Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2013
Místo konání:
Rusava, místní část Osada pro Grůněm, pension U bílého koně
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR-S     HDR-F     P     T    

D10C 2.50 km, 60 m, 8 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec C 8670 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 50 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec C 8654 50 Kč
KSU0474 Bartošová Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446415 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 0000053003 50 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč

D12C 2.60 km, 125 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 50 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 50 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035721 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
TZL0250 Šišková Kamila SKOB Zlín B 50 Kč
TZL0256 Šrottová Natálie SKOB Zlín C 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 50 Kč

D14C 3.00 km, 160 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0050 Foltýnová Markéta TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI0051 Foltýnová Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 50 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 50 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 50 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 50 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 50 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 50 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 50 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 50 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053576 50 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 50 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 50 Kč
TZL0054 Horáková Hanka SKOB Zlín B 50 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 50 Kč
TZL9950 Zlobická Klára SKOB Zlín C 50 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 50 Kč

D16C 3.20 km, 100 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 90 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 90 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
UOL9754 Hálková Klára SOB Olomouc B 428280 90 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 90 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč

D18C 4.10 km, 140 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 90 Kč

D21C 5.90 km, 245 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
AOP8850 Kočí Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 90 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 90 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 90 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 90 Kč
MOV8451 Kesely Lenka SKOB Ostrava C 2049558 90 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
KSU7653 Junová Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 90 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 90 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 90 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 90 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 90 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 90 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 90 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 90 Kč

D35C 4.50 km, 160 m, 14 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 90 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 90 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 90 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 90 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 90 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 90 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 90 Kč
OOL6251 Vaňáková Milada SK Haná orienteering C 52424 90 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 90 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 90 Kč
LCE6250 Hubáčková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 51295 90 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 90 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 90 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč

D45C 3.70 km, 150 m, 10 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 90 Kč
HAV6151 Klečková Zina OB Havířov C 52944 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 90 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
KVS6152 Zapletalová Miroslava SKOB Kobra Vsetín C 51526 90 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 887151 90 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 90 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 90 Kč
LCE5853 Hauerlandová Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416070 90 Kč

D55C 3.00 km, 135 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 90 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 90 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 90 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 53686 90 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 90 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 53332 90 Kč

H10C 2.50 km, 60 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053547 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 50 Kč

H12C 2.80 km, 125 m, 8 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 50 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž C 435520 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
BFM0201 Vojáček Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 426342 50 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 50 Kč
LCE0102 Gonda Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 253363 50 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 50 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín C 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava B 889280 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 50 Kč

H14C 3.20 km, 100 m, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 50 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 50 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 50 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 50 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 50 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 50 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 50 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 50 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov 336728 50 Kč
UOL9900 Čecháček Šimon SOB Olomouc C 50 Kč
KVS0001 Pospíšil Štěpán SKOB Kobra Vsetín B 7866 50 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 50 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053548 50 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 50 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 50 Kč
KSU0012 Hajduk Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
BFM9901 Kaňák Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 50 Kč
LCE9905 Beblavý Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 50 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 50 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 50 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 50 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 331753 50 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 50 Kč

H16C 4.10 km, 140 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 90 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 90 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 90 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 90 Kč
TZL9800 Janda Tomáš SKOB Zlín C 90 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava C 361904 90 Kč

H18C 5.40 km, 230 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 90 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 2023805 90 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 90 Kč

H21K 5.40 km, 230 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 90 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 90 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 90 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 90 Kč

H21C 8.60 km, 400 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava B 8725 90 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 90 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 90 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž B 253370 90 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 90 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 90 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 90 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 90 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 90 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 90 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 90 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 428234 90 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 7200321 90 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 90 Kč
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž B 416083 90 Kč

H35C 6.60 km, 290 m, 18 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 90 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 90 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 90 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 90 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 90 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov 253120 90 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 90 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 90 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 330683 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 90 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 90 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 90 Kč
SKM7802 Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 51304 90 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 90 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 0000920658 90 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 90 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 90 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 90 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 90 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 90 Kč

H45C 5.40 km, 230 m, 13 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 90 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 90 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 90 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 90 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 90 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 90 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 90 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 90 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 90 Kč
OOL6204 Vaňák Milan SK Haná orienteering C 421854 90 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 90 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 90 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 90 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 90 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 90 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 342667 90 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 90 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 90 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 90 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 90 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 90 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov 336791 90 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 90 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč

H55C 3.70 km, 150 m, 10 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 90 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 90 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 90 Kč
HAV5501 Kotas Pavel OB Havířov C 301227 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 90 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 90 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 90 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53681 90 Kč
KVS5501 Chalupa Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 51530 90 Kč
KVS5801 Šebela Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 2021851 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 90 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 90 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč

H65C 3.00 km, 135 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 90 Kč
ZVS3701 Řezanina Josef TJ Zbrojovka Vsetín C 416096 90 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 90 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 90 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 90 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 90 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 90 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 90 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 90 Kč
EZL3704 Novotný Jindra PEV Zlín C 53886 90 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 90 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 90 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 90 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 90 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 90 Kč

HD10N 4.10 km, 160 m, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
BFM0401 Vojáček Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
LCE0153 Svobodová Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52692 50 Kč
LCE Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C 50 Kč
HLV02xx Kryštof Ivo KČT - OB Holešov 53834 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 436930 50 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 50 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C čip doplnim 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
MOV Švidrnochová Nela SKOB Ostrava 428275 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 50 Kč
ASU0300 Šneider Kvido Magnus Orienteering 0000416716 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
lce1 Štěpančíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
OTK0201 Kunz Marek OOB TJ Jiskra Otrokovice C 416036 50 Kč
OTK0551 Kunzová Veronika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426384 50 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 53802 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín 331685 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C zapůjčit 50 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 08661 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49338 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53293 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 51528 50 Kč
BFM0451 Kaňáková Valentýna SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
lce2 Chromý Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0500 Gester Otto SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0600 Jedruch Viktor SKOB Zlín C 50 Kč
HLV04xx Kryštof David KČT - OB Holešov 53830 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 50 Kč

P 2.80 km, 70 m, 8 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 50 Kč
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 50 Kč
UOL7799 Smekalova Jana SOB Olomouc 2045207 50 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 50 Kč
MOV8552 Hostašová Jana SKOB Ostrava C 53002 50 Kč
MOV6141 Karásek Dalibor SKOB Ostrava 53001 50 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 50 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín B 53672 50 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 50 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 0000009132 50 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 50 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 50 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace 50 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 50 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 50 Kč

T 4.50 km, 160 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
VIC8108 Lechner Roman OB Vizovice C 425432 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
celkem přihlášených: 432, vklad: 31080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.