 2073694 150 Kč
VAM7250 Vandasová MarkétaVandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 150 Kč
KAM6951 Valášková ŠárkaValášková Šárka OK Kamenice C 232393 150 Kč
TBM7377 Ehlová PavlaEhlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 225 Kč
KAM7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra OK Kamenice C 7201760 225 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 225 Kč

D45B 3.10 km, 90 m, 13 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 150 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 446418 150 Kč
VAM6451 Klapalová JanaKlapalová Jana OB Vamberk C 9681 150 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 150 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 150 Kč
LPU6654 Valachová JanaValachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 150 Kč
TJH6451 Tichá JanaTichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 150 Kč
PGP6650 Slavíková KateřinaSlavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
PHK6757 Azebová MartinaAzebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 150 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 150 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 150 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 150 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 150 Kč
CHC6651 Semrádová JitkaSemrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 150 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 7965 150 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 9676 150 Kč
VAM6452 Veverková YvetaVeverková Yveta OB Vamberk C 9678 150 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 150 Kč

D45C 2.60 km, 60 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová LenkaLukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 70 Kč
LPU6755 Bürgerová KateřinaBürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 70 Kč
NEJ6950 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 301416 70 Kč
TTR6151 Syslová IvaSyslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
23P6250 Dragowska MarzenaDragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 70 Kč
EKP6951 Blahová MarkétaBlahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 70 Kč
CTB6851 Voborníková EvaVoborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč

D50B 2.90 km, 70 m, 12 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková JindraHavlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
KRE6351 Troupová VladěnaTroupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 150 Kč
EKP6150 Bochenková JanaBochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 150 Kč
TJN6150 Jermanová EvaJermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 150 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 150 Kč
SCP6451 Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 150 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 150 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
PGP6150 Šámalová HanaŠámalová Hana SK Praga C 502090 150 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 150 Kč
LPU6051 Juračková JanaJuračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 150 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 52358 150 Kč
LLI6351 Košková VlastaKošková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 150 Kč
PHK6151 Hejnalová HanaHejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 150 Kč
PHK6251 Kubíčková MarcelaKubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 150 Kč
PHK5951 Panchártková JitkaPanchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 150 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 150 Kč
SHK6450 Macháčková JanaMacháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 150 Kč
VSP6151 Michálková JiřinaMichálková Jiřina USK Praha C 51734 150 Kč
SRK5551 Bártová EvaBártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 150 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 51660 150 Kč

D55B 2.60 km, 60 m, 13 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 886256 150 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 150 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
PGP5650 Syslová DrahomíraSyslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
TAP5452 Hejtmánková AlenaHejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 150 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 51862 150 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 150 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 150 Kč
LPU5551 Klimplová AlenaKlimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 150 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 150 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 150 Kč
PHK5952 Balcarová EvaBalcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 150 Kč
CHA5550 Bradnová VěraBradnová Věra OK Chrastava C 8168 150 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 150 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 150 Kč
DKP5851 Svobodná EvaSvobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 150 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 300 Kč

D55C 2.30 km, 60 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská VěraPodhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
RBK5454 Henková SvatavaHenková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
SBK5251 Kolaříková VěraKolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
RUZ5552 Jelínková JanaJelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
RBK5761 Jalová MarieJalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 70 Kč
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč

D60B 2.30 km, 60 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová HanaStehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 110 Kč
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 110 Kč
MLA5451 Opavová StanislavaOpavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 110 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 110 Kč
TUR5150 Omová JanaOmová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 110 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 110 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 110 Kč
SKV5351 Nováková SvatavaNováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 110 Kč
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 110 Kč
DCE5250 Paulová MirkaPaulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 110 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 51645 110 Kč

D65B 2.30 km, 60 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 110 Kč
LPU4752 Kubíková KvětaKubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 110 Kč
LPU4753 Malá MarieMalá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 110 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 110 Kč

D70B 2.30 km, 60 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 110 Kč
AOV4450 Vlachová RenataVlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 110 Kč

D75B 2.30 km, 60 m, 12 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3750 Langrová MarieLangrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 110 Kč

H10N 1.30 km, 30 m, 6 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP0700 Sedláček MartinSedláček Martin OOB SK Zbraslav zapůjčit 80 Kč
ADA0500 Odehnal TomášOdehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
SJI0602 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
VSP0800 Jedlička AlešJedlička Aleš USK Praha C 2067940 40 Kč
VSP0600 Městka VáclavMěstka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
RBK0501 Pekárek MartinPekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
TTR0502 Nešpor JiříNešpor Jiří OOB Třebíč C 52248 40 Kč
ADA0503 Strýček JanStrýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 40 Kč

