Přihlášky závodu: Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1

Datum:
12.04.2013
Místo konání:
Slatinice
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
DM     DS     HDR     HM     HS     Open    
1.50 km, 16 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 20 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 20 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering B 920661 20 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 20 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 20 Kč
2.10 km, 16 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 20 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 20 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 20 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 20 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 20 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 20 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 20 Kč
JPV9999 Cháberová Gita Oddíl OS SK Prostějov C 52746 20 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 20 Kč
UOL9852 Zatloukalová Štěpánka SOB Olomouc C 20 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 20 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 20 Kč
1.30 km, 16 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 20 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 20 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 20 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 20 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 301698 20 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 53003 20 Kč
JPV0466 Cháberová Lucie Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 442883 20 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 20 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 20 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 20 Kč
2.10 km, 26 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 20 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 20 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 20 Kč
ASU0222 Plhal Jakub Magnus Orienteering C 920659 20 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52575 20 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 20 Kč
2.40 km, 40 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 20 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 20 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 20 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 361927 20 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53662 20 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446448 20 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52258 20 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 20 Kč
2.50 km, 40 m, 21 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 30 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 30 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 30 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 30 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 30 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 416715 30 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 30 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 30 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 2023805 30 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 30 Kč
STE1001 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk 30 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk 30 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 30 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 30 Kč
celkem přihlášených: 63, vklad: 1470 Kč