Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2013
Místo konání:
Rusava, místní část Osada pro Grůněm, pension U bílého koně
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR-S     HDR-F     P     T    
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec C 8670 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 50 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec C 8654 50 Kč
KSU0474 Bartošová Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446415 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 0000053003 50 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
2.60 km, 125 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 50 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 50 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035721 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
TZL0250 Šišková Kamila SKOB Zlín B 50 Kč
TZL0256 Šrottová Natálie SKOB Zlín C 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 50 Kč
3.00 km, 160 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0050 Foltýnová Markéta TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI0051 Foltýnová Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 50 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 50 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 50 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 50 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 50 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 50 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 50 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 50 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053576 50 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 50 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 50 Kč
TZL0054 Horáková Hanka SKOB Zlín B 50 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 50 Kč
TZL9950 Zlobická Klára SKOB Zlín C 50 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 50 Kč
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 90 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 90 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
UOL9754 Hálková Klára SOB Olomouc B 428280 90 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 90 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč
4.10 km, 140 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 90 Kč
5.90 km, 245 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
AOP8850 Kočí Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 90 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 90 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 90 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 90 Kč
MOV8451 Kesely Lenka SKOB Ostrava C 2049558 90 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
KSU7653 Junová Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 90 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 90 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 90 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 90 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 90 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 90 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 90 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 90 Kč
4.50 km, 160 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 90 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 90 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 90 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 90 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 90 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 90 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 90 Kč
OOL6251 Vaňáková Milada SK Haná orienteering C 52424 90 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 90 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 90 Kč
LCE6250 Hubáčková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 51295 90 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 90 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 90 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
3.70 km, 150 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 90 Kč
HAV6151 Klečková Zina OB Havířov C 52944 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 90 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
KVS6152 Zapletalová Miroslava SKOB Kobra Vsetín C 51526 90 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 887151 90 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 90 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 90 Kč
LCE5853 Hauerlandová Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416070 90 Kč
3.00 km, 135 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko, z.s. C 52092 90 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 90 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 90 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 53686 90 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 90 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 53332 90 Kč
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053547 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 50 Kč
2.80 km, 125 m, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 50 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž C 435520 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
BFM0201 Vojáček Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 426342 50 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 50 Kč
LCE0102 Gonda Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 253363 50 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 50 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín C 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava B 889280 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 50 Kč
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 50 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 50 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 50 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 50 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 50 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 50 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 50 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 50 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov 336728 50 Kč
UOL9900 Čecháček Šimon SOB Olomouc C 50 Kč
KVS0001 Pospíšil Štěpán SKOB Kobra Vsetín B 7866 50 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 50 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053548 50 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 50 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 50 Kč
KSU0012 Hajduk Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
BFM9901 Kaňák Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 50 Kč
LCE9905 Beblavý Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 50 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 50 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 50 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 50 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 331753 50 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 50 Kč
4.10 km, 140 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 90 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 90 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 90 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 90 Kč
TZL9800 Janda Tomáš SKOB Zlín C 90 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava C 361904 90 Kč
5.40 km, 230 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 90 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 2023805 90 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 90 Kč
5.40 km, 230 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 90 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 90 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 90 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 90 Kč
8.60 km, 400 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava B 8725 90 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 90 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 90 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž B 253370 90 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 90 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 90 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 90 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 90 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 90 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 90 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 90 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 428234 90 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 7200321 90 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 90 Kč
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž B 416083 90 Kč
6.60 km, 290 m, 18 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 90 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 90 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 90 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 90 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 90 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov 253120 90 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 90 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 90 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 330683 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 90 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 90 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 90 Kč
SKM7802 Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 51304 90 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 90 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 0000920658 90 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 90 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 90 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 90 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 90 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 90 Kč
5.40 km, 230 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 90 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 90 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 90 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 90 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 90 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 90 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 90 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 90 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 90 Kč
OOL6204 Vaňák Milan SK Haná orienteering C 421854 90 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 90 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 90 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 90 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 90 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 90 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 342667 90 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 90 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 90 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 90 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 90 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 90 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov 336791 90 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 90 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
3.70 km, 150 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 90 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko, z.s. C 52078 90 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 90 Kč
HAV5501 Kotas Pavel OB Havířov C 301227 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 90 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 90 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 90 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53681 90 Kč
KVS5501 Chalupa Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 51530 90 Kč
KVS5801 Šebela Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 2021851 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 90 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 90 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
3.00 km, 135 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 90 Kč
ZVS3701 Řezanina Josef TJ Zbrojovka Vsetín C 416096 90 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 90 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 90 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 90 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 90 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 90 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 90 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 90 Kč
EZL3704 Novotný Jindra PEV Zlín C 53886 90 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 90 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 90 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 90 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 90 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 90 Kč
4.10 km, 160 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
BFM0401 Vojáček Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
LCE0153 Svobodová Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52692 50 Kč
LCE Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C 50 Kč
HLV02xx Kryštof Ivo KČT - OB Holešov 53834 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 436930 50 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 50 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C čip doplnim 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
MOV Švidrnochová Nela SKOB Ostrava 428275 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 50 Kč
ASU0300 Šneider Kvido Magnus Orienteering 0000416716 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
lce1 Štěpančíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
OTK0201 Kunz Marek OOB TJ Jiskra Otrokovice C 416036 50 Kč
OTK0551 Kunzová Veronika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426384 50 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 53802 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín 331685 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C zapůjčit 50 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 08661 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49338 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53293 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 51528 50 Kč
BFM0451 Kaňáková Valentýna SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
lce2 Chromý Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0500 Gester Otto SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0600 Jedruch Viktor SKOB Zlín C 50 Kč
HLV04xx Kryštof David KČT - OB Holešov 53830 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 50 Kč
2.80 km, 70 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 50 Kč
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 50 Kč
UOL7799 Smekalova Jana SOB Olomouc 2045207 50 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 50 Kč
MOV8552 Hostašová Jana SKOB Ostrava C 53002 50 Kč
MOV6141 Karásek Dalibor SKOB Ostrava 53001 50 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 50 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín B 53672 50 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 50 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 0000009132 50 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 50 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 50 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace 50 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 50 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 50 Kč
4.50 km, 160 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
VIC8108 Lechner Roman OB Vizovice C 425432 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
celkem přihlášených: 432, vklad: 31080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.