H10C 2.20 km, 40 m, 8 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0501 Hasman JakubHasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
UBM0504 Hrouda ŠimonHrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 40 Kč
OSN0606 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod C 9636 40 Kč
FSP0400 Kužel JanKužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 40 Kč
LPU0504 Juška MichalJuška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 40 Kč
LPU0403 Krpata MichalKrpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 40 Kč
SJI0500 Vítek MatějVítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
PHK0500 Pompach LukášPompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 40 Kč
DOR0403 Janda JakubJanda Jakub OK Dobříš C 2045308 40 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 40 Kč
SHK0400 Rak TomášRak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 40 Kč
MFP0507 Král AdamKrál Adam Matfyz Praha C 2053580 40 Kč
TTR0501 Prášil TomášPrášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
VSP0405 Baldrián TomášBaldrián Tomáš USK Praha C 9200730 40 Kč
VSP0500 Nemšovský FilipNemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
VSP0401 Titz AdamTitz Adam USK Praha C 2032183 40 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha C 232616 40 Kč
EKP0401 Blaha JiříBlaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 40 Kč
EKP0402 Blaha MichalBlaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 80 Kč
RIC0501 Rožek VojtěchRožek Vojtěch OB Říčany C 301644 40 Kč
TBM0404 Ehl OndřejEhl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
RUZ0500 Jelínek FilipJelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
EKP0601 Kalous TomášKalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 40 Kč
RBK0606 Brosch OndřejBrosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 40 Kč
ZBM Cicvárek RadimCicvárek Radim SK Brno Žabovřesky 2051515 40 Kč

H12C 2.90 km, 50 m, 10 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0222 Lukáš MartinLukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
DOK0200 Synek PetrSynek Petr OK Doksy B 2053519 40 Kč
SJH0401 Dundáček KarelDundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
PZR0202 Kopecký JanKopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 40 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga B 2060249 40 Kč
VRL0301 Štregl Matyᚊtregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 40 Kč
LLI0203 Bradáč DavidBradáč David LOK-o Liberec B 2032132 40 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
TJN0300 Dejnožka VojtěchDejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 40 Kč
VPM0201 Hasman MarekHasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 40 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga B 9877 40 Kč
SRK0200 Locker DanielLocker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 40 Kč
LPU0304 Juška JiříJuška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 40 Kč
LPU0203 Pipek OndřejPipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 40 Kč
PZR0201 Mašek OndřejMašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
SJI0301 Venhoda MatějVenhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
KAM0405 Gajda MartinGajda Martin OK Kamenice C 9201061 40 Kč
SLA0300 Kolář MatyášKolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 40 Kč
NEJ0300 Tokár RadimTokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 40 Kč
RIC0303 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 40 Kč
BRU0301 Rusin VojtěchRusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2011812 40 Kč
VSP0406 Průša DominikPrůša Dominik USK Praha C 2032107 40 Kč
VPM0301 Šauli FilipŠauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 40 Kč
TBM0406 Gryc OndřejGryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
SJC0202 Tuma MatějTuma Matěj Sportcentrum Jičín B 2056295 40 Kč
RIC0301 Rožek VilémRožek Vilém OB Říčany B 428211 40 Kč
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
RUZ0301 Jelínek KryštofJelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 60 Kč
KAM0309 Škácha VítŠkácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
DOR0301 Kučera JáchymKučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 80 Kč
OSN0202 Močuba VáclavMočuba Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
SJH0302 Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
TTR0201 Palát BohuslavPalát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 80 Kč
JIL0201 Vlastník MatoušVlastník Matouš OK Jilemnice C 40 Kč
CHT0002 Burkoň JanBurkoň Jan OOB SK Chrast C 40 Kč

