Přihlášky závodu: 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
23.11.2013
Místo konání:
Olomouc - Radíkov, Hospůdka U Pulce
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 20 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 20 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 20 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 20 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 53003 20 Kč
2.30 km, 55 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 20 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 20 Kč
4.10 km, 135 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 30 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 30 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 30 Kč
OOL9562 Slavíčková Klárka SK Haná orienteering C 421853 30 Kč
5.10 km, 170 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 30 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 30 Kč
UOL8456 Šišková Vladimíra SOB Olomouc C 52461 30 Kč
UOL8850 Ukolova Anastasia SOB Olomouc C zapůjčit 30 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 30 Kč
4.10 km, 135 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
JPV6665 Janečková Marta Oddíl OS SK Prostějov C 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace zapůjčit 30 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 30 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 30 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 30 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 30 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 30 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 30 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 30 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 30 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 30 Kč
OOL6251 Vaňáková Milada SK Haná orienteering C 52424 30 Kč
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
97C0300 Hošťálek Ondřej No register 206390 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 20 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané 301567 20 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 20 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 20 Kč
2.80 km, 85 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 20 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 20 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 20 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 20 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B zapůjčit 20 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 20 Kč
5.10 km, 165 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 30 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 6713 30 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 30 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 30 Kč
KON9805 Štěpáník Jiří KOB Konice C 361976 30 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 30 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 30 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 30 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 30 Kč
6.40 km, 195 m, 23 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 30 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace 428201 30 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 30 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 53348 30 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 30 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 30 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 30 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 30 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 30 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 30 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 30 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 30 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 30 Kč
OOL8804 Hladík Ladislav SK Haná orienteering C 52436 30 Kč
XBM7117 Michalík Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416108 40 Kč
5.10 km, 170 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 30 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 30 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 30 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 30 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 30 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 30 Kč
UOL5909 Zbořil Ctirad SOB Olomouc 2060254 30 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 30 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 30 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 30 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 40 Kč
STE6321 Kulich Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 342061 30 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 30 Kč
5.10 km, 165 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 30 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 30 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 30 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 421856 30 Kč
OOL6204 Vaňák Milan SK Haná orienteering C 421854 30 Kč
1.90 km, 35 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 20 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 20 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 20 Kč
UOL9900 Čecháček Šimon SOB Olomouc C zapůjčit 20 Kč
UOL0000 Šaňáková Marie SOB Olomouc zapůjčit 20 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 20 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 20 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 20 Kč
KON9991 Jílková Lenka KOB Konice 20 Kč
KON9992 Jílková Pavla KOB Konice 20 Kč
HOB9991 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov 20 Kč
NNN9992 Michalíková Anna & Andrea Neregistrovaní 20 Kč
2.30 km, 55 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 20 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 20 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 20 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 20 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 20 Kč
UOL1111 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc 2060253 20 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 20 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc B 361903 20 Kč
STE9851 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk 442877 20 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 20 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 20 Kč
OOL8450 Zdráhalová Pavla SK Haná orienteering C 342014 20 Kč
OOL9991 Škrabal Zbyšek SK Haná orienteering 20 Kč
NNN9991 Michalík Ondřej Neregistrovaní 20 Kč
celkem přihlášených: 139, vklad: 3700 Kč