Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Jihlava - Henčov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.40 km, 30 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
4.30 km, 30 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 113 40 Kč
3.50 km, 40 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH0150 Pragerová Andrea SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast C 52311 40 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 52304 40 Kč
4.30 km, 65 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 40 Kč
JHB9952 Švecová Veronika TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4679 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec B 442882 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
5.80 km, 60 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 70 Kč
7.10 km, 60 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
8.00 km, 65 m, 20 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
KTA8951 Farkašová Romana SK Kotnov Tábor C 2025214 70 Kč
SJH8152 Novotná Helena SOS Jindřichův Hradec C 434582 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 70 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 70 Kč
SJH7951 Maděryčová Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 443107 70 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 70 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 70 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000052230 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 9236 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
SNA8551 Schütznerová Lucie TJ START Náchod C 9622 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
5.80 km, 40 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442890 70 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 70 Kč
YBM9151 Hruskova Kristyna Klub turistů a lyžařů Brno 416101 70 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 70 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 0000052247 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
RUZ8650 Hejnáková Adéla TJ Růžená C 49887 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 416080 70 Kč
CHT6052 Řezníčková Hana OOB SK Chrast 53452 70 Kč
7.50 km, 65 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
PBM7375 Švejcarova Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 70 Kč
YBM6251 Hrušková Lenka Klub turistů a lyžařů Brno C 49398 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 70 Kč
CHT7551 Marečková Kateřina OOB SK Chrast C 51992 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
5.90 km, 55 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
SJH6851 Kubičková Ivana SOS Jindřichův Hradec C 331784 70 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 70 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 70 Kč
YBM6666 Tomanová Elena Klub turistů a lyžařů Brno C 253127 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
JHB6152 Čejková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53621 70 Kč
4.80 km, 50 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 70 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 70 Kč
2.50 km, 30 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331784 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 0000332962 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 141 40 Kč
4.50 km, 30 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
TTR0503 Dvořáček Tomáš OOB Třebíč C 0002011898 40 Kč
TTR0302 Dvořáček Jakub OOB Třebíč C zapůjčit 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 111 40 Kč
3.50 km, 45 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
SJH0101 Voráček Vít SOS Jindřichův Hradec C 443074 40 Kč
SJH0204 Eder Jonáš SOS Jindřichův Hradec C 442852 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 443062 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 40 Kč
SJI0103 Pokorný Petr OK Jihlava C 110 40 Kč
4.90 km, 70 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 40 Kč
SJH9904 Voráček Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 443104 40 Kč
SJH0004 Rusev Ivan SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 40 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 40 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 40 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 40 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast C 53175 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 40 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava C 2045309 40 Kč
6.50 km, 70 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 70 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 70 Kč
9.00 km, 95 m, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9501 Jirsa Ondřej SK OB Chotěboř C 436419 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
12.30 km, 125 m, 24 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 70 Kč
JHB9103 Kaser Dan TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4682 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 52150 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 70 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
BZR8801 Rajnošek Matěj Bratrstvo Ždárských vrchů C 52965 70 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 70 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 70 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 70 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 70 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 70 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 70 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 70 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 52061 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 70 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 70 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 336713 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 70 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 52136 70 Kč
7.50 km, 70 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 70 Kč
9.90 km, 105 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 70 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 4181 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
7.60 km, 70 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 70 Kč
YBM6401 Hruška Tomáš Klub turistů a lyžařů Brno C 49393 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6301 Koutný Vladimír OOB Třebíč C 0000224906 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
6.50 km, 65 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 70 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
5.00 km, 50 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 70 Kč
4.30 km, 30 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 2051486 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0502 Maděryč Ondřej SOS Jindřichův Hradec C 442845 40 Kč
SJH0851 Maděryčová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 51920 40 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč 0000000000 40 Kč
TTR0751 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C zapůjčit 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 40 Kč
RUZ0550 Lovětínská Anna TJ Růžená C 40 Kč
CHT0451 Marečková Ema OOB SK Chrast C 2011896 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI Jindřichová Jana OK Jihlava 140 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 115 40 Kč
3.30 km, 40 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 40 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 40 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 40 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C 0000000117 40 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 40 Kč
SJI8888 Rachůnková Markéta OK Jihlava 219258 40 Kč
celkem přihlášených: 236, vklad: 14030 Kč