H14B 3.50 km, 80 m, 14 kontrol

(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0200 Lejbl JakubLejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 90 Kč
DKL0102 Melichna MatějMelichna Matěj KOB Kladno C 682699 90 Kč
LTP0104 Bílý JakubBílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
HOR0201 Rücker JanRücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 90 Kč
SJH0003 Koudelka TomášKoudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 90 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy B 2053518 90 Kč
MFP0103 Siegl MatyášSiegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 90 Kč
DOK0100 Šmol DavidŠmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
LLI0001 Melichar PetrMelichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 90 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 90 Kč
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 90 Kč
VPM0204 Richtr LukášRichtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 90 Kč
TJN0106 Adamec MartinAdamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 Kč
TJN0105 Budský OndřejBudský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 Kč
TJN0006 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 90 Kč
TJN0002 Němeček JosefNěmeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
TJN0107 Rokos MichalRokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 Kč
TJN0001 Šmaus AntonínŠmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
VPM0002 Hasman OndřejHasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 90 Kč
UBM0106 Hrouda JakubHrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 90 Kč
MFP0300 Šimša MartinŠimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
BRU0001 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 Kč
BRU0006 Volák OndřejVolák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 90 Kč
DKP0100 Klaška MartinKlaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 90 Kč
LPU0009 Bürger MatějBürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 90 Kč
LPU0004 Konvalinka JindřichKonvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý TadeášKulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 90 Kč
SJI0001 Čech PetrČech Petr OK Jihlava A 2075680 90 Kč
SJI0101 Záboj PetrZáboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
KAM0104 Blaha PetrBlaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice A 9201064 90 Kč
KAM0201 Hankovec HugoHankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
KAM0102 Víšek MartinVíšek Martin OK Kamenice B 218797 90 Kč
KAM0101 Šafka SebastianŠafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 90 Kč
KAM0202 Škvor AdamŠkvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
SJC0005 Semiginovský ŠimonSemiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 90 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
SJC0101 Zalaba TomášZalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 2053545 90 Kč
OSN0201 Mareček ŠimonMareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 90 Kč
PHK0202 Bárta ŠimonBárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
PHK0100 Kučera JanKučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 90 Kč
PHK0101 Metelka OndřejMetelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
TAP0001 Dědek MatějDědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 90 Kč
DOR0100 Janda OndřejJanda Ondřej OK Dobříš B 2045310 90 Kč
PZR0102 Poláček TomášPoláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
VSP0102 Průša KryštofPrůša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
VSP0000 Semík JakubSemík Jakub USK Praha B 446363 90 Kč
VSP0101 Puchalský JanPuchalský Jan USK Praha C 2021836 90 Kč
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 90 Kč
TAP0103 Longin JanLongin Jan KOB Tretra Praha B 981814 135 Kč
VSP0001 Aschermann MartinAschermann Martin USK Praha C 2020710 135 Kč
DCE0100 Tachezy JanTachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 135 Kč
SJH0001 Veselý VojtěchVeselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 90 Kč
TTR0101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč B 416215 180 Kč
CHT0003 Burkoň VojtěchBurkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 90 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 90 Kč

H16B 3.50 km, 100 m, 14 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 682361 150 Kč
DKL9800 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno B 49648 150 Kč
DKL9900 Postolka JáchymPostolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 Kč
FSP9801 Borovička TomášBorovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
TAP9805 Ransdorf JakubRansdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 150 Kč
MLA9802 Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně A 2059738 150 Kč
TJN9804 Janeček MirekJaneček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 150 Kč
TJN9802 Michek DavidMichek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 150 Kč
TJN9801 Novák FilipNovák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 150 Kč
TJN9901 Novotný MarekNovotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 150 Kč
STH9801 Kalenský AlešKalenský Aleš SK Studenec B 331426 150 Kč
CTB9901 Žanda JanŽanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 150 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 150 Kč
SRK9900 Šklíba MichalŠklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 150 Kč
LPU9802 Žák JanŽák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
SJI9801 Foltýn TomášFoltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 70 Kč
BOR9805 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 150 Kč
BOR9802 Birnbaum AdamBirnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 150 Kč
SJC9802 Doležal VítDoležal Vít Sportcentrum Jičín B 2060206 150 Kč
PHK9904 Hůlek MatějHůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 150 Kč
PHK9900 Kučera KryšpínKučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 150 Kč
PHK9801 Maňák MichalMaňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 150 Kč
NEJ9800 Zieba JakubZieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 150 Kč
SRK9904 Šabata MilanŠabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 150 Kč
PGP9804 Hasal MartinHasal Martin SK Praga B 7201194 150 Kč
SJI9903 Kafka MatějKafka Matěj OK Jihlava B 7200364 150 Kč
PHK9901 Kavalír JáchymKavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 150 Kč
ODV9805 Novák AlešNovák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 225 Kč
CTB9902 Sabol JosefSabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
JIL9904 Vlastník ŠimonVlastník Šimon OK Jilemnice C 150 Kč

H18B 3.80 km, 130 m, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner MichalWerner Michal SK Praga A 246900 150 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 150 Kč
PGP9701 Čermák AdamČermák Adam SK Praga B 7200334 150 Kč
MAS9600 Frank JiříFrank Jiří OOB Aš B 301505 150 Kč
LPU9611 Jurica JanJurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 426320 150 Kč
LPU9609 Kaplan MartinKaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 150 Kč
LPU9707 Míča TomášMíča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 150 Kč
KAM9702 Moravec JakubMoravec Jakub OK Kamenice zapůjčit 190 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 150 Kč
PZR9701 Nechuta DavidNechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 150 Kč
LPM9602 Pešek MartinPešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 150 Kč
EKP9700 Koucký MartinKoucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 150 Kč
SRK9701 Pokorný DavidPokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9814 150 Kč
VAM9701 Vyskočil ŠtěpánVyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 150 Kč
TAP9602 Janáč VašekJanáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 300 Kč
SHK9604 Trejbal VáclavTrejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 150 Kč

H20B 4.20 km, 160 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.04

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9501 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 150 Kč
TJN9500 Vaniš OndřejVaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 150 Kč
TUR9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 150 Kč
SRK9509 Ptáček MartinPtáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 150 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 150 Kč
LPU9405 Zelinka JanZelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 150 Kč
SJI9501 Koumar FrantišekKoumar František OK Jihlava B 682090 150 Kč
SJC9401 Šmejc JakubŠmejc Jakub Sportcentrum Jičín B 0000009983 150 Kč

