Přihlášky závodu: 4. závod Pražského poháru žactva

Datum:
11.09.2013
Místo konání:
Divoká Šárka, restaurace Aritma
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T4     T6    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 20 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 20 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 20 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C 20 Kč
TAP9999 Popová Jana KOB Tretra Praha 20 Kč
TAP9998 Popová Veronika KOB Tretra Praha 20 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 20 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník C 20 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 20 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0454 Oliveriusová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C P 20 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 20 Kč
MFP0455 Pokorná Adéla Matfyz Praha C 20 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 20 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 20 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 20 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 20 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 20 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 20 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 20 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 0 20 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 0 20 Kč
ROZ0151 Lebedová Anna OK Roztoky C 7948 20 Kč
LME0150 Vlachovská Zuzana SK Los Mělník C 20 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 20 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 20 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 20 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 20 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 20 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 20 Kč
KPY9950 Tomešková Monika SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 20 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 20 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 20 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 20 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 416137 20 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 20 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 20 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 20 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C 20 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 20 Kč
NNN7 Mrázek Ondřej Neregistrovaní 20 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 20 Kč
DKP0301 Gray Philip Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8287 20 Kč
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 20 Kč
MFP0304 Rýc Jakub Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0400 Mucha Ondřej Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0500 Kulhan Matyáš Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 20 Kč
MFP0502 Jiroušek Šimon Matfyz Praha C 20 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 20 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 20 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 20 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 20 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 20 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 20 Kč
LME0501 Vlachovský Matěj SK Los Mělník C 20 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 20 Kč
TAP Trefný Matěj KOB Tretra Praha 20 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C 49641 20 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C 20 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 20 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 20 Kč
ROZ0400 Lebeda Jan OK Roztoky C 0 20 Kč
LME0502 Vlachovský Vojtěch SK Los Mělník C 20 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 20 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 20 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 20 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 20 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 20 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 20 Kč
LBE Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun 20 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha C 7201203 20 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 20 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 20 Kč
TAP9997 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha 20 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 20 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 20 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 20 Kč
MFP0201 Votruba Jan Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0203 Rejnek Lukáš Matfyz Praha C 20 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 20 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 20 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 20 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 20 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 0 20 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 20 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 20 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C 49642 20 Kč
DKP0005 Tomek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C Z 20 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 20 Kč
MFP0000 Pockley Jakub Matfyz Praha C 20 Kč
MFP9901 Jiroušek Matyáš Matfyz Praha C 2031354 20 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 20 Kč
ROZ9903 Roubal Šimon OK Roztoky C 0 20 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 20 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 20 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 20 Kč
NNN5 Mrázek Vavřinec Neregistrovaní 20 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 20 Kč
NNN9 Tejklová Zuzana Neregistrovaní 20 Kč
NNN10 Tejkl Václav Neregistrovaní 20 Kč
NNN11 Tejkl Ondřej Neregistrovaní 20 Kč
NNN12 Beránek Adam Neregistrovaní 20 Kč
NNN13 Kolman Matěj Neregistrovaní 20 Kč
NNN14 Kolman Jáchym Neregistrovaní 20 Kč
NNN15 Kolman Šimon Neregistrovaní 20 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 20 Kč
MFP0659 Jiroušková Barbora Matfyz Praha 20 Kč
3ZC0800 Pašková Eliška Pašáci 20 Kč
66C1000 Pašek Ondřej Amatéři 20 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 20 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 20 Kč
ROZ0808 Svoboda František OK Roztoky 0 20 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 40 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 40 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha 40 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 40 Kč
NNN Glas Petr Neregistrovaní 40 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 40 Kč
NNN2 Zonková Kristýna Neregistrovaní 40 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 40 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 40 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 40 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka 40 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 40 Kč
NNN6 Mrázek Pavel Neregistrovaní 40 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 40 Kč
FSP7950 Jirásková Pavla VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416330 40 Kč
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 40 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 40 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 40 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 40 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C H 40 Kč
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
DKP9654 Kubenová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 40 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 40 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 40 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 40 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 40 Kč
NNN16 Hrdina Antonín Neregistrovaní 40 Kč
NNN17 Faltus Jan Neregistrovaní 40 Kč
NNN18 Kotek Lukáš Neregistrovaní 40 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 40 Kč
NNN19 Vobořilová Markéta Neregistrovaní 40 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 438622 40 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 40 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 40 Kč
MFP9852 Šachová Barbora Matfyz Praha C 448938 40 Kč
MFP7459 Pokorná Petra Matfyz Praha 40 Kč
MFP7809 Rejnek Tomáš Matfyz Praha 40 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 40 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 40 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 40 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 40 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 40 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 40 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 40 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 7943 40 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 40 Kč
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 40 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 40 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 40 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 40 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 40 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 40 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 40 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 40 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 40 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
NNN3 Glasová Ester Neregistrovaní 40 Kč
NNN4 Sláma Jiří Neregistrovaní 40 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 40 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 40 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 40 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 40 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 40 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 40 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 40 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 40 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 40 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 40 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 40 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 40 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 40 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 40 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 40 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 40 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 40 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 40 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 40 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 40 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 40 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 40 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 40 Kč
DKP8900 Hejl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 889298 40 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 40 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 40 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 40 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 40 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 40 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 40 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 40 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 40 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 40 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 40 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 40 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 40 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 40 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 40 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 40 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 40 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 40 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 40 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 40 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 40 Kč
ROZ6459 Klinkerová Jitka OK Roztoky 416137 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 40 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 40 Kč
celkem přihlášených: 237, vklad: 7020 Kč