H21A 5.50 km, 200 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.04

(120)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7400 Bašus PetrBašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 160 Kč
PGP6100 Tichovský MartinTichovský Martin SK Praga C 51682 160 Kč
SLP8503 Fišer JiříFišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga R 887941 160 Kč
DOK8700 Novák DanielNovák Daniel OK Doksy C 887924 160 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 160 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 160 Kč
XBM7103 Janas PetrJanas Petr ABND RACING TEAM C 7201200 160 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga R 52106 160 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 160 Kč
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 160 Kč
DKP8200 Nývlt MartinNývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 160 Kč
DKP8306 Janata MartinJanata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 160 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 160 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 232019 160 Kč
PGP8202 Laciga RadekLaciga Radek SK Praga R 7003030 160 Kč
TJN8700 Strachota PetrStrachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 160 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 160 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 51263 160 Kč
MAS6800 Kovář JindřichKovář Jindřich OOB Aš C 2026166 160 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 9626 160 Kč
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 160 Kč
OSN9339 Kamenický TobiášKamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 160 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 160 Kč
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 160 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 Kč
TUR8702 Vlček MartinVlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 160 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 2067946 160 Kč
SRK8905 Pátek LukášPátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 160 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
LPU7604 Držka ŠtěpánDržka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 160 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 160 Kč
LPU9006 Klapal JanKlapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 160 Kč
LPU8605 Lenner MiroslavLenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 160 Kč
LPU7710 Lučan VladimírLučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 515170 160 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 160 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 160 Kč
LPU8304 Štěrba ZbyněkŠtěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 160 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 160 Kč
LPU7308 Vávra JaroslavVávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 160 Kč
VRL7702 Polák VlastimilPolák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 160 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 2073707 160 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 160 Kč
SJI7104 Venhoda MilanVenhoda Milan OK Jihlava C 681888 160 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 160 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 160 Kč
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 160 Kč
KAM6700 Škvor MartinŠkvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
KAM7500 Zámečník DavidZámečník David OK Kamenice C 52065 160 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 160 Kč
SJC8202 Kazda OndřejKazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 160 Kč
SJC8309 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 160 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 160 Kč
VLI8901 Kobr TomášKobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 160 Kč
VLI7300 Martan JiříMartan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 Kč
VLI7700 Horáček MichalHoráček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 160 Kč
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 160 Kč
BOR9007 Kořínek TomášKořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 160 Kč
MBM8448 Suchomel VítSuchomel Vít O-mikron C 7200320 160 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 887637 160 Kč
BSO7907 Rambousek KarelRambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
ZBM8242 Brabec JaroslavBrabec Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 520540 160 Kč
ZBM8507 Palas JanPalas Jan SK Brno Žabovřesky E 500267 160 Kč
ZBM8833 Bořil TomášBořil Tomáš SK Brno Žabovřesky C 681876 160 Kč
LPM7820 Suchý PetrSuchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 160 Kč
TZL8001 Novotný JiříNovotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
PHK8602 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 160 Kč
PHK8701 Justa PavelJusta Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 160 Kč
PHK9104 Kamenický JakubKamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 160 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 160 Kč
PHK7601 Vítek PetrVítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 160 Kč
PHK7702 Vítek TomášVítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 160 Kč
PHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 160 Kč
CTB7902 Hübner JanHübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 160 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 8188 160 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 160 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 160 Kč
CHC8801 Grundman VojtěchGrundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 160 Kč
SRK7807 Potštejnský JanPotštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 160 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov C 504413 160 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 160 Kč
AOV7900 Vlach JiříVlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 160 Kč
SHK8901 Jirásek MichalJirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 160 Kč
SHK8406 Komanec VáclavKomanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 160 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 160 Kč
SHK7801 Paclík RomanPaclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 160 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 160 Kč
PHK8101 Novotný TomášNovotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 160 Kč
TTR7301 Prášil MarekPrášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 160 Kč
TTR7502 Dvořáček JiříDvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 160 Kč
CHC8502 Pešek OndřejPešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 160 Kč
VSP7301 Arnošt KamilArnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
CST7401 Šafařík IvoŠafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 Kč
VAM8401 Veverka TomášVeverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
VAM8801 Petras TomášPetras Tomáš OB Vamberk C 9508 160 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 160 Kč
TUR8402 Brož MarekBrož Marek OOB TJ Turnov C 887618 160 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 160 Kč
TUR9100 Wolf DanielWolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 160 Kč
KNC9103 Šedivý OndřejŠedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 160 Kč
SCP8200 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 160 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 Kč
PGP8409 Šedivý JanŠedivý Jan SK Praga E 1406172 160 Kč
PTI8403 Jirka MichalJirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 160 Kč
FSP7901 Fibír TomášFibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 160 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 910714 240 Kč
PHK9110 Azeb KarimAzeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 160 Kč
PGP8301 Hora VojtěchHora Vojtěch SK Praga C 1006283 240 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 320 Kč
VLI7702 Matějů MichalMatějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 320 Kč
EKP7702 Kalous VladislavKalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 240 Kč
TUR8103 Fodor PetrFodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 320 Kč
DKP7911 Mrázek JiříMrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 320 Kč
ZBM7609 Pátek RichardPátek Richard SK Brno Žabovřesky C 1976000 160 Kč
ZBM8001 König LukášKönig Lukáš SK Brno Žabovřesky C 999666 160 Kč
TTR8802 Píro MatějPíro Matěj OOB Třebíč C 118 160 Kč

H21B 5.00 km, 170 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.04

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7402 Vedra DavidVedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 160 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 160 Kč
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 160 Kč
EKP7503 Matoušek PetrMatoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 160 Kč
VAM8802 Klapal MichalKlapal Michal OB Vamberk C 9670 160 Kč
DOB8803 Lžíčař MartinLžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 160 Kč
TAP8808 Hodek MichalHodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 160 Kč
CTB9201 Žanda MatějŽanda Matěj SK OB Chotěboř C 53137 160 Kč
LPM8803 Popule TomášPopule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 160 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 160 Kč
LPU7102 Filičko MarekFiličko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 160 Kč
LPU7601 Jirásek AlešJirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 160 Kč
LPU8402 Zitka AdamZitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 160 Kč
NPA6705 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 160 Kč
KAM6201 Semík LubošSemík Luboš OK Kamenice C 52279 160 Kč
SJC8703 Beneš JanBeneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 Kč
SJC8702 Holas ŠtěpánHolas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 160 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 160 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 160 Kč
LPU8105 Fukátko JanFukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
CHC8601 Sýkora BohumilSýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 160 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 160 Kč
SHK8215 Bláha JanBláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 160 Kč
SJI8304 Kratochvíl MartinKratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 160 Kč
EKP7002 Blaha OndřejBlaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 160 Kč
TBM7701 Ehl JiříEhl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 240 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 8044 240 Kč
BOR8202 Lepšík PetrLepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 240 Kč
SCP6801 Lohr IvoLohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 240 Kč
KSH8401 Hulec JakubHulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 240 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 320 Kč

H21C 4.60 km, 150 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.04

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 160 Kč
PZR8903 Novohradský PetrNovohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 160 Kč
ADA7433 Oujeský TomášOujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 160 Kč
TJN8002 Vančura MartinVančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 160 Kč
SRK8805 Jirčák OndřejJirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 920697 160 Kč
LPU8609 Kutílek JakubKutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 160 Kč
LPU8206 Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 160 Kč
PZR8814 Hladílek JanHladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
SHK8100 Jedlička LukášJedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 160 Kč
NPA8301 Bartoň ZdeněkBartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 160 Kč
OSN8001 Močuba StanislavMočuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 70 Kč
JPV8237 Vlach JanVlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 320 Kč
LPU9119 Bořil PetrBořil Petr OK Lokomotiva Pardubice C 52135 160 Kč
CTB7901 Šťastný KarelŠťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
MBM8242 Podhrázský ZbyšekPodhrázský Zbyšek O-mikron C 160 Kč

H21D 4.20 km, 140 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.04

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša JaromírŠimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 70 Kč
LPU8602 Bolech FilipBolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 70 Kč
SJI7202 Záboj PetrZáboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
6HC8100 Konfršt JosefKonfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 110 Kč
PHK9802 Faltejsek JanFaltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 70 Kč
VSP5202 Píchal JanPíchal Jan USK Praha C 52281 70 Kč
PGP8009 Voráček MichalVoráček Michal SK Praga C 8009 70 Kč
SJH7403 Pobuda MichalPobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
JHB8607 Culka JosefCulka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
PZR7007 Nechuta MilanNechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč

H35B 4.20 km, 160 m, 17 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
VRL7303 Štregl PetrŠtregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 150 Kč
TZL4902 Jelínek PetrJelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 150 Kč
FSP7610 Kužel TomášKužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 150 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09811 150 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
CHC7502 Švadlena PavelŠvadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
KAM7101 Hankovec PetrHankovec Petr OK Kamenice C 995898 150 Kč
SJC7303 Kraus PetrKraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 150 Kč
SJC7705 Musil PavelMusil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 150 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 150 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 150 Kč
MFP7808 Král AlešKrál Aleš Matfyz Praha C 887613 150 Kč
TJN7500 Balogh JanBalogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 150 Kč
RIC7403 Rožek DavidRožek David OB Říčany C 1111550 150 Kč
SHK7602 Toužil KarelToužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 150 Kč

H35C 3.80 km, 130 m, 14 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček OndřejPtáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53250 70 Kč
SJH6902 Dundáček MilanDundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
TBM6747 Horký TomášHorký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 70 Kč
TJN7503 Dejnožka JiříDejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 70 Kč
ADA7400 Odehnal LuděkOdehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 70 Kč
BRU7601 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 70 Kč
SRK7001 Locker MartinLocker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 70 Kč
LPU7310 Pipek KamilPipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 70 Kč
SJI7201 Vítek JaroslavVítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
VLI7400 Harazin MartinHarazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 70 Kč
JIL7601 Zlesák OndřejZlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 70 Kč
SNA7349 Slavík PavelSlavík Pavel TJ START Náchod C 9630 70 Kč
DOR7600 Janda PavelJanda Pavel OK Dobříš C 2044882 70 Kč
TTR7901 Věžník RomanVěžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
TBM7228 Strejček PetrStrejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 70 Kč
ADA7512 Procházka JiříProcházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
ZBM7504 Cicvárek IvoCicvárek Ivo SK Brno Žabovřesky C 2051489 70 Kč
MLA6901 Černý LiborČerný Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč

H40B 3.90 km, 140 m, 17 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7101 Drbal JanDrbal Jan SK Praga C 52225 150 Kč
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
DOK7300 Šmol MarcelŠmol Marcel OK Doksy C 2053516 150 Kč
LLI7201 Bradáč StanislavBradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 150 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 150 Kč
OSN7209 Nechanický PavelNechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 150 Kč
VAM7401 Netopil LiborNetopil Libor OB Vamberk C 1700083 150 Kč
TJN7002 Novotný DušanNovotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 150 Kč
TJN5901 Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 150 Kč
STH7401 Chrást TomášChrást Tomáš SK Studenec C 9974 150 Kč
OSN7118 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 150 Kč
SJI7311 Orany TomášOrany Tomáš OK Jihlava C 889294 150 Kč
SJI7415 Prášil AlešPrášil Aleš OK Jihlava C 52152 150 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
PHK7200 Chvátil JiříChvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 150 Kč
PHK7003 Faltejsek PavelFaltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 150 Kč
PHK7101 Háp PavelHáp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 150 Kč
PHK7207 Pompach MartinPompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 150 Kč
CHA7000 Švancar MartinŠvancar Martin OK Chrastava C 8178 150 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 150 Kč
NEJ7300 Mareš AlexanderMareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 150 Kč
PBM7302 Trš LubomírTrš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 150 Kč
SHK7001 Netuka JanNetuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 150 Kč
SHK6902 Kohout JosefKohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 150 Kč
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 553437 150 Kč
VSP7400 Titz PavelTitz Pavel USK Praha C 1398992 150 Kč
VSP7401 Zakouřil VáclavZakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 2060262 150 Kč
VAM6601 Vandas LuděkVandas Luděk OB Vamberk C 9111166 150 Kč
VPM6902 Hašek OndřejHašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
DOB7002 Kubec MartinKubec Martin KOB Dobruška C 1400420 150 Kč
VSP6902 Aschermann JanAschermann Jan USK Praha C 52284 225 Kč
SLA7002 Straka LukášStraka Lukáš SKOB Slaný C 8578 225 Kč
SJH7101 Veselý OldřichVeselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 150 Kč
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 300 Kč

H45B 3.50 km, 120 m, 15 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6900 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 150 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 150 Kč
MLA6701 Bartoš LuděkBartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 150 Kč
LTP6805 Bílý PetrBílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
DKP6703 Sanna RobertoSanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 150 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 150 Kč
SJH6801 Parkan JiříParkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 150 Kč
VPM6801 Staněk RostislavStaněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 150 Kč
VPM6601 Richtr AlešRichtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 150 Kč
TJN6802 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 150 Kč
VPM6901 Hasman JanHasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 150 Kč
LTP6710 Kovář BorisKovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 150 Kč
73C6200 Širůček JaromírŠirůček Jaromír xxx 2056273 150 Kč
CTB6701 Žanda JanŽanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 150 Kč
VRL6702 Hanč JaroslavHanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 150 Kč
VPM6904 Kroupa ŠtěpánKroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 150 Kč
VBM6900 Hrouda PetrHrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 150 Kč
DKP6500 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
LPU6901 Fencl PetrFencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 150 Kč
LPU6702 Kober MichalKober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 150 Kč
LPU6503 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 150 Kč
LPU6504 Procházka RadekProcházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 150 Kč
LPU6505 Valach PetrValach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 150 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
SJI6901 Vacek MilanVacek Milan OK Jihlava C 219243 150 Kč
BOR6600 Karvánek PetrKarvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
TJP5700 Kraus OtaKraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 150 Kč
SHK6701 Langr JanLangr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 150 Kč
RIC6905 Šrámek PetrŠrámek Petr OB Říčany C 2035144 150 Kč
VSP6801 Gajda JanGajda Jan USK Praha C 515108 150 Kč
VSP6506 Hartman AlešHartman Aleš USK Praha C 51620 150 Kč
VSP6507 Semík JanSemík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 52269 150 Kč
KAM6600 Valášek PetrValášek Petr OK Kamenice C 52276 150 Kč
PHK6503 Kavalír KarelKavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 150 Kč
JIL6901 Vlastník ZdeněkVlastník Zdeněk OK Jilemnice C 150 Kč

H45C 3.60 km, 110 m, 15 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6801 Mika LadislavMika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 70 Kč
PTI6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
SJI6115 Kaňák PetrKaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6801 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
TTR5601 Klusáček MartinKlusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6202 Sysel SvatoborSysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TBM6709 Gryc JanGryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 70 Kč
CTB6601 Voborník PetrVoborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
OSN6025 Černík ZdeněkČerník Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
MOV5801 Petr VáclavPetr Václav SKOB Ostrava C 52980 70 Kč
SJI6002 Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč

H50B 3.60 km, 110 m, 15 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 150 Kč
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
HCE6300 Růžička MiloslavRůžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 150 Kč
SCP6100 Vrabec MartinVrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 150 Kč
OSN6004 Kamenický RadanKamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 150 Kč
TJN6249 Šmaus IvanŠmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
SCP6200 Veljačik PavelVeljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 150 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
HOR6302 Vávra MartinVávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
TUR5501 Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 150 Kč
PGP6000 Kožina PetrKožina Petr SK Praga C 1700084 150 Kč
VBM6201 Pulec PavelPulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 150 Kč
LPU6301 Fencl JiříFencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 150 Kč
LPU6401 Kaplan JanKaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 150 Kč
LPU6102 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
SJI6207 Bořil PetrBořil Petr OK Jihlava C 6607 150 Kč
VLI6205 Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 150 Kč
PGP6300 Slavík ViktorSlavík Viktor SK Praga C 51276 150 Kč
BOR5802 Sucharda JiříSucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 150 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 150 Kč
BOR6400 Doškář BorisDoškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
PHK6401 Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 150 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
LTP6102 Kovář KarelKovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 150 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 150 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 682682 150 Kč
API6401 Funda JiříFunda Jiří OK Andante Písek C 232336 150 Kč
PGP6003 Hrabánek DavidHrabánek David SK Praga C 51673 150 Kč
TTR6101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč C 995847 150 Kč

H55B 3.20 km, 100 m, 15 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC5501 Jun DrahomírJun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
DOK5500 Novák TomNovák Tom OK Doksy C 886255 150 Kč
EKP5500 Šedivý JiříŠedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 150 Kč
MKP5800 Tomaščin JaroslavTomaščin Jaroslav SK Meteor Kačerov C 51691 150 Kč
EKP5212 Borák StanislavBorák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 150 Kč
TAP5501 Fiala ZdeněkFiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 150 Kč
PGP5501 Doležal MiroslavDoležal Miroslav SK Praga C 51753 150 Kč
PGP5900 Grivalský MichalGrivalský Michal SK Praga C 52103 150 Kč
PGP5200 Sysel ZdeněkSysel Zdeněk SK Praga C 52107 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
PCB5901 Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
SCP5900 Kavka JiříKavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 150 Kč
MLA5801 Milota JosefMilota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
STH5501 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9063 150 Kč
HOR5700 Škorpil MartinŠkorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 150 Kč
MAS5501 Pilař KarelPilař Karel OOB Aš C 2026161 150 Kč
PGP5601 Šámal VáclavŠámal Václav SK Praga C 436401 150 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
LPU5101 Knap JanKnap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 150 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 150 Kč
LPU5408 Štěrba PavelŠtěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 150 Kč
PHK5703 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 150 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 150 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 8167 150 Kč
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 150 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
SHK5801 Hausvater KarelHausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 150 Kč
SHK5702 Gazdačko MilanGazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
23P5900 Drągowski RobertDrągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 150 Kč
KUN5801 Trejtnar PavelTrejtnar Pavel OB Kunvald C 9014 150 Kč
NPA5601 Prášil JanPrášil Jan SK LOB Nová Paka 9691 300 Kč
VAM5801 Tupec JiříTupec Jiří OB Vamberk C 9599 300 Kč
EKP5600 Adrián PetrAdrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 300 Kč

H55C 3.00 km, 90 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha LadislavBlecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
RBK5307 Henek MilanHenek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
SJI4911 Paulíček JiříPaulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SBK5406 Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
RUZ5504 Jelínek LubošJelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
RBK5719 Jalový JaroslavJalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 70 Kč
TBM4907 Procházka JanProcházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
RUZ5105 Kodys VáclavKodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
SJI5414 Vácha JiříVácha Jiří OK Jihlava C 52153 70 Kč

H60B 3.10 km, 90 m, 13 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář JaroslavFarář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 110 Kč
TBM5003 Zabloudil PavelZabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 110 Kč
SCP5201 Hojný OldřichHojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 110 Kč
TJP4900 Peterka FrantišekPeterka František TJ Sokol Troja C 8861 110 Kč
MKP5000 Toušek MiloslavToušek Miloslav SK Meteor Kačerov C 51655 110 Kč
LBE5000 Hamáček BohuslavHamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 110 Kč
TUR5102 Provazník JiříProvazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 110 Kč
LPU5201 Farář VáclavFarář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 110 Kč
LPU5404 Juračka VojtěchJuračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 110 Kč
LPU5102 Sáňka BedřichSáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 110 Kč
NPA5101 Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 110 Kč
VLI5000 Horáček MiroslavHoráček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 110 Kč
VLI5101 Přinda OldřichPřinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 110 Kč
BOR5004 Rančák JosefRančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 110 Kč
CHA5400 Pavlík MilanPavlík Milan OK Chrastava C 51231 110 Kč
TTR5401 Koudelný JiříKoudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 110 Kč
VSP5000 Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav USK Praha C 51643 110 Kč
VSP5203 Polák ZdeněkPolák Zdeněk USK Praha C 51740 110 Kč
VRL5001 Štregl Tomᚊtregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 110 Kč
NPA5001 Novák KarelNovák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 110 Kč
MKP5100 Liberský MirkoLiberský Mirko SK Meteor Kačerov C 51693 165 Kč
FSP5300 Wald FrantišekWald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 165 Kč
JIL5201 Erlebach JosefErlebach Josef OK Jilemnice C 9774 110 Kč
DKL5400 Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 220 Kč
MAS5401 Hájek JanHájek Jan OOB Aš C 7885 165 Kč
DKL5201 Brumek StanislavBrumek Stanislav KOB Kladno C 51343 220 Kč

H65B 3.00 km, 90 m, 13 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký JosefRychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 110 Kč
PZR4800 Kříž PavelKříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 110 Kč
LLI4702 Peterka JosefPeterka Josef LOK-o Liberec C 51204 110 Kč
PZR4417 Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 110 Kč
SCH4701 Jirásek JaroslavJirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 110 Kč
SCP4500 Rakovec MilošRakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 110 Kč
TUV4701 Pospíšil JiříPospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 110 Kč
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 110 Kč
LTU4801 Rejmont MilanRejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 110 Kč
TUR4801 Jakubec JindřichJakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 110 Kč
JIL4701 Zlesák ZdeněkZlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 110 Kč
SRK4702 Hrobař RudolfHrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 110 Kč
LPU4501 Fridrich JaroslavFridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 110 Kč
DKP4900 Stehno PavelStehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 110 Kč
CHC4601 Švadlena JiříŠvadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 110 Kč
DKP4700 Procházka AlešProcházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 110 Kč
CST4601 Šafařík BedřichŠafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 110 Kč
VRL4901 Knobloch JindřichKnobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 110 Kč
KSH4801 Fiala MilošFiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 165 Kč

H70B 2.90 km, 70 m, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 110 Kč
PUL4200 Novotný FrantišekNovotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 110 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 110 Kč
SJH4201 Gřunděl IvanGřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 110 Kč
TBM4231 Dufek JanDufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 110 Kč
MLA4401 Fišák JanFišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 110 Kč
PHK4101 Rychlý RudolfRychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 110 Kč
DCE4401 Paul JosefPaul Josef KOB Dobřichovice C 301171 110 Kč
VSP4300 Dohnal JosefDohnal Josef USK Praha C 51743 110 Kč
MLA4201 Sklenář JanSklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 220 Kč

H75B 2.60 km, 60 m, 13 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda VladimírKalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 110 Kč
SCP3300 Semorád MilošSemorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 110 Kč
LPU3901 Málek JosefMálek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 110 Kč
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 110 Kč
BOR3601 Langr JanLangr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 110 Kč
BOR3600 Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 110 Kč
BOR3602 Mašek PavelMašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 110 Kč
PHK3801 Mikulecký JanMikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 110 Kč
PHK3802 Novotný PetrNovotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 110 Kč
PHK3002 Vykysalý FrantišekVykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 110 Kč
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 110 Kč
FSP3300 Vondra JaroslavVondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 165 Kč
PGP3800 Attl VladimírAttl Vladimír SK Praga C 682666 220 Kč

HDR 1.30 km, 30 m, 6 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM0553 Holečková KateřinaHolečková Kateřina KOB ALFA Brno C zapůjčit 80 Kč
ABM0411 Brant AdamBrant Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
ABM0911 Brant MarkoBrant Marko KOB ALFA Brno zapůjčit 80 Kč
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 232730 40 Kč
LLI0600 Bradáč VáclavBradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
ADA0851 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
OSN0777 Janíčková JolanaJaníčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč